• http://www.galdahokejs.lv
 • IZM
 • LPK
 • Mollers
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meduskoks
 • Chupachups
 • Bahlsen
 • Meller
 • LSFP
 • Nano.lv
 • RD IKSD
 • Stiga
 • mentos
 • TabulaRasa
 • Fruittella

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna CHALLENGE 2021

Ar lielu sajūsmu sestdien Inčukalnā tika gaidīts un aizvadīts ikgadējais Inčukalna Galda hokeja kluba rīkotais Ziemassvētku turnīrs ‘’Inčukalna CHALLENGE 2021’’.

Šogad tika aizvadīts pusjubilejas turnīrs – 15, bet diemžēl ne pēc kārtas. Šī turnīra tradīcijas aizsākās 2006.gadā un pusjubileju vajadzēja sagaidīt jau pērn. Secībā iejaucās Covid-19, kā rezultātā 2020.gadā turnīrs nenotika. Daudz spīdošākā situācija nav arī šogad, lai arī sezona tika uzsākta ar cerībām, kad piedalīties varēja ne tikai sertificētie, bet arī ar skolu veiktajiem testiem, tomēr viss strauji mainījās un valdības lēmuma rezultātā sacensībās drīkst piedalīties tikai ar derīgiem sertifikātiem. Rezultātā uz doto brīdi ir paralizēta junioru, jaunāku par 11 gadiem, piedalīšanās sacensībās. Pozitīvā ziņa ir tā, ka pēc pēdējā valdības lēmuma, ir daļēji atvieglota situācija ar treniņiem.
Ņemot vēro situāciju, kluba vadība izlēma neatstāt novārtā jaunos censoņus un nevakcinētos juniorus un tāpēc tika aizvadīti 2 Ziemassvētku turnīri – klātienes un neklātienes! Par klātienes turnīra uzvarētāju 2 reizi pēc kārtas kļuva Rainers Kalniņš, 2.vietu izcīnīja pēdējā laikā strauji progresējošais Toms Baumanis, bet bronza senioram Kalniņam!
Neklātienes turnīrā triumfēja Kristens Markus, aiz sevis atstājot Raineru Neiju un Markusu Ābeli!
Klātienes turnīrā šogad uzsāka 14 dalībnieki. Bija ieradušies arī daži vecmeistari kā Haralds Gals un Mikus Saulītis, kā arī piedalījās pašreizējie aktuālie kluba spēki – junioru desants (ar dažiem izņēmumiem), tēvs un dēls Kalniņi un pāris perspektīvie jaunie kluba biedri.
Ziemassvētku turnīrs ir bijis kā katalizators jaunām idejām un arī šī bija viena no tām reizēm, kad kluba vadība parūpējās par interesantiem un savādākiem izspēles principiem. Proti, šogad turnīrs risinājās 3.kārtās. Ja vēl 1.un 2.kārta notika ierasti – ar pilnu apļa turnīru un spēlēm līgās (1.līgā 8 spēlētāji un 2.līgā pārējie 6) saskaitot vietu summu, tad 3.kārta šādā formātā tika aizvadīta 1 reizi - play-off notika izspēlējot tikai 1 spēli un sākās viss ar 7.un 8.vietas ieguvēju spēli, tad 6.vietas ieguvējs spēlēja ar minētā pāra uzvarētāju un t.t.. Šāds formāts, pirmkārt, ļāva izbaudīt sacensību atmosfēru pievēršot uzmanību pie viena galdiņa spēlējošajiem lai arī tajās piedalījās vien 14 dalībnieki, otrkārt, dalībnieks varēja nokrist tikai par 1 vietu zemāk no apļa turnīros izcīnītās, bet iegūt varēja daudz vairāk – sākot ar spēlī starp 7.un 8.vietu varēja aizkļūt līdz pat 1.vietai!
Pēc pirmā apļa turnīra notika pirmais nelielais pārsteigums – 9.vieta un izgaisušas cerības uz godalgām Patrikam Strodam. Tāpat, tikai pozitīvā nozīmē, nelielu pārsteigumu jau 1.aplī sagādāja jaunizceptais Latvijas čempions junioriem Toms Baumanis pārliecinoši uzvarot ar maksimālo punktu summu (26 punkti), 2.un 3.vietas ar 22 punktiem dalīja Rainers Kalniņš un Rinalds Siņicins.
Pēc otrā apļa turnīra (līgām) varēja gaidīt izmaiņas. Uz 1 pozīciju divu apļu turnīru summā pakāpās Rainers Kalniņš uz otro nobīdot Tomu Baumani. Tikai 7.vieta līgā un kritums uz 6.vietu no dalītas 2.vietas Rinaldam Siņicinam. Uz 3.vietu pakāpās Sandis Kalniņš.
2.līgā 1.vietu izcīnīja un 9.vietu pirms play-off saglabāja Patriks Strods.
Svarīgu spēli jau pirmajā play-off kārtā aizvadīja 8. un 7.vietas ieguvēji Railends Kuhaļskis un Intars Garančs, kurā ar 2-1 uzvarēja Railends, tādējādi nodrošinot vismaz 3.vietu junioru konkurencē. Par play-off čempionu varētu uzskatīt Rinaldu Siņicinu, kuram, kā vienīgajam izdevās izcīnīt 2 uzvaras, bet tas neļāva viņam ierindoties augstāk par 4.vietu OPEN klasē, jo startēja tikai no 5.pozīcijas! Vispirms Rinalds atvairīja Mikusa Saulīša centienus apsteigt viņu uzvarot ar 4-1, tad pats Rinalds veica uzbrukumu 4.vietai un spēlē esot iedzinējos ar 2-4 īsā laikā prata atspēlēties un izraut uzvaru ar 5-4 pret Haraldu Galu un nodrošināt jau vismaz 4.vietu. Nākamajai spēlei jau bija augstāka likme – spēle par bronzu. Šoreiz Rinalds bija mainīgā pozīcijā – spēles pēdējās sekundēs realizējot izgājienu un uzvarot ar 2-1 bronzu OPEN klasē nodrošināja Sandis Kalniņš. Spēlē par sudrabu Toms Baumanis samērā ērti tika galā ar S.Kalniņu ar 4-0 un varēja gatavoties cīņai par zeltu!
Finālā ilgu laiku turējās līdzvērtīgs rezultāts 2-1 par labu Raineram, bet tad spēles otrajā daļā Rainers realizēja izgājienu un ar 4-1 uzvarot kļuva 2-kārtējo Inčukalna CHALLENGE uzvarētāju!
2.līgā loģisku uzvaru izcīnīja Patriks Strods, bet uzslavas būtu pelnījis Roberts Kerns, kurš ierindojās 10.vietā un apsteidza vairākus daudz pieredzējušākos spēlētājus.
Vairāku nedēļu garumā gatavojoties un izpildot kombinācijas treniņu laikā tika izspēlēts arī neklātienes turnīrs. Lai ievērotu Covid-19 drošības noteikumus nevakcinētie kluba jaunieši nespēlēja savā starpā, bet gan sacentās uz precizitāti veicot 7 dažādas kombinācijas. Katram dalībniekam bija 2 iespējas veikt kombināciju – otrajā reizē varēja uzlabot pirmās dienas sasniegumu. Vislabāko precizitāti 8 dalībnieku konkurencē uzrādīja Kristens Markus, 2.vietā ierindojās Rainers Neija, bet 3.vietā Markuss Ābele.
Vietu izkārtojums pēc apļa turnīriem:

1.līga

Nm.

Dalībnieku vārds, uzvārds

1.kārta

2.kārta

Vietu summa

1.

KALNIŅŠ Rainers

2

1

3

2.

BAUMANIS Toms

1

3

4

3.

KALNIŅŠ Sandis

4

4

8

4.

GALS Haralds

7

2

9

5.

SIŅICINS Rinalds

3

7

10

6.

SAULĪTIS Mikus

6

5

11

7.

GARANČS Intars

5

8

13

8.

KUHAĻSKIS Railends

8

6

14

2.līga

9.

STRODS Patriks

9

1

10

10.

KERNS Roberts

11

2

13

11.

SKUJENIEKS Krišs

10

4

14

12.

KEIŠS Kristers

14

3

17

13.

KURZEMNIEKS Krišjānis

12

5

17

14.

LOGINS Rūdolfs

13

6

19

Vietu izkārtojums noslēgumā:

OPEN klase

Juniori

Vieta

Dalībnieku vārds, uzvārds

Vieta

Dalībnieku vārds, uzvārds

1.

KALNIŅŠ Rainers

1.

BAUMANIS Toms

2.

BAUMANIS Toms

2.

SIŅICINS Rinalds

3.

KALNIŅŠ Sandis

3.

KUHAĻSKIS Railends

4.

SIŅICINS Rinalds

4.

GARANČS Intars

5.

GALS Haralds

5.

STRODS Patriks

6.

SAULĪTIS Mikus

6.

KERNS Roberts

7.

KUHAĻSKIS Railends

7.

SKUJENIEKS Krišs

8.

GARANČS Intars

8.

KEIŠS Kristers

9.

STRODS Patriks

9.

LOGINS Rūdolfs

10.

KERNS Roberts

10.

KURZEMNIEKS Krišjānis

11.

SKUJENIEKS Krišs

12.

KEIŠS Kristers

13.

LOGINS Rūdolfs

14.

KURZEMNIEKS Krišjānis

Neklātienes turn.

Vieta

Dalībnieku vārds, uzvārds

1.

MARKUS Kristens

2.

NEIJA Rainers

3.

ĀBELE Markuss

4.

GAILĪTE Katrīna

5.

ĀBELE Margarita

6.

SVILIS Jēkabs

7.

PURIŅŠ Kārlis

8.

ORBIDĀNS Kristiāns

Pamazām pēc Covid-19 iejaukšanās ikdienas dzīvē turpina kustēties arī lielais galda hokejs – neierasti 18.decembrī tiks aizvadīts vairāk kārt pārceltais Latvijas čempionāts OPEN klasē. Sagaidāms, ka tajā nestartēs daudzi vadošie pašmāju galda hokejisti, kas pavērs iespējas jaunākajiem spēlētājiem!
Rezultāti, vietas


FOTO
TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo