• http://www.galdahokejs.lv
 • IZM
 • Meduskoks
 • Bahlsen
 • Stiga
 • 1a.lv
 • Mollers
 • mentos
 • Meller
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Fruittella
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • Nano.lv
 • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna GHK atzīmē 10.gadu jubileju!


Dienā, kad visā Latvijā notika vēlēšanas Inčukalna Galda Hokeja Klubs svinēja dzimšanas dienu – 10.gadus!

Ja atmiņa neviļ, tad oficiāli, pavisam noteikti, vecākais klubs Latvijā ir Rīgas Galda Hokeja Klubs, kura darbība, diemžēl, aprobežojas ar vecmeistaru neregulāru parādīšanos uz skatuves, kā arī Ventspils Galda Hokeja Klubs, kura darbība vairāk ir vērsta uz novadā notiekošo – lai arī pat ļoti aktīvu, tomēr gribētos, lai tā darbība būtu saredzama Latvijas līmeni. Neoficiāli Inčukalnā galda hokeja klubs tiek spēlēts jau kopš 1999.gada, kad tur savu darbību uzsāka pašreizējais kluba vadītājs Sandis Kalniņš, bet regulāras sacensības, tai skaitā Inčukalna čempionāts šosezon aprīlī svinēs savu 15.gadu jubileju (tāpat kā Rīgas un Ventspils čempionāti). Diena iesākās cerīgi – bija samērā silts un saulains un no lietus nebija ne miņas. Kluba vadītājs svinībām bija paredzējis plašu programmu – no rīta līdz pat vēlam vakaram. Lai pasākums noritētu veiksmīgi nepietika tikai ar labi izstrādātu programmu. Bija nepieciešamas pats galvenais – cilvēciskie resursi, ar kuriem pēdējā laikā ne tikai Inčukalnā, bet arī visā Latvijā ir problēmas. Tomēr laicīgi paaģitējot un pastrādājot kluba vadītājam izdevās piesaistīt daudzus vecā kaluma kluba biedrus uz šo svarīgo dienas pasākumu. Kā nekā tāda jubileja nenotiek katru dienu. Lai arī daudzi no nesenajiem kluba biedriem nevarēja nosvinēt kluba jubileja aizņemtības dēļ (aizbildinoties arī ar vēlēšanu un citādu iemeslu dēļ) kluba vadītājam, tas piemēram, netraucēja tautas nobalsošanu īstenot no rītas puses vēl pirms lielā vēlētāju pieplūduma buma (līdz pulksten 11.00, kad bija paredzēta dienas pirmā nodarbe - turnīrs), bet pārējiem to izdarīt sacensību nelielajā starplaikā! Kā jau to varēja paredzēt dienas programma startēja ar turnīru, kurš norisinājās tikai otro reizi – „Inčukalna GHK Grand Prix”. Pirmais turnīrs ar „Lielo Balvu” tika aizvadīts pirms 5 gadiem, kad tika svinēta 5.gadu jubileja. Ja toreiz spēlēt tika ļauts visiem gribētājiem, tad šoreiz inčukalnieši aprobežojās tikai ar saviem resursiem! Uz kluba jubilejas dienas pirmo pasākumu bija ieradies pats Latvijas Galda Hokeja Federācijas vadītājs Romans Blūmentāls personīgi sveicot kluba vadītāju Sandi Kalniņu, kā arī dāvinot kluba jaunākajai paaudzei Stiga kreklus ar Latvijas GHF simboliku (atceļā uz mājām arī Romans Blūmentāls izmantoja Inčukalna vēlēšanas iecirkņa pakalpojumus un devās turp novēlēt).

Filips Buhtujevs – vienpadsmitais!

Diena iesākās ar nelielu turnīru, kura izspēles principi bija samērā vienkārši – pieteikušies dalībnieki izspēlēja vienu apļa turnīru, godinot vecos labos laikus, kad uzvarētāju noskaidrošanai netika talkā ņemti play-off mači. Atšķirība tikai tā, ka jau ilgus gadus Inčukalnā visi turnīri jau notiek pēc sistēmas 3 2 1 0 – spēlējot ar pagarinājumu, tādā veidā nopelnot papildus vienu punktu par uzvaru spēles pagarinājumā. 22 dalībnieku konkurencē, rūdītu lauvu ielenkumā, nedaudz negaidīti par turnīra uzvarētāju kļuva juniors Filips Buhtujevs, tādā veidā kļūdams par 9 Inčukalna GHK pārstāvi, kurš ir spējis uzvarēt kaut vienā Inčukalna GHK rīkotajā turnīrā (Inčukalna Galda Hokeja Līgā, Ziemassvētku turnīrā Inčukalna CHALLENGE, Inčukalna Čempionātā un arī šajā turnīrā). Lauvas tiesu uzvaru ir sadalījuši kluba vecā gvarde, piemēram, Sandim Kalniņam 23 uzvaras, Jānim Kalnevicam 13, Mikum Saulītim 11, Edgaram Saulītim 10, Matīsam Saulītim 7, vismaz pa vienai reizei triumfējuši ir Aivars Vāvers, Roberts Meijers, Didzis Ziemelis. Neticami, bet vēl nesen pie tāda pirmā panākuma tika Kārlis Balodis un pat Ēriks Kuharjonoks uzvarot vienā no pēdējiem Inčukalna GHL posmiem. No otras puses Filipa uzvara pašlaik varētu būt likumsakarīga, jo viņš ir viens no retajiem kluba biedriem, kurš cītīgāk trenējas un vēl jo projām progresē. Kamēr kluba vadošie spēlētāji skaitīja konkurentu zaudētos punktus, tikmēr Filips klusi un mierīgi paveica savu darbiņu – 21 spēlē pamatlaikā nezaudēja ne vienu maču – tikai divi pagarinājumi, kurā viena uzvara ar 5:4 pār Ēriku Kuharjonoku un zaudējums ar 1:2 pret Jāni Kalnevicu. Filips uzvaru nodrošināja jau pēc priekšpēdējās spēles, kad vairs nebija konkurentiem sasniedzams. Otro vietu izcīnīja Didzis Ziemelis, kurš pēdējā laikā nevar lepoties ar dižu praksi, bet trešais Matīss Saulītis. Junioriem automātiska uzvara F.Buhtujevam, 2.vietā Rainers Kalniņš, kurš arī spēja uzlēkt augstāk par savu reitingu ieņemot 7.vietu noslēguma tabulā un apsteidzot brāļus Galus, Edgaru Saulīti, kuram šodien spēle vispār nevedās un viņš turpināja spēlēt sava prieka pēc un izmēģināja novitātes, kā arī Kalniņu vecāko. Trešajā vietā vecais „jaunais” kadrs Arnis Gustins. Dāmām gan drīz bez konkurences cīnījās Ilze Zuce-Tenča, kura spēja konkurēt par augšgalu noslēdzot sešinieku. 2.vietā Elīna Gala, trešā Dace Dubava.

Rezultāti

Neoficiālā daļa.

Pēc turnīra kluba biedriem sekoja neliela atelpa un relaksācija Inčukalna sporta kompleksa baseinā, burbuļvannās un pirtīs! Pulksten 18.00 kluba biedri devās uz salidojuma vietu – Inčukalna pamatskolas aktu zāli, kurā bija svinīgais vakariņu galds. Aktu zālē kluba biedri varēja vērot pašu izcīnītās un savestās balvas – kausus un medaļas, kuras izcīnītas Latvijas Reitinga Turnīru ietvaros un Eiropas un Pasaules mēroga mačos. Balvu izstāde Inčukalna pamatskolā būs vērojama vēl 3 nedēļas un tiks izlikta publiskai apskatei. Neskatoties uz pēdējo gadu aktivitāšu mazināšanos, klubam ir ar ko palepoties. Balvu klāsts aizņem ļoti lielu daļu zāles, bet vēl visi nav atgādājuši savas balvas! Pie vakariņu galda tika pārrunāts 10 aizvadītajos gados notikušais – izrādīti kluba sasniegumi, vēroti kluba statūti, tika stādīti priekšā kluba dibinātāji, tika noskaidrots, kā Inčukalnā aizsākās mūsdienu galda hokeja gaitas, tika spēlētas dažādas spēles un daudz kas cits. Fonā noskaņas radīšanai darbojās DJ Armando, kā arī par sasniegumiem pārstāvot Inčukalna GHK un Inčukalna dzimto novadu ik pa brīdim tika godināti 3 kluba pārstāvji – Ilze Zuce-Tenča, Jānis Kalnevics un Matīss Saulītis, piešķirot ATZINĪBAS rakstu. Kluba biedri mielojās arī ar speciāli pasūtītu firmas torti. Neskatoties uz nogurumu, laikam strauji ritot kluba biedri sagaidīja arī pusnakti (5.oktobri) un par godu Inčukalna GHK 10.gadu jubilejai pacēla un iztukšoja šampānieša glāzes, jo īstā kluba jubilejas diena ir 5.oktobrī! Kluba vadītājam pavisam negaidot tika sarīkots slavenais „čum-čum” seanss, bet tūlīt pat Sandis tika 10 reizes mests gaisā!


FotoTURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo