• http://www.galdahokejs.lv
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • Bahlsen
 • LSFP
 • Stiga
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meduskoks
 • LPK
 • mentos
 • TabulaRasa
 • Mollers
 • IZM
 • Nano.lv
 • Fruittella
 • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Inčukalna CHALLENGE 2022

Ar Inčukalna Galda hokeja kluba rīkoto Ziemassvētku turnīru Inčukalns Challenge tika uzlikts punkts uz "i" šī gada rīkotajiem turnīriem vietējā līmenī.

Ar Inčukalna Galda hokeja kluba rīkoto Ziemassvētku turnīru Inčukalns Challenge tika uzlikts punkts uz "i" šī gada rīkotajiem turnīriem vietējā līmenī. Darbība gan neapstāsies - kluba biedri līdz skolēnu brīvlaikam un uzreiz pēc tā turpinās treniņus, lai labāk sagatavotos Latvijas komandu un Latvijas junioru komandu čempionātam.

Tikmēr par Inčukalna izaicinājuma jeb Ziemassvētku turnīra uzvarētāju trešo reizi pēc kārtas kļuva Rainers Kalniņš – tā viņam bija 8. uzvara pēc kārtas ņemot vērā visa līmeņu turnīrus! Otro reizi pēc kārtas par pārsteigumu parūpējās Rainers Neija, kurš 31 dalībnieka konkurencē izcīnīja 2.vietu aiz sevis atstājot daudz pieredzējušākos dalībniekus kā Mikus Saulītis, Jānis Kalnevics (7-kārtējs ZSV turnīra uzvarētājs!), Sandis Kalniņš, Haralds Gals un citi.

Ik gadu Inčukalna Challenge turnīrs notiek pēc citas izspēles principa – tā notika arī šoreiz. Sacensības tika aizvadītas divās kārtās. Tā kā klubam ir pievienojušies jauni biedri, tad iesācēji, kuri trenējas tikai 2 mēnešus spēlēt uzsāk atsevišķi. Pieredzējušākie dalībnieki 1.kārtā spēlēja A grupā aizvadot savu apļa turnīru (20 dalībnieki). Apļa turnīrs gan uzsākās ar nepatīkamu ziņu – viens no turnīra favorītiem Toms Baumanis sajutās nevesels un pēc izspēlētās 4.kārtas pārtrauca dalību. Iesācēji B grupas ietvaros (11 dalībnieki) samēroja spēkus 2 apļa turnīros.

Lai pretendētu par godalgām OPEN klasē, tad A grupas dalībniekiem pēc apļa turnīra bija jāierindojās no 1.-6.vietai, kur neņemot līdzi rezultātus izspēlēja mazo apļa turnīru! Arī pārējie dalībnieki dalījās sešiniekos -  par 7.-12. un 13.-18.vietu. Pēdējie 2 dalībnieki 2.kārtā aizvadīja play-off ar B grupas sešiem labākajiem dalībniekiem sākot ar 1/4finālu, tādējādi arī iesācējiem bija izdevība pacelties augstāk turnīra noslēguma tabulā. Atlikušie 5 B grupas dalībnieki izspēlēja papildus apļa turnīru par 27.-31.vietai.

A grupas ietvaros jau pēc nospēlētās puses iezīmējās vadošais sešinieks, kuri pretendēja uz pirmo sešinieku un droši šīs pozīcijas noturēja līdz galam, turklāt pat ar nepieklājīgi lielu atrāvienu – 6 punktiem! Apļa turnīru uzvarēja Sandis Kalniņš ar 31 izcīnīto punktu, ar 30 punktiem finišēja Mikus Saulītis un Rainers Kalniņš, 29 punkti Rūdolfam Loginam, bet noslēdza sešinieku Jānis Kalnevics un Rainers Neija ar 28 punktiem. Ar tikai izcīnītiem 22 punktiem tuvākais sekotājs bija Haralds Gals.

Tikmēr B grupā abu apļa turnīru ietvaros labākais bija Rainers Martužāns.

Svarīgākajā apļa turnīrā par 1.-6.vietu nevienu punktu nezaudēja Rīgas kausa ieguvējs Rainers Kalniņš, tikmēr visus pārsteidza Rainers Neija sakrājot 7 no 10 iespējamajiem punktiem un ieņēma 2.vietu. Beidzot kādu godalgotu vietu Inčukalna GHK rīkotajos turnīros izdevās izcīnīt Mikum Saulītim – šoreiz bronza. Vecmeistari Jānis Kalnevics un Sandis Kalniņš ierindojās attiecīgi 4.un 5.vietās.

Apļa turnīrā par 7.-12.vietu uzvarēja Haralds Gals, bet ar 8.vietu ļoti apmierināts bija vēl viens no mohikāņiem Aigvars Eglītis.

Cīņās par 13.-18.vietu nevienu punktu nezaudēja Roberts Kerns.

Play-off turnīrā (par 19.vietu), kurā satikās A grupas apakšgals un B grupas augšgals uzvarēja šajā dienā pavāji spēlējošais Krišjānis Kurzemnieks. Jāatzīmē, ka Krišjānis tā finālā ar 5-1 uzveica Raineru Martužānu, kuram zaudēja līdzīgā spēlē Inčukalna GHL 4.posmā!  Visas spēles play-off stadijās tika aizvadītas līdz 1 izcīnītai uzvarai.

Visai interesants izskatījās vadošais trijnieks junioriem – 1.v. Rainers Neija, 2.vietā Rūdolfs Logins, 3.vietā Markuss Ābele.

Junioru u-13 grupā uzvarēja Rainers Neija aiz sevis atstājot Kārli Puriņu un Kristapu Keišu.

Dāmu konkurencē vēl joprojām tonusā turās vecmeistare – uzvara Dārtai Avotiņai (Ozoliņai), 2.vietā Margarita Ābele, bet 3.vietā Ilze Ķirse.

Debitantu kategorijā uzvara Raineram Martužānam aiz kura sekoja māsa un brālis Ķirši (Ilze un Ivars).

Uz vakara noslēguma joku nots, apbalvošanas ceremonijas laikā, tika nonākts pie secinājuma, ka uzvaras atslēga ir vārds "Rainers" – Kalniņam uzvara OPEN klasē, Neijam junioru un junioru U-13 grupās, bet Martužānam debitantu grupā!

Pēc apbalvošanas ceremonijas visi dalībnieki devās dzert tēju, mieloties ar torti, mandarīniem, piparkūkām un citiem gardumiem!

Inčukalna GHK novēl visiem priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!
Rezultāti


Vietu sadalījums


FOTO
TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo