• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • 1a.lv
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • Stiga
  • RD IKSD
  • Valsts sportam
  • http://www.nano.lv/
  • Meller
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Chupachups

4.posms Burtniekos


4. Latvijas Kausa posms notika 25. martā Burtnieku pagasta kultūras centrs. Adrese: Burtnieku novads, Burtnieku pagasts, Burtnieki, Jaunatnes iela 15, LV-4206


Rezultāti

1.kārta: Grupas

2.kārta: 1.līga , 2. līga

3. kārta: Play-off , 1./2.līgas play-off


FOTO



Kopvērtējumi

 

Visas vietas:
1. Sandis Kristaps Lagzdiņš
2. Edgars Caics

3. Gints Lasmanis
4. Valts Smagars

5. Elvijs Siliņš
6. Jevgēnijs Zaharovs
7. Edgars Saulītis
8. Raivis Miglinieks

9. Artjoms Zaharovs
10. Edgars Mucenieks
11. Edžus Kaņeps
12. Alvis Siliņš
13. Rainers Kalniņš
14. Sergejs Mihejevs
15. Eliāns Ēdelis
16. Sandis Kalniņš
17. Egīls Belševics
18. Guntis Ernšteins
19. Elēna Rācenāja
20. Roberts Suharevs Jr.

21. Eduards Paķis
22. Aleksandrs Žernovojs
23. Romans Faļkenšteins
24. Emīls Krasts
25. Elvis Arhinovičs
26. Reinis Rihards Liepiņš
27. Sandis Krasts
28. Hugo Brengulis

29. Haralds Janvars
30. Rolands Riekstiņš
31. Kaspars Viļums
32. Ralfs Paeglis
33. Rinalds Siņicins
34. Kristaps Riekstiņš
35. Intars Garančs
36. Intars Žubeckis
37. Mārīte Stūrmane
38. Alberts Bērtiņš
39. Mārcis Radelis
40. Martins Gabrielis
41. Toms Stūrmanis
42. Sergejs Bezenkovs
43. Toms Baumanis
44. Andrejs Farafonovs
45. Rihards Hoņavko
46. Edvards Drozds
47. Aigars Romals


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Mārīte Stūrmane

Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Sandis Kalniņš
3. Egīls Belševics
4. Guntis Ernšteins
5. Eduards Paķis
6. Aleksandrs Žernovojs
7. Sandis Krasts
8. Intars Žubeckis
9. Sergejs Bezenkovs

Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Alvis Siliņš
3. Rainers Kalniņš
4. Eliāns Ēdelis
5. Roberts Suharevs Jr.
6. Emīls Krasts
7. Elvis Arhinovičs
8. Reinis Rihards Liepiņš
9. Hugo Brengulis
10. Rolands Riekstiņš
11. Ralfs Paeglis
12. Rinalds Siņicins
13. Kristaps Riekstiņš
14. Intars Garančs
15. Alberts Bērtiņš
16. Mārcis Radelis
17. Martins Gabrielis
18. Toms Baumanis
19. Andrejs Farafonovs
20. Rihards Hoņavko
21. Edvards Drozds
22. Aigars Romals


Jaunākie Juniori:
1. Reinis Rihards Liepiņš
2. Ralfs Paeglis
3. Rinalds Siņicins
4. Kristaps Riekstiņš
5. Intars Garančs
6. Alberts Bērtiņš
7. Mārcis Radelis
8. Martins Gabrielis
9. Toms Stūrmanis
10. Toms Baumanis
11. Andrejs Farafonovs
12. Rihards Hoņavko



Latvijas Kausa 4.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 5.posma turnīru.




INFO PARTNERIS


sportacentrs.com