• http://www.galdahokejs.lv
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • Stiga
  • LSFP
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • mentos
  • Mollers
  • Nano.lv
  • TabulaRasa
  • Bahlsen
  • IZM
  • LPK
  • Chupachups

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2022.gads

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 5.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts sievietēm 
un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2022.gada 23.aprīlī, Inčukalnā.
Latvijas čempionāts komandām notika 2022.gada 15.janvārī, Inčukalnā.

Latvijas čempionāts junioriem
Latvijas čempionāts sievietēm
Latvijas čempionāts senioriem

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts sievietēm un Latvijas čempionāts veterāniem notiek 2022.gada 23.aprīlī, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Šajās sacensībās tiek ņemti vērā sezonas 2021./2022. vecuma ierobežojumi:
juniori un juniores 2004. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2009.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1982. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1967. gadā dzimuši un agrāk.


FOTO1
FOTO2


Rezultāti

Sievietes:

Grupa
2.līga (papildus klāt visi grupas punkti)
Play-off

Visas vietas sievietes:
1. Laima Kamzola
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Dārta Avotiņa
4. Elīna Gala
5. Krista Annija Lagzdiņa
6. Margarita Ābele
7. Katrīna Gailīte
8. Gundega Konstantinoviča
9. Katrīna Ļihačova

Juniores:
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Margarita Ābele
3. Katrīna Gailīte
4. Katrīna Ļihačova



Seniori:

Grupa  (1.aplis, 2.aplis)
Play-off

Visas vietas seniori:
1. Sergejs Mihejevs
2. Sandis Kalniņš
3. Salvis Skarainis
4. Aleksandrs Žernovojs
5. Gunārs Buls
6. Sandis Krasts
7. Guntis Ernšteins
8. Raivis Sternāts
9. Egīls Belševics
10. Jānis Rektiņš

Seniori O55:

1. Salvis Skarainis
2. Gunārs Buls
3. Egīls Belševics
4. Jānis Rektiņš




Juniori:
Grupa A, Grupa B, Grupa C, Grupa D
1.līga, 2.līga, 3.līga
Play-off


Visas vietas juniori:
1. Toms Baumanis
2. Regnārs Vazoliņš
3. Lūkass Jurka
4. Patriks Strods
5. Rinalds Siņicins
6. Dāvis Apfelbaums
7. Reinis Rihards Liepiņš
8. Intars Garančs
9. Edgars Putniņš
10. Krista Annija Lagzdiņa
11. Roberts Līvmanis
12. Edgars Naglis
13. Mārcis Radelis
14. Niks Lācis
15. Markuss Ābele
16. Alekss Skudrītis
17. Rūdolfs Logins
18. Kristens Markus
19. Katrīna Ļihačova
20. Emīls Matiass Reinfelds
21. Rainers Neija
22. Margarita Ābele
23. Miķeļis Bitmanis
24. Railends Kuhaļskis
25. Toms Jakseboga
26. Jēkabs Reķis
27. Ralfs Sondars
28. Artūrs Zasurcevs
29. Henrijs Prokuratovs
30. Roberts Verbičs
31. Krišjānis Timbers
32. Kristaps Keišs
33. Roberts Kerns
34. Ričards Kalniņš
35. Jurģis Tihomirovs
36. Arnis Salmins
37. Katrīna Gailīte
38. Reinis Stacēvičs
39. Rafaels Tālbergs
40. Daniels Stepanovs
41. Valentīns Ozols


Juniori U13:
1. Edgars Putniņš
2. Rūdolfs Logins
3. Katrīna Ļihačova
4. Rainers Neija
5. Miķeļis Bitmanis
6. Henrijs Prokuratovs
7. Roberts Verbičs
8. Krišjānis Timbers
9. Kristaps Keišs
10. Ričards Kalniņš
11. Arnis Salmins
12. Katrīna Gailīte
13. Reinis Stacēvičs
14. Daniels Stepanovs



Nolikums





Latvijas čempionāts


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 5.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Paralēli Latvijas čempionātam tika sadalītas balvas Latvijas Amatieru Līgas 1.posmā!


Rezultāti


FOTO1, FOTO2

Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Sandis Kristaps Lagzdiņš
3. Kristaps Riekstiņš
4. Elvijs Siliņš
5. Edžus Kaņeps
6. Rolands Riekstiņš
7. Valts Smagars
8. Jevgēnijs Zaharovs
9. Sandis Kalniņš
10. Krista Annija Lagzdiņa
11. Lūkass Jurka
12. Reinis Rihards Liepiņš
13. Matīss Jakseboga
14. Toms Baumanis
15. Mikus Saulītis
16. Sergejs Mihejevs
17. Mārcis Radelis
18. Davis Apfelbaums
19. Regnārs Vazoliņš
20. Salvis Skarainis
21. Raivis Sternāts
22. Patriks Strods
23. Edgars Naglis
24. Sandis Krasts
25. Intars Garančs
26. Aleksandrs Žernovojs
27. Kristaps Naglis
28. Niks Lācis
29. Alens Kalniņš
30. Guntis Ernšteins
31. Roberts Līvmanis
32. Ritvars Felkers
33. Egīls Belševics
34. Edgars Putniņš
35. Gunārs Buls
36. Kaspars Viļums
37. Toms Jakseboga
38. Alekss Skudrītis
39. Kristens Markus
40. Rodrigo Iga
41. Jēkabs Reķis
42. Kristaps Zarinieks
43. Roberts Kerns
44. Rainers Neija
45. Jurģis Tihomirovs
46. Konstantīns Domeniks Zabello
47. Jānis Miķelis Bitmanis
48. Markuss Ābele
49. Margarita Ābele
50. Rūdolfs Logins
51. Oskars Einbergs
52. Ralfs Sondars
53. Krišjānis Kurzemnieks
54. Artūrs Zasurcevs
55. Roberts Verbičs
56. Jēkabs Svilis
57. Katrīna Gailīte
58. Kārlis Puriņš
59. Arnis Salmiņš
60. Katrīna Ļihačova
61. Kristaps Keišs
62. Stepanovs Daniels
63. Henrijs Prokuratovs
64. Kalniņš Ričards
65. Kristiāns Orbidāns
66. Stacēvičs Reinis
67. Kremkovs Markuss


Nolikums