• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • evian
  • Nano.lv
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • 1a.lv
  • Bahlsen
  • mentos
  • Meller
  • Stiga
  • Chupachups
  • IZM
  • TabulaRasa
  • Nivea
  • RD IKSD

4.posms Rīgā


4. Latvijas Kausa posms notika 26. martā Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


Latvijas Kausa 4.posms notika reizē ar Amatieru līgas 3.posma turnīru.

Rezultāti:

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga A grupa, 3.līga B grupa

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas:
1. Edgars Caics
2. Sandis Kristaps Lagzdiņš
3. Edgars Saulītis
4. Raivis Miglinieks
5. Jevgeni Lvov
6. Valts Smagars
7. Jevgēnijs Zaharovs
8. Edgars Mucenieks
9. Matīss Saulītis
10. Elvijs Siliņš
11. Filips Buhtujevs
12. Sergejs Mihejevs
13. Igor Saveljev
14. Sandis Kadakovskis
15. Haralds Gals
16. Edžus Kaņeps
17. Jānis Kalnevics
18. Maria Saveljeva
19. Eliāns Ēdelis
20. Jānis Stūrmanis

21. Arnis Vītols
22. Aleksandrs Žernovojs
23. Gints Lasmanis
24. Sandis Kalniņš
25. Salvis Skarainis
26. Kaspars Viļums
27. Elvis Arhinovičs
28. Rainers Kalniņš
29. Guntis Ernšteins
30. Mikus Saulītis
31. Aldis Gusevs
32. Alens Kalniņš
33. Alvis Siliņš
34. Elēna Rācenāja
35. Kristaps Zarinieks
36. Rūdis Kadakovskis
37. Egīls Belševics
38. Ingus Danenbergs
39. Eduards Blūmentāls
40. Gunārs Buls

41. Jānis Zālīte
42. Haralds Janvars
43. Eduards Paķis
44. Gundega Paķe
45. Lorens Kaužēns
46. Roberts Suharevs jr.
47. Aigars Romals
48. Reinis Rihards Liepiņš
49. Elvijs Višņevskis
50. Valts Janvars
51. Kristaps Strupišs
52. Rihards Arājs
53. Alens Kurmēņevs
54. Mārīte Stūrmane
55. Valters Buko
56. Sergejs Bezenkovs
57. Martins Gabrielis
58. Olga Ozernaja
59. Aigars Bružēvics
60. Mārcis Radelis
61. Sarma Vēberga
62. Andžejs Bāriņš
63. Lauris Pēteris Mazpolis
64. Artūrs Miglinieks
65. Valters Luka Kleinbergs
66. Jānis Zaharkēvičs
67. Ralfs Paeglis
68. Elīss Jānis Depše
69. Sandis Rosinskis
70. Silvestrs Bružēvics
71. Toms Stūrmanis
72. Linards Lazdāns
73. Edvards Drozds
74. Rūdolfs Nažinskis
75. Andrejs Farafonovs
76. Andrejs Solovjovs
77. Ance Migliniece
78. Laura Stūrmane
79. Rihards Hoņavko
80. Aleksandrs Rogatko





Iekriekšējo posmu rezultāti un kopvērtējumi



FOTO (Kausi un diplomi jau gaida uzvarētājus!)




 

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com