• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • Mollers
  • Stiga
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • IZM
  • 1a.lv
  • Nano.lv

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

VJN atklātā kausa 2.posms


Ar VJN atklātā kausa izcīņas 2.posmu, Ventspilī tika aizvadīts šā gada pēdējais turnīrs.

logo

Šo posmu pagodināja neliels skaits VJN komandas spēlētāju, kuri tad arī papildināja savu punktu bagāžu kausa izcīņas lielajam kopvērtējumam. Par grupas turnīra uzvarētāju šajā turnīrā kļuva Edžus Kaņeps. Posma izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināls risinājās līdz četrām uzvarām sērijā - Edžus Kaņeps / Alens Kalniņš 4:3 (4:2; 3:5; 3:2; 2:4; (4p):3; 1:3; 1:0); Elvijs Siliņš / Aleksandrs Žernovojs 4:1 ((3p):2; 1:4; 4:0; 2:0; 3:1); Alvis Siliņš / Mārcis Radelis 4:1 (3:4; 7:0; 8:2; (4p):3; 10:2); Dāvis Apfelbaums / Alens Kalniņš 4:2 (1:3; 2:1; 2:0; 0:4; (3p):2; (4p):3). Arī pusfināla cīņas aizritēja līdz četrām uzvarām sērijā - Edžus Kaņeps / Dāvis Apfelbaums 4:1 (2:0; 5:3; 1:4; 1:0; (2p):1); Elvijs Siliņš / Alvis Siliņš 4:3 (3:2; 0:3; 5:3; 4:0; 2:4; 1:2; 3:0).
Bronzas finālā līdz trijām uzvarām sērijā Alvim Siliņam bija nepieciešams minimālais spēļu skaits, lai uzveiktu Dāvi Apfelbaumu 3:0 (5:1; 5:2; 5:1) un posma kopvērtējumā iegūt trešo vietu.
Zelta finālā līdz četrām uzvarām sērijā Elvijs Siliņš svinēja uzvaru pār Edžu Kaņepu ar rezultātu 4:3 ((5p):4; (5p):4; 3:4; 4:2; 1:2; 0:6; (2p):1) un kļuva par otrā posma uzvarētāju.

Junioru nominācijā pirmo vietu izcīnija Dāvis Apfelbaums, atstājot aiz sevis Mārci Radeli un Marku Strazdiņu.
Vecmeistaru ''trio'' šajā posmā bija Aleksandrs Žernovojs, Guntis Ernšteins un Georgijs Semjonovs.

Ventspils Jaunrades Nama galda hokeja komanda novēl visiem Laimīgu un Panākumiem Bagātu Jauno 2020.gadu!

VJN atklātā kausa 2.posms 
1.Elvijs Siliņš  VJN
2.Edžus Kaņeps  VJN
3.Alvis Siliņš  VJN
4.Dāvis Apfelbaums  VJN
5.Mārcis Radelis  VJN
6.Eliāns Ēdelis  VJN
7.Aleksandrs Žernovojs  VJN
8.Alens Kalniņš  VJN
9.Guntis Ernšteins  VJN
10.Marks Strazdiņš  Ventspils
11.Lauris Rozentāls  VJN
12.Georgijs Semjonovs  VJN
13.Ralfs Sondars  Ventspils

TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo