• http://www.galdahokejs.lv
  • Stiga
  • Mollers
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Chupachups
  • IZM
  • Meller
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • LSFP
  • mentos
  • RD IKSD
  • TabulaRasa
  • LPK

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Ziņas

Latvijas čempionāti nominācijās 2024


13.04. Inčukalns

Labākie:
1. Regnārs Vazoliņš
2. Jēkabs Reķis
3. Krista Annija Lagzdiņa
4. Roberts Līvmanis

Latvijas čempionāts senioriem

Labākie:
1. Salvis Skarainis
2. Sergejs Mihejevs
3. Aleksandrs Žernovojs
4. Sandis Kalniņš


Latvijas čempionāts sievietēm

Labākās:
1. Laima Kamzola
2. Elēna Rācenāja
3. Margarita Ābele
4. Ilze Ķirse

Valmieras Kauss 2024, 1.posms


Sestdien, 23. martā, VJC “Vinda” telpās notika Valmieras Kausa 2024. gada sezonas 1. posma sacensības galda hokejā.

Lasīt tālāk ...

Inčukalna Galda hokeja līga, 6.posms

Čempions jau ir zināms!

Lasīt tālāk ...

Valmieras novada jauniešu turnīrs


Ceturtdien, 14. martā, VJC “Vinda” telpās notika Valmieras novada jauniešu turnīrs galda
hokejā

Lasīt tālāk ...

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms

Aizvadīts Inčukalna Galda hokeja līgas 5. posms

Lasīt tālāk ...

Amatieru līga, 5.posms

03.03.
Amatieru līga
5.posms, Inčukalns

Labākie:

1. STACĒVIČS Reinis
2. BAUMANIS Danilo
3. ASERIŅŠ Roberts
4. GŪZE Einārs

Rezultāti

Kopvērtējums

FOTO

Latvijas čempionāts 2024


02.03. Inčukalns

Labākie:
1. Rainers Kalniņš
2. Edgars Caics
3. Rūdolfs Kamzols
4. Valts Smagars


Rezultāti

LIVESTREAM

FOTO

Inčukalna čempionāts 2024

Nedēļas nogalē, Inčukalnā, tika aizvadīts 24.Inčukalna čempionāts galda hokejā.

Lasīt tālāk ...

Inčukalna pamatskolas čempionāts 2024

Tradicionāli pirms gaidāmā Inčukalna čempionāta tika aizvadīts jubilejas, 20.Inčukalna pamatskolas čempionāts galda hokejā.

Lasīt tālāk ...

Latvijas komandu čempionāts 2024


03.02. Valmiera
Latvijas komandu čempionāts

Labākie:
1. BJC Laimīte 1 (Raivis Miglinieks, Emīls Liepiņš, Matīss Jakseboga, Andris Liepiņš, Niks Lācis)

2. Inčukalna GHK 1 (Rainers Kalniņš, Patriks Strods, Sandis Kalniņš, Jānis Kalnevics, Haralds Gals)

3. Inčukalna GHK 2 (Matīss Saulītis, Didzis Ziemelis, Mikus Saulītis, Intars Garančs, Filips Buhtujevs)

4. VJN Ventspils 1 (Edžus Kaņeps, Alvis Siliņš, Elvijs Siliņš, Dāvis Apfelbaums, Rūdolfs Kamzols)



Rezultāti
Foto

Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde 2024


2024.gada 16.februārī notiek Latvijas skolu Ziemas festivāls jeb Latvijas Jaunatnes Ziemas Olimpiāde 2024

Lasīt tālāk ...

Inčukalna Galda hokeja līga, 4.posms

Aizvadīts Inčukalna Galda hokeja līgas 4. posms

Lasīt tālāk ...

Amatieru līga, 4.posms

13.01.
Amatieru līga
4.posms, Inčukalns

Labākie:

1. MARTUŽĀNS Rainers
2. STACĒVIČS Reinis
3. ASERIŅŠ Roberts
4. GŪZE Einārs

Rezultāti

Kopvērtējums

FOTO

Latvijas Kausa 3.posms

01.13.
Latvijas Reitinga turnīrs
Latvijas Kauss, 3.posms
Inčukalns

Labākie:
1. KALNIŅŠ Rainers
2. LAGZDIŅŠ Kristaps Sandis
3. SILIŅŠ Alvis
4. LIEPIŅŠ Andris


Rezultāti

Kopvērtējums

FOTO

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo