• http://www.galdahokejs.lv
 • IZM
 • Fruittella
 • LSFP
 • Stiga
 • TabulaRasa
 • Meller
 • Bahlsen
 • Nano.lv
 • Mollers
 • RD IKSD
 • Meduskoks
 • Chupachups
 • LPK
 • www.perfettivanmelle.com/
 • mentos

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms

Aizvadīts Inčukalna Galda hokeja līgas 5. posms

Pirms skolēnu pavasara brīvlaika, aizvadot Inčukalna Galda hokeja līgu, tika šķērsots sacensību ekvators – norisinājās 5.posms. Kopvērtējuma ieskaitē no 8 pieejamajiem posmiem tiks ņemti vērā 6 labākie. Ja kopvērtējumā OPEN klasē pēc pirmajiem posmiem trijniekā vēl atradās Rainers Neija un Rūdolfs Logins, tad pēc abu nepiedalīšanās tabulas augšgalā, pateicoties maksimāli aizvadītajam posmu skaitam, vietas ieņem brālis un māsa Ķirši, tomēr uz trijnieku vēl ir daudz pretendentu – pirmkārt, jau Krišjānis Kurzemnieks un Roberts Kerns, kuriem ir aizvadīti 4 posmi, kā arī Haralds Gals, Railends Kuhaļskis un pat Rūdolfs Logins. Pēdējai trijotnei, lai īstenotu goda pjedestālu ir nepieciešams aizvadīt visus atlikušos 3 posmus.

Sacensības sakrita ar startptautisko sieviešu dienu – 8.martas vinībām. Arī Inčukalna GHK par to neaizmirsa un uzdāvināja visām posma dalībniecēm ziedus! Pašā posmā tika aizvadīta standarta izspēle - apļa turnīrs un play-off. Lai arī no 16 dalībniekiem 6 ir šīs sezonas debitanti, tika izlemts apļa turnīrā nedalīties pēc meistarības pakāpes un spēlēt vienā grupā.

Kā jau pēdējā laikā ierasts, posmā piedalījās maz dalībnieku ar augstāku reitingu – daži no tiem bija kluba vadītājs Sandis Kalniņš, vecmeistars Haralds Gals un Railends Kuhaļskis, kurš nesen pārkāpis top 200 robežu Pasaules reitingā. Vienīgais patīkamais izņēmums bija Rainera Kalniņa līdzdalība, kura iepriekšējais Inčukalna GHL posms bija datējams ar gandrīz gadu veciem notikumiem (24.03.2023.).

Otrajā kārtā dalībnieki pēc ieņemtās vietas dalījās pa četriniekiem un izspēlēja 1/2finālus un finālus par vietām. Pieminētais četrinieks apliecināja savu klasi, ieņemot vietas svarīgākajā paly-off. Tuvu pirmajai play-off grupai bija Ivars Ķirsis, kuram pietrūka 1 punkts līdz 4.vietai. Ivars finišēja ar 22 punktiem, bet 4.vietā palikušais Railends Kuhaļskis ar 23 punktiem. Savstarpējā spēlē priekšrocība bija Ivaram (uzvara ar 3:1), tomēr viņam iegrieza pāris nevajadzīgi neizšķirti. Haraldam Galam 3.vieta ar 24 punktiem, bet 1.vieta izšķīrās pēdējā kārtā starp Raineru un Sandi Kalniņiem. Raineram, lai uzvarētu apļa turnīrā pietika ar neizšķirtu, bet Rainers, uzvarot ar 5:3, panāca 100% punktu iegūšanu. Knapi otrajā četriniekā vieta atradās Robertam Kernam – 8.vieta un 16 punkti. Ar 15 punktiem 9.vietā finišēja Anete Keita Ziļicka.

Play-off par 5.-8.vietu uzvarēja Margarita Ābele, kurai 1/2finālā izdevās apspēlēt sev neērto Ilzi Ķirsi un kopvērtējumā iegūt priekšrocības. Izteiktākam šī četrinieka favorītam Robertam Kernam izdevās pacelties tikai uz 7.vietu.

Vadošajā play-off rezultatīvā sērijā uzvaru ar 3-0 pār Railendu Kuhaļski izcīnīja Rainers Kalniņš. Ļoti svarīga cīņa bija otrajā pārī, kurā tikās Sandis Kalniņš un Haralds Gals. Neskatoties uz to, ka Haraldam kopvērtējumam vajag visus 3 atlikušos posmus, uzvarot Sandi, situācija tabulā saasinātos. Haraldam atmiņā noteikti bija arī sausais (0-3) zaudējums pērnā posma finālā. Pirmajā spēlē uzvarēja Sandis ar 3:2, bet nākamjās ar 2:0 un 4:0 Haralds un izvirzījās vadībā. Tomēr vairāk pēdējām spēlēm nokoncentrējies bija Sandis, un, uzvarot sēriju iekļuva finālā.

Spēlē par 3.vietu tuvu bronzai pret H.Galu bija Railends (2-1) un 4. spēlē tika spēlēts pagarinājums, tomēr Haraldam izdevās uzvarēt pagarinājumu, kā arī, visu sēriju.

Tēva un dēla Kalniņu finālā ar 3-0 uzvarēja jaunība (4:2, 3:1, 5:3). Raineram šajā vakarā arī izdevās uzvarēt visās spēlēs.

Kopvērtējumos visās nominācijās vēl nav skaidri nedz uzvarētāji nedz arī vadošie trijnieki. Pirmās vadlīnijas varēs jau iezīmēt pēc 2 nedēļām, kad tiks aizvadīts 6.posms.

Rezultāti:

Apļa turnīrs

Play-off

KOPVĒRTĒJUMS

FOTOVietas:

1. KALNIŅŠ Rainers
2. KALNIŅŠ Sandis
3. GALS Haralds
4. KUHAĻSKIS Railends
5. ĀBELE Margarita
6. ĶIRSIS Ivars
7. KERNS Roberts
8. ĶIRSE Ilze
9. VESELE Dārta
10. ZIĻICKA Anete Keita
11. KALNIŅŠ Ernests
12. ĶIRSIS Māris
13. PAVĀRS Agris
14. KOCERE Asnate
15. SILIŅŠ Alberts
16. VECGRĀVIS Jānis
TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo