• http://www.galdahokejs.lv
 • mentos
 • TabulaRasa
 • IZM
 • Meduskoks
 • RD IKSD
 • Stiga
 • Nano.lv
 • Chupachups
 • Bahlsen
 • Mollers
 • 1a.lv
 • Fruittella
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna CHALLENGE 2019

Inčukalna GHK biedri un novada iedzīvotāji ar tradicionālo Ziemassvētku turnīru ‘’Inčukalna CHALLENGE 2019’’ noslēdza galda hokeja aktivitātes šajā kalendārajā gadā.

Lai arī Rainers Kalniņš ir jau izcīnījis (pat 2 reizes) kādu uzvaru LRT ietvaros, kā arī uzvarējis Inčukalna GHL entajos posmos, tomēr uzvarēt kādā no 2 lielajiem kluba vienas dienas turnīriem (Inčukalna čempionāts un Inčukalna Challenge) vēl nav izdevies. Šī bija tā reize, kad Rainers bija noskaņojies uzvarēt jebkādu izspēles principu ietvaros un tas viņam arī beidzot izdevās. Senāk, Inčukalna GHK ziedu laikos, kad Pasaule reitinga TOP-100 bija atrodami 7 kluba pārstāvji, bet TOP-1000 vairāk kā 40, pat klīda runas, ka vieglāk LRT ir iekļūt TOP-6, nekā uzvarēt kādā no Inčukalna turnīriem! Savām uzvarām Inčukalna CHALLENGE un Inčukalna GHL Raineram būs iespēja arī pievienot uzvaru gaidāmajā Inčukalna čempionātā.

Sacensībās uz starta stājās 24 dalībnieki no kuriem 2 bija pimrindnieki– pirmais galda hokeja turnīrs. Vēl starp dalībniekiem varēja atrast arī 4.Inčukalna čempionāta bronzas medaļnieku Aldi Timermani, kura pēdējais turnīrs bija datējams ar 15 gadu seniem notikumiem! No vecajiem kadriem Ziemassvētku turnīrā ar savu klātbūtni pagodināja arī Didzis Ziemelis, Jānis Kalnevics, Elīna Gala un Ilze Zuce-Tenča!

Pirmajā kārtā dalībnieki izspēlēja apļa turnīru. Lai OPEN klasē turpinātu cīnīties par 1.-3.vietu 1.kārtā vajadzēja ierindoties vismaz 6.vietā. 2.kārtā ņemot līdzi izcīnīto vietu dalībnieki dalījās pa 6-iekiem un izspēlēja papildus apļa turnīrus. Gala vietas tika noskaidrotas plusojot vietu summu abos apļa turnīros. Jo zemāka summa, jo augstāka vieta!

Pirmo apļa turnīru noslēdzot bija vērojami nelieli pārsteigumi – kvalificēties fināla 6-iekam nespēja Jānis Kalnevics (tikai 8.vieta) un arī Rinalds Siņicins (10.vieta). Lai arī galvenais favorīts Rainers Kalniņš (41 punkts) apļa turnīru iesāka ne visai veiksmīgi ar 2 zaudējumiem pēc 9.kārtām, tomēr turpinājumā nospēlēja sekmīgi un ar vienu neizšķirtu un pārējām uzvarām nodrošināja 1.vietu. Otrais ar 1 punkta atpalicību sekoja Mikus Saulītis (40 punkti). Stabili savas vietas top-6 nodrošināja arī Didzis Ziemelis (39 punkti) un arī ar nelielu pārsteigumu Patriks Strods (37punkti). Sīvāka cīņa apļa turnīra nobeigumā gāja par 5.un 6.vietām, kuras ar 34 un 33 punktiem izdevās izcīnīt Tomam Baumanim un Sandim Kalniņam. Tūlīt pat aiz strīpas 7.vietā viena punkta attālumā no vadošā sešinieka palika Ralfs Paeglis – 33.punkti. Pavisam neveiksmīgs apļa turnīrs izvērtās apļa turnīra speciālistam Jānim Kalnevicam – tikai 9.vieta!

Fināla sešiniekā pēc aizvadītā apļa tika gaidītas izmaiņas, bet ne būtiskas – uzvaru ar 1.vietu tikai apstiprināja Rainers Kalniņš. Medaļas saglabāja arī pārējie lielā apļa turnīra 1.-3.vietu ieguvēji, tikai pēc papildus apļa Mikus ar Didzi samainījās vietām – Didzim Ziemelim pateicoties 2.vietai vadošajā sešiniekā izdevās 2.vietu izraut arī noslēgumā, Mikum samierinoties ar bronzu. Uz 4.vietu izdevās pacelties Tomam Baumanim uz 5.vietu nostumjot Patriku Strodu. Otrajā sešiniekā cīņās par 7.-12.vietu 7.vietu izdevās nosargāt Ralfam Paeglim.

Junioru konkurencē paralēli uzvarai OPEN klasē uzvara R.Kalniņam aiz sevis atstājot Tomu Baumani un Patriku Strodu.

U-14 junioru grupā nespēlējot veseliem 3 spēlētājiem uzvaru izcīnīja RailendsKuhaļskis. Attiecīgi 2.un 3.vietās ierindojās Margaria Ābele un Katrīna Gailīte.

Sieviešu konkurencē uzvara Ilzei Zucei-Tenčai (10.vieta OPEN klasē), 2. un 3.vietas attiecīgi Elīnai Galai un Margaritai Ābelei.

Noslēgumā ierasti tika ēsts kliņģeris un mandarīni, kā arī dzerta tēja.

Rezultāti

Vietas

FOTO
TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo