• http://www.galdahokejs.lv
 • Mollers
 • Nano.lv
 • mentos
 • Fruittella
 • www.perfettivanmelle.com/
 • LPK
 • Bahlsen
 • Meller
 • Chupachups
 • RD IKSD
 • Stiga
 • IZM
 • LSFP
 • TabulaRasa
 • Meduskoks

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Inčukalna CHALLENGE 2015


Ar Inčukalna GHK rīkoto Ziemassvētku turnīru Inčukalna CHALLENGE 2015 noslēdzās sezonas pirmā puse.                                                                       

Sacensības atzīmēja jubilejas - 10. gadadienu! Savulaik Ziemassvētku turnīrs kļuva par 3. pēc kārtas rīkoto Inčukalna GHK pasākumu. Vispirms tika radīts Inčukalna čempionāts (pirmais tika aizvadīts 2001.gadā), kurš ir viens no vecākajiem regulārajiem klubu turnīriem Latvijā, tad sekoja Inčukalna Galda hokeja līga, kura tiek aizvadīta pa posmiem visas sezonas garumā un pirmais posms norisinājās 2004.gadā, bet tad sekoja vēl viens, vienas dienas turnīrs – Inčukalna CHALLENGE, kas tulkojumā nozīmē – izaicinājums! Izaicinājums tāpēc, ka turnīrs vienmēr ir bijis eksperimentāls un kalpojis par daudzām labām idejām, piemēram, par uzvaru piešķirti 3 punkti, vēlāk pēc neizšķirta rezultāta spēlēts pagarinājums, lai noskaidrotu uzvarētāju un 2 punktu īpašnieku, spēlēts mini apļa turnīros, spēlēti tikai play-off mači un t.t.. Arī šogad tika izmantota savādāka sistēma. Par jubilejas čempionu kļuva Jānis Kalnevics, kurš šajā turnīrā uzvarēja pēc 5 gadu pauzes, gan piebilstot, ka tā bija 5. uzvara! Otro vietu ieguva pēdējā laikā ne visai veiksmīgi spēlējošais Filips Buhtujevs, bet trešo kluba vadītājs Sandis Kalniņš.

Turnīram iepriekš pieteicās 28 dalībnieki, bet uz starta stājās 27. Gandrīz pusi no kopējā spēlētāju skaita veidoja jaunie kluba biedri – 11! Sacensības bija paredzēts izspēlēt 2 kārtās. 1.kārtā 27 pieteikušies dalībnieki aizvadīja apļa turnīru. 2.kārtā sadalījās pa pieciniekiem (1.-5.v., 6.-10., 11.-15., 16.-20. un 21.-27.) un izspēlēja papildus apļa turnīru ņemot līdzi 1.kārtā izcīnītos punktus. Pēc lielā apļa turnīra par līderu trio izvirzījās Filips Buhtujevs, Jānis Kalnevics un Sandis Kalniņš izcīnot attiecīgi 48, 48 un 47 punktus. Vēl fināla pieciniekā iekļuva Mikus Saulītis ar 45 un Ēriks Kuharjonoks ar 42 punktiem. Papildus apļa turnīrā gan Filips, gan Jānis uzreiz ķērās vērsim pie ragiem un jau pēc 2 kārtām sev nodrošināja vismaz 2.vietu noslēgumā, bet pēc 3. kārtas sev vismaz 3.vietu nodrošināja Sandis Kalniņš. Uzvarētāja noskaidrošana atrisinājās pēdējā kārtā, kad savā starpā tikās Filips un Jānis. Lai uzvarētu Filipam pietika šajā spēlē nospēlēt neizšķirti, kas reāli norisinājās uz laukuma – 2:2, bet spēles noslēgumā Jānis skanot džinglam izvirzījās vadībā ar 3:2 pēc veiksmīga izgājiena un noturēja uzvaru, kas ļāva viņam triumfēt turnīrā. Ceturtais finišēja Mikus Saulītis, kuram jau atkal kāju priekšā aizlika Sandis, bet piektais Ēriks Kuharjonoks. Pēc apļa turnīra par 6.-10.vietu uz 6.vietu noslēgumā pacēlās Rainers Kalniņš.

Junioru konkurencē, kura bija otra lielākā (17 dalībnieki) uzvarēja Filips Buhtujevs, otrais Rainers Kalniņš, bet sīvā cīņā par 3.vietu Aigars Romals (40 punkti) apsteidza Hugo Brenguli (39 punkti).
Debitantiem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Roberts Suharevs jaunākais (14.vieta kopējā konkurencē), aiz sevis atstājot Intaru Garanču (15.vieta kopējā konkurencē) un Markusu Plešu (16.vieta kopējā konkurencē).
Diemžēl dāmu konkurencē bija liels iztrūkums –startēja tikai 2 un par uzvarētāju kļuva Ilze Zuce-Tenča (8.vietā kopējā konkurencē) aiz sevis atstājot Sindiju Zimbu.

Kā jau ierasts, noslēgumā visi kluba dalībnieki tika pie Ziemassvētku paciņas un labākie tika apbalvoti ar diplomiem un kausiem. Pasākums noslēdzās ar tradicionālo tējas dzeršanu, kliņģera un mandarīnu ēšanu un sarunām pie galda.
Klubs pateicas vecākiem, kuri bija ieradušies uz noslēguma ceremoniju un novēlēja visiem jaunus panākumus Jaunajā, 2016.gadā.

Sacensību rezultāti

Vietu sadalījums


Uz tikšanos 11. vai 12.janvārī Inčukalna Galda hokeja līgas 4.posmā! 


FOTO

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo