• http://www.galdahokejs.lv
  • Nano.lv
  • IZM
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • TabulaRasa
  • Mollers
  • Chupachups
  • Meduskoks
  • Bahlsen
  • mentos
  • RD IKSD
  • LPK
  • Stiga
  • Fruittella
  • LSFP

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

AMATIERU LĪGA, 5.posms


Amatieru līgas 5.posms notiek 2.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2013 un 01.09.2023 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). 

Amatieru Līgas 4.posms notiek vienlaicīgi ar Latvijas Čempionātu 2024 


Nominācijas Latvijas Amatieru līgā:
- pieaugušie (2005.g.dzimuši un vecāki),
- sievietes,
- juniori (2006.gadā dzimuši un jaunāki),
- juniori U-13 grupā (2011.gadā dzimuši un jaunāki),
(amatieri – spēlētāji, kuriem pēc Pasauels reitinga labākais turnīrs ir 200 punkti un mazāk).

Visu nomināciju 3 labākie dalībnieki saņems medaļas vai kausus un prezentācijas balvas.

 


Rezultāti


Vietas:

Open Klase:
1. STACĒVIČS Reinis
2. BAUMANIS Danilo
3. ASERIŅŠ Roberts
4. GŪZE Einārs
5. ĶIRSE Ilze
6. ZIĻICKA Anete Keita
7. ĶIRSIS Ivars
8. BEZDELĪGA Lāsma
9. TĀLBERGS Rafaels
10. VIKMANIS Ūve
11. VESELE Dārta
12. ZEMŅICKIS Jānis
13. SAULĪTIS Renārs
14. KOCERE Asnate
15. PURMALIS Roberts
16. PAVLOVS Artūrs
17. VERBIČS Artūrs
18. PAVĀRS Agris
19. LIEPIŅŠ Alans
20. STĀLMANIS Raimonds
21. JANSONS Edvards
22. GŪTMANIS Kristers
23. SILIŅŠ Alberts
24. KAŠS Emīls
25. TŪNS Jēkabs
26. TIMBERS Mārtiņš
27. KLĀVIŅŠ Kristaps
28. GORŠANOVS Braiens
29. MERGINS Daniels
30. MEIJA Ralfs
31. HEIDEMANIS Deivids
32. BIRZGALIS Miks


U-13 vietas:
1. GŪZE Einārs
2. VIKMANIS Ūve
3. VESELE Dārta
4. SAULĪTIS Renārs
5. KOCERE Asnate
6. PURMALIS Roberts
7. VERBIČS Artūrs
8. PAVĀRS Agris
9. LIEPIŅŠ Alans
10. STĀLMANIS Raimonds
11. GŪTMANIS Kristers
12. SILIŅŠ Alberts
13. KAŠS Emīls
14. TIMBERS Mārtiņš
15. GORŠANOVS Braiens
16. MERGINS Daniels
17. MEIJA Ralfs
18. HEIDEMANIS Deivids
19. BIRZGALIS Miks



Junioru vietas:
1. STACĒVIČS Reinis
2. BAUMANIS Danilo
3. ĶIRSE Ilze
4. ZIĻICKA Anete Keita
5. ĶIRSIS Ivars
6. BEZDELĪGA Lāsma
7. TĀLBERGS Rafaels
8. PAVLOVS Artūrs
9. TŪNS Jēkabs
10. KLĀVIŅŠ Kristaps



Pieaugušie:
1. ASERIŅŠ Roberts
2. ZEMŅICKIS Jānis
3. JANSONS Edvards



Sievietes:
1. ĶIRSE Ilze
2. ZIĻICKA Anete Keita
3. BEZDELĪGA Lāsma
4. VESELE Dārta
5. KOCERE Asnate


FOTO


Sacensību nolikums