Atjaunots / Updated 30.11.18 23:28

Sakārtots pēc 27.11.2018. Pasaules reitinga.
Šis reitings tiks lietots veidojot grupas.
/
Sorted according World Rank of 27.11.2018.
This rank will be used for seeding groups

"new" - nesen pieteikts / recent pre-register ,
"ref" - tiesnesis / referee,
"unreg" - nepiedalīsies / un-registered,
"Q" - jāspēlē kvalifikācijā / must play in qualification,
"?" - iespējams jāspēlē kvalifikācijā (skatīt sarakstu 29.novembrī pēc 22:00) / may have to play in qualification chech the list Nov 29 after 22:00

274 spēlētāji no 12 valstīm:
(113 spēlētāji kvalifikācijā; 161 bez kvalifikācijas)
/
274 players from 12 countries:
(113 players in qualification; 161 direct)
#Vārds /
Name
Klubs /
Club
Valsts /
Country
PR
vieta /
WR
place
Vērtība
PR /
Value
of WR
Iespējamie
PR punkti /
Estimated
WR points
winner1Maxim BorisovLegion RUS1993895
ref winner2Edgars CaicsBJC Laimīte LAT21010876
winner3Atis SīlisBJC Laimīte LAT5959849
4Nikita ZholobovTHC Toros RUS6931829
5Patrik PetrTHC Stiga Elites CZE13924814
6Arseniy StolyarovTHC Toros RUS14879798
7Edgars SaulītisInčukalna GHK LAT17857793
8Valts SmagarsSkrundas GHK LAT19855787
ref9Alexey TitovAlfa-Taktika RUS20818784
10Denis MatveevKuropatki RUS21849781
11Oleg OrtinovLegion RUS22822775
12Roman IgnatenkoDevyaty val UKR23862768
13Dmitry MalyginLegion RUS24848762
14Mykhaylo SpivakovskyyTHC Lisovi Haschi UKR25829757
15Sandis Kristaps LagzdiņšBJC Laimīte LAT26796753
16Raivis MiglinieksBJC Laimīte LAT27842748
17Jevgēnijs ZaharovsSkrundas GHK LAT29814736
18Oleksii KorabelDevyaty val UKR31822726
19Yevhen LevdanskyTHC Lisovi Haschi UKR37872715
20Dmitriy PetrovTHC Toros RUS39758709
21Artjoms ZaharovsSkrundas GHK LAT41773707
22Elvijs SiliņšVJN Ventspils LAT48768703
23Magnus KlippenBrent Plast BHK NOR52768700
24Jevgeni LvovLegion EST55772696
25Edgars MucenieksSkrundas GHK LAT56731692
26Gints LasmanisSkrundas GHK LAT57744689
27Kryštof LeblBig Band CZE60745684
ref28Bjarne AxelsenKatran DEN62764680
29Vesa HuotelinSpjalerance FIN63720676
30Maria SaveljevaSK Raua EST65752670
31Rainers KalniņšInčukalna GHK LAT68754666
winnerRC132Sergejs MihejevsRīgas GHK LAT73708662
33Edžus KaņepsVJN Ventspils LAT78683658
34Alexander GalkinTHC Toros RUS82714656
35Truls ManssonBjorkhagen Rangers SWE83700652
ref36Igor SaveljevSK Raua EST85668648
37Artem BlinovStiga St. Petersburg RUS89697641
38Pavel PlesakAPP Gladiators Plzen CZE91735635
39Nikita PavlovNorthern Lights RUS95717630
40Vladimir SmirnovLegion RUS99660626
41Vladislav SemenchukTHC Lisovi Haschi UKR100728624
42Oystein KlippenBrent Plast BHK NOR104682621
43Petrus MiettinenPultti Amigos FIN105655619
44Igor MasloboevAII Citrus-Art RUS106677617
45Vitaly SkorobogatovPetersburg Pirates RUS107657614
46Alexandr ZaytsevTHC Toros RUS108678612
47Kimmo ErikssonTurun Seudun PJK FIN110647610
48Mikus SaulītisInčukalna GHK LAT115712607
49Alvis SiliņšVJN Ventspils LAT119659606
50Eliāns ĒdelisVJN Ventspils LAT129663604
51Fidde HanssonBJC Laimīte SWE130657602
52Martin ZenisekAPP Gladiators Plzen CZE134648600
53Andrejs KuzņecovsJēkabpils GHK LAT146640598
winnerRC154Raivis SternātsRīgas GHK LAT148670594
55Oleg SalamatovStiga St. Petersburg RUS150623588
56Daniil MushnikovStiga St. Petersburg RUS151648582
RC157Sandis KalniņšInčukalna GHK LAT154609576
58Bernard RjavecNHK Kranj SLO161670570
59Anette EngelTeam Axelsen Bordhockey Koncept DEN170615568
60Simonas PleikysTHC Vilnius LTU171613565
61Boris VelmogaStiga St. Petersburg RUS184574563
62Alexandr DanilovPetersburg Pirates RUS191602560
63Dmitry SolovievDiesel RUS193594557
64Elvis ArhinovičsVJN Ventspils LAT200576553
65Ruslan KamalovStiga St. Petersburg RUS205674547
66Romans FaļkenšteinsRīgas GHK LAT215572543
67Alexey BaranovRS-Balance RUS223536538
68Markus BengtssonSkrundas GHK SWE224555533
69Audrius PleikysTHC Vilnius LTU225584530
RC170Salvis SkarainisRīgas GHK LAT230600527
71Elēna RācenājaVJN Ventspils LAT234571525
72Artem BudaevBugor RUS240548522
73Leonards MazūrsBJC Laimīte LAT241619520
74Emīls LiepiņšBJC Laimīte LAT243610518
75Kristaps RiekstiņšBurtnieku MJIC LAT254551516
76Rolands RiekstiņšBurtnieku MJIC LAT256563514
77Mažvydas SatkusTHC Vilnius LTU261525512
78Anton JalneskogBroderna Grym SWE262565509
79Alens KalniņšVJN Ventspils LAT267550507
80Vafa HamdamovSK Raua EST268532505
81Guntis ErnšteinsVJN Ventspils LAT282535503
82Rūdolfs KamzolsVJN Ventspils LAT289622500
83Andrey PonomarevRS-Balance RUS290521497
84Evgenii SolovevNiKi RUS293529494
85Anthony MzilangvePrometey RUS299561492
86Sandra KomaraiteTHC Vilnius LTU307524490
87Šarūnas JokubauskasTHC Vilnius LTU310502488
88Kaspars ViļumsBJC Laimīte LAT313547485
89Rinalds SiņicinsInčukalna GHK LAT316557483
90Žygimantas RemeikaTHC Black & White LTU331476480
91Hanna Ivantsova5th Element UKR334534477
92Vladimir VoronovTHC Vilnius LTU341489474
93Kristaps ZarinieksJēkabpils GHK LAT345497472
94Krista Annija LagzdiņaBJC Laimīte LAT348517468
95Daniil MoshninSK Raua EST349562464
96Veronika SachokSK Raua EST353481460
97Michael Toft NielsenTeam Axelsen Bordhockey Koncept DEN364508456
98Lukas GustafssonAtletico Goteborg SWE365583452
99Toms BaumanisInčukalna GHK LAT368485448
RC1100Egīls BelševicsMelnie zirdziņi LAT375468445
101Sandis KrastsKŽDC Valmiera LAT377478442
102Lari MetsalaPultti Amigos FIN378455440
103Hynek NechutnyAPP Gladiators Plzen CZE383456439
104Nejc ŠkrlepNHK Kranj SLO385466437
105Silvestrs BružēvicsBJC Laimīte LAT393512435
106Vitaliy IgnatenkoDevyaty val UKR407444433
107Laima KamzolaVJN Ventspils LAT417475430
108Andrei KniaziukTiani-Tolkai BLR418431426
109Valentyn KorabelDevyaty val UKR422434424
110Bernard ŠkrlepNHK Menges SLO434493421
111Intars GarančsInčukalna GHK LAT436461418
112Haralds GalsInčukalna GHK LAT454479414
113Haralds JanvarsVJN Ventspils LAT465459411
114Roberts LīvmanisInčukalna GHK LAT467442407
115Alexander Nagorniy st.Forever Young RUS469423405
116Ralfs PaeglisInčukalna GHK LAT485413402
117Mārcis RadelisVJN Ventspils LAT513473397
RC1118Ilgvars PavlovskisRīgas GHK LAT538439394
119Dāvis ApfelbaumsVJN Ventspils LAT546446389
120Matīss JaksebogaBJC Laimīte LAT579415385
121Gintautas RemeikaTHC Black & White LTU605358381
122Kristaps Naglis--- LAT610349369
123Patriks StrodsInčukalna GHK LAT626356356
124Joakim AstromUmea HSS SWE641513343
125Daniel NygardBrent Plast BHK NOR650323330
126Elena StoljarovaForever Young RUS659340324
127Nikita TikhomirovOhta RUS669337320
128Konstantīns Domeniks ZabelloInčukalna GHK LAT711297316
129Jānis Konutis--- LAT740404310
130Kristiāns AuziņšBurtnieku MJIC LAT761276302
RC1131Sergejs BezenkovsNice Castle LAT810310296
132Nikolass PilinskisInčukalna GHK LAT834281286
133Miha ŠkrlepNHK Menges SLO838346279
134Edgars Naglis--- LAT863279271
135Roberts Suharevs Sr.Inčukalna GHK LAT919222264
136Jānis RektiņšKŽDC Valmiera LAT938201259
RC1137Zigmārs Šmits--- LAT947315253
138Igor ZamyatinNovosibirsk RUS948244245
139Viktors PiastroNice Castle LAT1005174233
140Andrey TikhomirovPrometey School RUS1026193220
141Andrei Ivanov--- RUS1042195208
142Tatjana SuchkovaTallinn THG EST1064226198
143Bjarte TjessemBrent Plast BHK NOR1071186191
144Tomas UlisTHC Black & White LTU1078188185
145Rūdolfs Pilāns--- LAT1104291179
146Marks Dzenis--- LAT1112184176
147Baiba Dace OzoliņaVJN Ventspils LAT1122424174
148Railends KuhaļskisInčukalna GHK LAT1148153172
149Inese FaļkenšteinaRīgas GHK LAT1164266171
150Krišs SkujenieksInčukalna GHK LAT1170157168
151Jānis Lurins--- LAT1171190165
Q RC1152Vilnis ZoldnersRīgas GHK LAT1188372160
Q153Alekss ErnšteinsVJN Ventspils LAT1196173154
154Renārs ZabarovskisVJN Ventspils LAT1242118149
155Jan-Olof HanssonBjorkhagen Rangers SWE1243214143
156Rihards Mazitāns--- LAT1249185138
157Markuss ĀbeleInčukalna GHK LAT1329147133
158Toms Priedītis-Grūbe--- LAT1331123127
159Lauris RozentālsVJN Ventspils LAT1384128123
160Rainers Kreitāls--- LAT1427118118
161Ēriks Zaics--- LAT1447165114
162Gustavs Keisters--- LAT1611133113
163Kristens Markus--- LAT168179112
Q164Markus Sanders--- LAT204197111
Q165Andrei Suchkov--- EST208572110
Q166Ivars Belkovskis--- LAT2179110109
Q167Kristers Keišs--- LAT229139108
Q168Dāvids Ozoliņš--- LAT231340107
Q169Artemijs Zasjadko--- LAT2366127106
Q170Reinis Brokāns--- LAT237067105
Q171Rodrigo Iga--- LAT241450104
Q172Dāniels Vaičiulēns--- LAT2470116103
Q173Bogdans Vaškovs--- LAT247783102
Q174Matejs Zirnītis--- LAT248230101
Q175Edvards Sprindžuks-Golubcovs--- LAT252492100
Q176Rauls Ladusāns--- LAT255014599
Q177Roberts Aleksejevs--- LAT258610698
Q178Daniils Čalovs--- LAT26849997
Q179Egils Ezis--- LAT27419596
Q180Ģirts Grigorjevs--- LAT30113395
new Q181Deniss Sergejevs--- LAT30147994
Q182Reinis Āre--- LAT30187993
Q183Markuss Ļebedevs--- LAT30655992
Q184Marks Rozgons--- LAT31174291
Q185Dāvis Vaičiulēns--- LAT31277390
Q186Heino Toms Lūmanis--- LAT31872789
new Q187Artjoms Barmins--- LAT32586888
Q188Margarita Ābele--- LAT34061887
Q189Marija Trušina--- LAT34076286
Q190Rainers Ezis--- LAT36125685
Q191Līva Kreitāle--- LAT36154684
Q192Uldis Grigorjevs--- LAT36875383
Q193Juho Itkonen--- FIN42873882
Q194Sergejs Bičkovs--- LAT45013381
Q195Krišjānis Kurzemnieks--- LAT45321980
Q196Lorita Bikše--- LAT48271779
Q197Julija Mihailova--- LAT50881978
Q198Rainers Neija--- LAT5535677
Q199Regnārs Vazoliņš--- LAT57881876
Q200Karīna Ganiņa--- LAT58911875
Q201Emīls Vīksne--- LAT59581674
Q202Edgars Putniņš--- LAT59961773
Q203Rolands Liekmanis--- LAT63661572
Q204Niks Lācis--- LAT70671171
Q205Zigmārs Grūbe--- LAT70671170
Q206Tristans Krūms--- LAT74361069
Q207Dans Daniels Gaļicins--- LAT8064768
Q208Anatolijs Krūklis --- LAT20001067
Q209Dāvis Smilga--- LAT20002066
Q210Miks Kundziņš--- LAT20003065
Q211Mārtiņš Lode--- LAT20004064
Q212Rodions Velesovs--- LAT20005063
Q213Haralds Upmalis--- LAT20006062
Q214Reinis Delvers--- LAT20007061
Q215Jēkabs Jansons--- LAT20008060
Q216Andrejs Dukulis--- LAT20009059
Q217Vasilijs Golovnovs--- LAT20010058
Q218Matīss Ģelzis--- LAT20011057
Q219Sintija Skalberga--- LAT20012056
Q220Agrita Grigorjeva--- LAT20013055
Q221Artūrs Jakovļevs--- LAT20014054
Q222Jasmīna Brīnuma--- LAT20015053
Q223Artjoms Vrublevskis--- LAT20016052
Q224Ralfs Vēveris--- LAT20017051
Q225Haralds Vēveris--- LAT20018050
Q226Kristers Spūle--- LAT20019049
Q227Edgars Spūle--- LAT20020048
Q228Konstantīns Aleksejevs--- LAT20021047
Q229Viktors Romaņenko--- LAT20022046
Q230Gabriels Balkins--- LAT20023045
Q231Kristers Artūrs Spūle--- LAT20024044
Q232Aleksandrs Kotovs--- LAT20025043
Q233Ernests Pabērzs--- LAT20026042
Q234Dominiks Bitenieks--- LAT20027041
Q235Krišjānis Staško--- LAT20028040
Q236Aleksandrs Brīnums--- LAT20029039
Q237Anna Vasiļjeva--- LAT20030038
Q238Edgars Bergs--- LAT20031037
Q239Eduards Osmolovskis--- LAT20032036
Q240Eduards Zabarovskis--- LAT20033035
Q241Gustavs Mežraups--- LAT20034034
Q242Mārtiņš Bergs--- LAT20035033
Q243Mārtiņš Dukaļskis--- LAT20036032
Q244Miks Gulbis--- LAT20037031
Q245Jorens Kristers Jansons--- LAT20038030
Q246Gustavs Rozentāls--- LAT20039029
Q247Edgars Leonards Veide--- LAT20040028
Q248Daniels Grintāls--- LAT20041027
Q249Gordejs Zasjadko --- LAT20042026
Q250Nils Maskalāns--- LAT20043025
Q251Makars Lavišs--- LAT20043024
Q252Deniss Zunda--- LAT20044023
Q253Ņikita Čalovs--- LAT20045022
Q254Deniss Adamovičs--- LAT20046021
Q501Dairis (?2004)--- LAT21047020
Q502Ingus (?2001)--- LAT21048019
Q503Mihails Kovalenko--- LAT22049018
Q504Nikolass Burbo--- LAT22050017
Q505Reinis Rihards LiepiņšBJC Laimīte LAT2205154116
Q506Romans Žiguns--- LAT22052015
new Q507Damīrs Zeļenko--- LAT22053014
new Q508Makars Lavišs--- LAT22054013
new Q509Roberts Rupeiks--- LAT22055012
new Q510Rihards Misiņš--- LAT22056011
new Q511Dilans Dāvis Kovaļenko--- LAT22057010
new Q512Jorens Jānis Eglīte--- LAT2205809
new Q513Dāvids Pikšis--- LAT2205908
new Q514Edvarts Klaužs--- LAT2206007
new Q515Kirils Juhimenko--- LAT2206106
new Q516Iļja Ņikitins--- LAT2206205
new Q517Nikita Ņikitins --- LAT2206304
new Q518Kristaps Smirnovs--- LAT2206403
new Q519Romans Barmins--- LAT2206502
new Q520Einars Osipovs--- LAT2206601
ref521Intars ŽubeckisInčukalna GHK LAT000
unreg522Gustavs KAPLERS--- LAT000
unreg523Kaspars KALĒJS--- LAT000
unreg524Aigars ROMALS--- LAT000
unreg525Kaspars KUHARJONOKS--- LAT000