Atjaunots / Updated 02.12.2023 06:40

Sakārtots pēc 28.11.2023. Pasaules reitinga.
Šis reitings tiks lietots veidojot grupas.
/
Sorted according to World Rank of 28.11.2023.
This rank will be used for seeding groups

"new" - nesen pieteikts / recent pre-register ,
"ref" - tiesnesis / referee,
"upseed" - izsēšanā plānots manuāli pielāgot PR vietu uz augstāku / at seeding planned to manually change WR place to higher,
"unreg" - nepiedalīsies / un-registered,
"Q" - jāspēlē kvalifikācijā / must play in qualification,
"?" - iespējams jāspēlē kvalifikācijā (skatīt sarakstu 30.novembrī pēc 22:00) / may have to play in qualification chech the list Nov 30 after 22:00,
"top8" - sāk 2.dienā / starts on day 2

165 spēlētāji no 10 valstīm:
(45 spēlētāji kvalifikācijā; 112+8 bez kvalifikācijas)
/
165 players from 10 countries:
(45 players in qualification; 112+8 direct)
#Vārds /
Name
Klubs /
Club
Valsts /
Country
PR
vieta /
WR
place
Vērtība
PR /
Value
of WR
Iespējamie
PR punkti /
Estimated
WR points
top81Rainers KalniņšInčukalna GHK LAT1991906
top82Edgars CaicsBJC Laimīte LAT3946893
top83Evgeniy MatantsevTHC Nertus UKR41010883
top84Kevin ErikssonTalpelan Taiga FIN6964874
top85Hans ÖstermanNUHL8 SWE7955860
top86Sandis Kristaps LagzdiņšBJC Laimīte LAT9901845
7Patrik PetrTHC Stiga Elites CZE10973831
top88Eddie NilssonNarke Bordshockey SWE11937818
9Atis SīlisBJC Laimīte LAT12847812
10Alvis SiliņšVJN Ventspils LAT13874806
11Hugo LonnqvistBroderna Grym SWE14802797
top812Rolands RiekstiņšBurtnieku JC LAT16892785
13Michal KobrleTHC Stiga Elites CZE17829775
14Kristaps RiekstiņšBurtnieku JC LAT18820765
15Martin MaderaTHC Stiga Elites CZE21881754
16Emīls LiepiņšBJC Laimīte LAT24784744
17Uno ÖstermanNUHL8 SWE25883734
18Regnārs VazoliņšValmieras JC Vinda LAT26829724
19Elvijs SiliņšVJN Ventspils LAT27742718
20Valts SmagarsSkrundas GHK LAT28763713
21Matīss JaksebogaBJC Laimīte LAT30865707
22Lūkass JurkaValmieras JC Vinda LAT32757702
23Oleksii KorabelDevyaty val UKR33778695
24Toms BaumanisInčukalna GHK LAT34775691
upseed25Jan PelkonenTurun Seudun PJK FIN37755688
26Krista Annija LagzdiņaBJC Laimīte LAT41696684
27Edžus KaņepsVJN Ventspils LAT42684681
28Edgars NaglisGHK Altona LAT45739677
29Benjamin SuominenTurun Seudun PJK FIN46745672
30Vesa HuotelinSpjalerance FIN47674667
upseed31Artjoms ZaharovsSkrundas GHK LAT48709661
32Kryštof LeblBig Band CZE49688654
33Dāvis ApfelbaumsVJN Ventspils LAT52726648
Q upseed34Andris LiepiņšBJC Laimīte LAT530641
35Lars FridellBjorkhagen Rangers SWE54784636
36Hanna IvantsovaTHC Nertus UKR58682633
upseed37Jevgēnijs ZaharovsSkrundas GHK LAT58673630
38Artem MatantsevTHC Nertus UKR59748627
39Timur MihhaljovSK Raua EST60675625
40Kristaps NaglisGHK Altona LAT65676623
41Anže BožičNHK Kranj SLO67721621
42Truls ManssonBjorkhagen Rangers SWE81634619
43Darja HrustaljovaSK Raua EST84683610
Q upseed44Filips BuhtujevsInčukalna GHK LAT86631600
ref45Igor SaveljevSK Raua EST87617591
46Amund Risa FyllingBrent Plast BHK NOR90586579
47Pavel PlesakGladiators Plzen CZE97735575
48Sandis KalniņšInčukalna GHK LAT98602571
ref49Gustaf HermanssonBjorkhagen Rangers SWE100602566
50Rūdolfs KamzolsVJN Ventspils LAT101696562
51Sergejs MihejevsRīgas GHK LAT102617559
ref52Mykhaylo ShalomayevTEHC Black Forest Werewolves UKR103593555
53Daniil LandaSK Raua EST104572551
54Jēkabs ReķisGHK Altona LAT105618548
55Henrik NilssonNarke Bordshockey SWE115609544
upseed56Raivis SternātsRīgas GHK LAT115670538
57Mikus SaulītisInčukalna GHK LAT116600532
58Intars GarančsInčukalna GHK LAT119586526
upseed59Eliāns ĒdelisVJN Ventspils LAT121562520
60Salvis SkarainisRīgas GHK LAT122559517
61Andreas FjermestadBrent Plast BHK NOR123551514
62Andrejs KuzņecovsJēkabpils GHK LAT130633511
63Martin ZenisekGladiators Plzen CZE131559509
64Ville HenttonenTalpelan Taiga FIN132545506
65Sandis KrastsBurtnieku JC LAT135567503
66Alekss SkudrītisGHK Altona LAT138550497
67Didzis ZiemelisInčukalna GHK LAT147718490
68Zygimantas RemeikaTHC Vilnius LTU148527483
69Nejc ŠkrlepNHK Kranj SLO159540478
70Goran LonnqvistBroderna Grym SWE184512476
71Elēna RācenājaVJN Ventspils LAT190517474
72Mykola VerbytskyyTHC Nertus UKR204554469
73Jānis ZālīteVJN Ventspils LAT209490463
74Daniel SippoSK Raua EST214518455
75Bie KarlssonBHK Lugnet SWE222517446
76Railends KuhaļskisInčukalna GHK LAT228473440
77Mihail MargolisDiesel ISR242481432
78Simonas PleikysTHC Vilnius LTU251517425
79Niks LācisBJC Laimīte LAT254495418
80Edgars PutniņšValmieras JC Vinda LAT257443413
81Rūdolfs LoginsInčukalna GHK LAT264436409
82Roberts VerbičsBurtnieku JC LAT266450407
83Jānis Miķelis BitmanisValmieras JC Vinda LAT269445405
84Henrijs ProkuratovsGHK Altona LAT275440404
85Kristaps ZarinieksJēkabpils GHK LAT283456402
86Mazvydas SatkusTHC Vilnius LTU284432400
87Glib StorozhenkoTHC Nertus UKR292441396
88Audrius PleikysTHC Vilnius LTU293467393
89Polina KvasnikovaTHC Nertus UKR316420387
90Hynek NechutnyGladiators Plzen CZE333405381
91Artūrs ZasurcevsGHK Altona LAT336401376
92Artem TseluikoTHC Nertus UKR342431371
93Magnus KyllergårdBjorkhagen Rangers SWE363397368
94Niklāvs Pēteris SviklisGHK Altona LAT377389365
95Liv ÖstermanNUHL8 SWE379424362
96Markuss ĀbeleInčukalna GHK LAT403398352
97Gintautas RemeikaTHC Vilnius LTU405342341
98Krišjānis ZemņickisGHK Altona LAT409407330
99Margarita ĀbeleInčukalna GHK LAT418390319
100Roberts KernsInčukalna GHK LAT480341312
101Toms JaksebogaBJC Laimīte LAT486356305
102Arnis SalmiņšBurtnieku JC LAT529300296
103Ričards KalniņšGHK Altona LAT554276288
104Ilgvars PavlovskisRīgas GHK LAT562439282
105Fredijs PlatonsValmieras JC Vinda LAT569349276
106Rodrigo IgaInčukalna GHK LAT632264269
107Ēriks Zaics--- LAT639307262
108Jan-Olof HanssonBjorkhagen Rangers SWE656287254
109Karina Pirumshoeva--- UKR685254249
110Alekss PimenovsBurtnieku JC LAT693263243
111Tomas UlisTHC Black & White LTU730326234
112Volodymyr KvasnikovTHC Nertus UKR732234227
113Domen ZupančičNHK Kranj SLO741197220
114Rainers MartužānsInčukalna GHK LAT758222213
115Reinis StacēvičsGHK Altona LAT766199211
116Micael MyrenLagos Clube Hoquei de Mesa SWE773278208
117Emīls Matiass ReinfeldsGHK Altona LAT783225200
118Danilo BaumanisValmieras JC Vinda LAT784232194
119Igor Zamiatin--- ISR792237179
120Jan JanouskovecGladiators Plzen CZE794304165
121Ivars ĶirsisInčukalna GHK LAT929161152
122Julius SteisunasTHC Black & White LTU977160136
Q123Ģirts VazoliņšValmieras JC Vinda LAT1017142127
Q124Lāsma BezdelīgaBurtnieku JC LAT1104121114
Q125Dmitri StykailoTallinn TTRK EST1110225106
Q126Ilze ĶirseInčukalna GHK LAT113592100
Q127Jānis Zemņickis--- LAT11588395
Q128Mykhailo RazkevichKyiv UKR116710792
Q129Roberts PurmalisValmieras JC Vinda LAT117810689
Q130Zigmārs Šmits--- LAT119431585
Q131Roberts AseriņšGHK Altona LAT12047982
Q132Urban MežekNHK Kranj SLO12598478
Q133Einārs GūzeGHK Altona LAT12619773
Q134Arturs PavlovsInčukalna GHK LAT13786268
Q135Arturs VerbicsBurtnieku JC LAT14564863
Q136Ūve VikmanisBurtnieku JC LAT14789657
Q137Renārs SaulītisInčukalna GHK LAT15087151
Q138Dārta VeseleInčukalna GHK LAT15605046
Q139Anete Keita ZiļickaInčukalna GHK LAT15804242
Q140Kristers GūtmanisBurtnieku JC LAT17024237
Q141Jēkabs TūnsInčukalna GHK LAT20912431
Q142Jonas PleikysTHC Vilnius LTU23232826
Q143Haralds Upmalis--- LAT23526323
Q144Haralds Vēveris--- LAT239012722
Q145Pavel JanouskovecGladiators Plzen CZE29581421
Q146Markuss Mežviets--- LAT355410120
Q147Elvis Gustavs Reinfelds--- LAT38081119
Q148Tomas KazakeviciusTHC Black & White LTU45451018
Q149Roberts Garda--- LAT4887617
Q150Artemijs Gusevs--- LAT65121816
Q151Arttu Helin--- FIN15001015
Q152Daniils Gucols--- LAT15002014
Q153Oskars Upenieks--- LAT15003013
Q154Reinis Apaļko--- LAT15004012
Q155Emīls Kašs--- LAT15005011
Q156Georgs Jansons--- LAT15006010
Q157Raimonds Stālmanis--- LAT1500709
Q158Augusts Liepiņš--- LAT1500808
Q159Alisa Kaikova--- LAT1501007
Q160Sergejs Podtinnijs--- LAT1501106
Q161Alekss Prohorovs--- LAT1501205
Q162Henrijs Sīlis--- LAT1501304
Q163Kristiāns Gremze--- LAT1501403
Q164Alans Liepiņš--- LAT1501602
Q165Braijans Gailišs--- LAT1501701
unreg166Rainers Kreitāls--- LAT000
unreg167Raivis Miglinieks "The Cobra"BJC Laimīte LAT000
unreg168Patriks StrodsInčukalna GHK LAT000
(L2)169(Martin Madera)--- (L2)000
(L2)170(Matīss Jakseboga)--- (L2)000
unreg171Romāns FaļkenšteinsRīgas GHK LAT000
ORG172Gustavs KaplersORG ORG000
unreg173Roberts LīvmanisInčukalna GHK LAT000
ORG174Intars ŽubeckisORG ORG000
ORG175Valters JargansORG ORG000
ORG176Romans BlūmentālsORG ORG000
unreg177Rainers NeijaInčukalna GHK LAT000
ORG178(Romāns M.M.)ORG ORG000
ORG179(Romāns S.)ORG ORG000
unreg180Mārtiņš Timbers--- LAT000