• http://www.galdahokejs.lv
  • Nano.lv
  • LPK
  • RD IKSD
  • Meller
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Stiga
  • Bahlsen
  • LSFP
  • Mollers
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • IZM
  • Fruittella

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

2024.gads

Latvijas čempionāts OPEN klasē notiek 2.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts sievietēm 
un Latvijas čempionāts veterāniem notiek 2024.gada 13.aprīlī, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts komandām notika 2024.gada 3.februārī, Valmierā.

Latvijas čempionāts junioriem
Latvijas čempionāts sievietēm
Latvijas čempionāts senioriem


Šajās sacensībās tiek ņemti vērā sezonas 2023./2024. vecuma ierobežojumi:
juniori un juniores 2006. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2011.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1984. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1969. gadā dzimuši un agrāk.


VISI FOTO

Sievietes:

REZULTĀTI

Visas vietas sievietes:
1. Laima Kamzola
2. Elēna Rācenāja
3. Margarita Ābele
4. Ilze Ķirse
5. Dārta Vesele
6. Anete Keita Ziļicka
7. Asnate Kocere


Juniores:
1. Margarita Ābele
2. Ilze Ķirse
3. Dārta Vesele
4. Anete Keita Ziļicka
5. Asnate Kocere




Seniori:

REZULTĀTI


Visas vietas seniori:
1. Salvis Skarainis
2. Sergejs Mihejevs
3. Aleksandrs Žernovojs
4. Sandis Kalniņš
5. Sandis Krasts
6. Guntis Ernšteins
7. Romans Faļkenšteins
8. Gunārs Buls
9. Jānis Rektiņš
10. Jānis Zemņickis


Seniori O55:

1. Salvis Skarainis
2. Gunārs Buls
3. Jānis Rektiņš




Juniori:

REZULTĀTI

Visas vietas juniori:
1. Regnārs Vazoliņš
2. Jēkabs Reķis
3. Krista Annija Lagzdiņa
4. Roberts Līvmanis
5. Edgars Naglis
6. Railends Kuhaļskis
7. Alekss Skudrītis
8. Jānis Miķelis Bitmanis
9. Artūrs Zasurcevs
10. Niks Lācis
11. Edgars Putniņš
12. Kristens Markus
13. Roberts Verbičs
14. Krišjānis Zemņickis
15. Toms Jakseboga
16. Henrijs Prokuratovs
17. Niklāvs Pēteris Sviklis
18. Alekss Pimenovs
19. Einārs Gūze
20. Krišjānis Kurzemnieks
21. Ivars Ķirsis
22. Ričards Kalniņš
23. Arnis Salmiņš
24. Renārs Saulītis
25. Rodrigo Iga 
26. Roberts Kerns
27. Fredijs Platons
28. Ģirts Vazoliņš
29. Rafaels Tālbergs
30. Edgars Ernšteins
31. Elvis Gustavs Reinfelds
32. Roberts Purmalis
33. Ūve Vikmanis
34. Jēkabs Tūns
35. Agris Pavārs
36. Māris Ķirsis
37. Markuss Belousovs
38. Gusts Kaveckis
39. Kristaps Klāviņš
40. Jānis Vecgrāvis
41. Raimonds Stālmanis
42. Alberts Siliņš
43. Braiens Goršanovs
44. Ādams Erenpress
45. Marks Kristiāns Krauze
46. Marks Isakovs
47. Dagnis Marsels Bērziņš
48. Ralfs Meija
49. Daniels Mergins
50. Deivids Heidemanis




Juniori U13:
1. Roberts Verbičs
2. Einārs Gūze
3. Renārs Saulītis
4. Ģirts Vazoliņš
5. Elvis Gustavs Reinfelds
6. Roberts Purmalis
7. Ūve Vikmanis
8. Agris Pavārs
9. Māris Ķirsis
10. Markuss Belousovs
11. Gusts Kaveckis
12. Jānis Vecgrāvis
13. Raimonds Stālmanis 
14. Alberts Siliņš
15. Braiens Goršanovs
16. Ādams Erenpress
17. Marks Isakovs
18. Dagnis Marsels Bērziņš
19. Ralfs Meija
20. Daniels Mergins
21. Deivids Heidemanis





Nolikums

 



Latvijas čempionāts

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Paralēli Latvijas čempionātam tika sadalītas balvas Latvijas Amatieru Līgas 5.posmā!


Rezultāti


Visas vietas:
1. KALNIŅŠ Rainers
2. CAICS Edgars
3. KAMZOLS Rūdolfs
4. SMAGARS Valts
5. VAZOLIŅŠ Regnārs
6. BAUMANIS Toms
7. NAGLIS Edgars
8. LIEPIŅŠ Emils
9. SILIŅŠ Elvijs
10. MIGLINIEKS Raivis
11. LAGZDIŅŠ Sandis Kristaps
12. RIEKSTIŅŠ Kristaps
13. ZIEMELIS Didzis
14. SILIŅŠ Alvis
15. RIEKSTIŅŠ Rolands
16. KALNEVICS Jānis
17. LAGZDIŅA Krista Annija
18. LIEPIŅŠ Andris
19. SKARAINIS Salvis
20. GARANČS Intars
21. NAGLIS Kristaps
22. LĪVMANIS Roberts
23. KALNIŅŠ Sandis
24. KRASTS Sandis
25. APFELBAUMS Dāvis
26. KAŅEPS Edžus
27. MIHEJEVS Sergejs
28. JAKSEBOGA Matīss
29. SKUDRĪTIS Alekss
30. GALS Haralds
31. MARKUS Kristens
32. SVIKLIS Niklāvs Pēteris
33. ZAHAROVS Jevgēnijs
34. SAULĪTIS Mikus
35. ZASURCEVS Artūrs
36. STRODS Patriks
37. KUHAĻSKIS Railends
38. LĀCIS Niks
39. REĶIS Jēkabs
40. PROKURATOVS Henrijs
41. BITMANIS Jānis Miķelis
42. ZEMŅICKIS Krišjānis
43. KERNS Roberts
44. KALNIŅŠ Ričards
45. VERBIČS Roberts
46. ZĀLĪTE Jānis
47. PUTNIŅŠ Edgars
48. VIĻUMS Kaspars
49. FAĻKENŠTEINS Romans
50. STERNĀTS Raivis
51. PLATONS Fredijs
52. SALMIŅŠ Arnis
53. STACĒVIČS Reinis
54. ĻIHAČOVA Katrīna
55. BAUMANIS Danilo
56. ĀBELE Margarita
57. ĀBELE Markuss
58. ASERIŅŠ Roberts
59. GŪZE Einārs
60. BULS Gunārs
61. ĶIRSE Ilze
62. ZIĻICKA Anete Keita
63. ĶIRSIS Ivars
64. REKTIŅŠ Jānis
65. BEZDELĪGA Lāsma
66. TĀLBERGS Rafaels
67. JAKSEBOGA Toms
68. VIKMANIS Ūve
69. VESELE Dārta
70. ZEMŅICKIS Jānis
71. SAULĪTIS Renārs
72. KOCERE Asnate
73. PURMALIS Roberts
74. PAVLOVS Artūrs
75. VERBIČS Artūrs
76. PAVĀRS Agris
77. LIEPIŅŠ Alans
78. STĀLMANIS Raimonds
79. JANSONS Edvards
80. GŪTMANIS Kristers
81. SILIŅŠ Alberts
82. KAŠS Emīls
83. TŪNS Jēkabs
84. TIMBERS Mārtiņš
85. KLĀVIŅŠ Kristaps
86. GORŠANOVS Braiens
87. MERGINS Daniels
88. MEIJA Ralfs
89. HEIDEMANIS Deivids
90. BIRZGALIS Miks

FOTO



Nolikums (OPEN)