• http://www.galdahokejs.lv
 • mentos
 • RD IKSD
 • LSFP
 • www.perfettivanmelle.com/
 • TabulaRasa
 • LPK
 • Nano.lv
 • Meduskoks
 • Mollers
 • Bahlsen
 • Meller
 • Chupachups
 • IZM
 • Fruittella
 • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Inčukalna Galda hokeja līga, 8.posms

Aizvadīts Inčukalna līgas 8.posms

Inčukalns noslēdz sezonu. Ar Inčukalna Galda hokeja līgas pēdējo, 8.posmu tika noslēgta 2023./2024.gadu klubu sezona. Par līgas kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Sandis Kalniņš, 2.vietu ieņēma Railends Kuhaļskis, trešo Roberts Kerns.

25.maijs Inčukalna Galda hokeja klubam solījās būt notikumiem bagāts. Diena sākās ar līgas pēdējā posma aizvadīšanu, turpinājās ar visu nomināciju kopvērtējuma apbalvošanu un pasēdēšanu pie zviedru galda, bet vakars tika noslēgts ar kluba līdzdalību Siguldas novada svētku gājienā. Pēc svētku gājiena kluba pārstāvji baudīja koncertu svētku laukumā un vienkārši labi pavadīja brīvo laiku.

Pēdējā posmā piedalījās 20 dalībnieki, kuri izspēlēja lielo apļa turnīru, bet pēc tam dalījās pa četriniekiem un izspēlēja 1/2fnālus un spēles par vietām līdz 3 uzvarētiem mačiem.

Apļa turnīru ar visām uzvarām noslēdza Rainers Kalniņš, otrais ar 34 punktiem finišēja Jānis Kalnevics. Trešo un 4.vietu sadalīja Railends Kauhaļskis un Sandis Kalniņš ar 30 izcīnītajiem punktiem. Tikai par 1 punktu atpalika Patriks Strods. Svarīga spēle par vadošo četrinieku notika priekšpēdējā kārtā starp S.Kalniņu un P.Strodu, kuru ar 4-3 uzvarēja Sandis (Sandim derēja tikai uzvara). Jāpiebilst, ka Patriks spēlēja ar traumētu roku. Patriks vēl varēja izglābties pēdējā kārtā spēlē ar Raineru Kalniņu, kurā viņam vajadzēja uzvarēt. Vēl viens pretendents uz četrinieku Railends Kuhaļskis svarīgās spēles izspēlēja agrāk un pēdējās kārtās droši uzvarot astes gala spēlētājus ieņēma 3.vietu. Vājāk nekā ierasts bija Roberta Līvmaņa iespētais – knapa 8.vieta un aizķeršanās otrajā četriniekā.

Play-off par 1.-4.vietu 1/2finālā ar 3-0 uzvaru pār Sandi nokārtoja Rainers Kalniņš, bet otrajā pārī Railends Kuhaļskis kāroja beidzot apspēlēt Jāni Kalnevicu, kas viņam arī izdevās sīvā cīņā uzvarēt ar 3-2.

Finālā Rainers atkal nokārtoja uzvaru ar 3-0, bet klasiskajā derbijā Jānis sīvā cīņā ar 3-1 uzveica Sandi Kalniņu.

Play-off 2.līgā sev nedaudz reabilitēja Roberts Līvmanis, vispirms, uzvarot Patriku Strodu, bet pēc tam arī sēriju par 5.vietu ar 3-0 pār Robertu Kernu.

3.līgas play-off un 9.vietu posma noslēgumā izcīnīja Margarita Ābele (fnālā par 9.vietu ar 3-0 pārliecinoši uzvarēts Rodrigo Iga).

Atzīstamu sniegumu demonstrēja jaunākais no Ķiršiem – Māris, kurš sērijā par 11.vietu tikai ar 2-3 zaudēja savam vecākajam brālim Ivaram, kurš tikko nesen uzvarēja Latvijas Amatieru Līgas pēdējā posmā. Jāpiebilst, ka Māris neiekļuva U-13 junioru izlasē, jo pietrūka līdzdalības vēl vienā Latvijas reitinga turnīrā (traumas dēļ).

Kopvērtējuma noslēgumā pēc ilgākas pauzes par OPEN klases uzvarētāju ar pārliecinošu atrāvienu (30 punkti) kļuva Sandis Kalniņš (272 punkti). 2.vietu izcīnīja Railends Kuhaļskis (242 punkti), bet 3.vietu Roberts Kerns (230 punkti). Labi sezonu iesākušajam Krišjānim Kurzemniekam uz sezonas otro pusi nedaudz nosēdās baterijas, kā rezultātā beigās tikai 5.vieta.

Junioru konkurencē ar pārliecinošu uzvaru pēdējā posmā kopvērtējumu 1.pozīciju nokārtoja Railends Kuhaļskis (212 punkti), kuram sekoja Roberts Kerns (199 punkti). Pirms pēdējā posma droši 3.pozīciju varēja paredzēt Ivaram Ķirsim, bet tieši vājais sniegums pēdējā posmā neļāva papildināt punktu bagāžu, kā rezultātā viņam par 1 punktu garām aizstedzās Krišjānis Kurzemnieks un ja ne OPEN klasē, tad vismaz junioros nokārtoja godalgu – 3.vietu ar 185 punktiem.

Junioru U-13 grupas Rainera Martužāna prombūtnē uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Dārta Vesele, uz otro vietu pakāpās Mārs Ķirsis 3.vietā atstājot tikai 4 posmos piedalījušos Raineru Martužānu.

Sieviešu konkurencē jau priekšlaicīgi uzvaru izcīnīja Margarita Ābele, otrā sezonu noslēdza llze Ķirse, bet trešā Dārta Vesele.

Debitantu, kuri spēlēja pirmo sezonu, konkurencē par uzvarētāju kļuva Ernests Kalniņš, kurš kluba treniņus sāka apmeklēt tika sezonas otrajā pusē. Ar labāko rezultātu starp debitantiem pēdējā posmā uz otro vietu kopvērtējumā izdevās uzlekt Mārim Ķirsim uz 3.vietu nostumjot Asnati Koceri.

  

 

Rezultāti:

Apļa turnīrs

Play-off

KOPVĒRTĒJUMS

FOTOVietas:

1. KALNIŅŠ Rainers
2. KUHAĻSKIS Railends
3. KALNEVICS Jānis
4. KALNIŅŠ Sandis
5. LĪVMANIS Roberts
6. KERNS Roberts
7. KURZEMNEKS Krišjānis
8. STRODS Patriks
9. ĀBELE Margarita
10. IGA Rodrigo
11. ĶIRSIS Ivars
12. ĶIRSIS Māris
13. VESELE Dārta
14. KALNIŅŠ Ernests
15. KRAUZE Marks Kristiāns
16. SILIŅŠ Alberts
17. ZIĻICKA Anete Keita
18. KOCERE Asnate
19. PAVĀRS Agris
20. VECGRĀVIS Jānis
TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo