• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Meduskoks
  • Chupachups
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • 1a.lv
  • Stiga
  • evian
  • TabulaRasa
  • IZM
  • Nano.lv
  • Nivea
  • mentos
  • Bahlsen
  • RD IKSD

2.posms Inčukalnā


2. Latvijas Kausa posms notika 7.novembrī InčukalnāInčukalna sporta kompleksā (karte).



Valts Smagars uzvar Inčukalnā un izvirzās vadībā kopvērtējumā



Rezultāti:

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)


FOTO


Visas vietas:
1. Valts Smagars
2. Jānis Kalnevics
3. Edgars Saulītis
4. Jevgēnijs Zaharovs
5. Edgars Mucenieks
6. Eliāns Ēdelis        (J)
7. Raivis Miglinieks        (J)
8. Gints Lasmanis
9. Edžus Kaņeps
10. Elvijs Siliņš
11. Rūdolfs Kamzols
12. Matīss Saulītis
13. Mikus Saulītis
14. Sandis Kristaps Lagzdiņš
15. Aleksandrs Žernovojs    (V)
16. Sergejs Mihejevs        (V)
17. Kristaps Zarinieks
18. Jānis Stūrmanis
19. Jānis Karlovskis
20. Sandis Kalniņš        (V)

21. Rainers Kalniņš        (J)
22. Raivis Sternāts
23. Elēna Rācenāja            (S)
24. Raimonds Īša        (V)
25. Alvis Siliņš        (J)
26. Ilze Zuce-Tenča            (S)
27. Alens Kalniņš        (J)
28. Arnis Vītols        (VV)
29. Guntis Ernšteins        (V)
30. Sandis Kadakovskis
31. Rūdolfs Valainis
32. Haralds Gals
33. Rūdis Kadakovskis        (JJ)
34. Ingus Danenbergs        (J)
35. Gundega Paķe            (S)
36. Egīls Belševics        (VV)
37. Ilgvars Pavlovskis        (VV)
38. Sandis Krasts        (V)
39. Elvis Arhinovičs        (J)
40. Jānis Konutis
41. Kaspars Viļums
42. Filips Buhtujevs        (J)
43. Kaspars Kuharjonoks
44. Eduards Paķis        (V)

45. Guntis Karlovskis
46. Hugo Brengulis        (J)
47. Lauris Ābols
48. Haralds Janvars
49. Aigars Romals        (J)
50. Eduards Blūmentāls        (J)
51. Reinis Rihards Liepiņš    (JJ)
52. Aldis Ūdris
53. Intars Žubeckis        (V)
54. Kaspars Irbe        (V)
55. Gunārs Buls            (VV)
56. Elvijs Višņevskis        (J)
57. Jānis Rektiņš        (VV)
58. Valts Janvars
59. Romans Blūmentāls        (VV)
60. Elīss Jānis Depše        (JJ)
61. Rihards Arājs        (J)
62. Reinars Siliņš        (JJ)
63. Edvards Drozds        (J)
64. Intars Garančs        (JJ)
65. Aivis Rektiņš
66. Sarma Vēberga        (J)    (S)
67. Kārlis Dureika        (J)
68. Markuss Plešs        (JJ)
69. Roberts Suharevs        (JJ)
70. Andžejs Bāriņš        (J)
71. Nikolass Pilinskis        (J)
72. Rihards Hoņavko        (JJ)
73. Sindija Zimba        (J)    (S)
74. Artūrs Aldis Rullis        (J)
75. Rinalds Vītols        (JJ)
76. Lelde Paķe            (JJ)    (S)


Nominācijas:

Sievietes:
1. Elēna Rācenāja
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Gundega Paķe
4. Sarma Vēberga
5. Sindija Zimba
6. Lelde Paķe

JAUNĀKIE JUNIORI:
1. Rūdis Kadakovskis
2. Reinis Rihards Liepiņš
3. Elīss Jānis Depše
4. Reinars Siliņš
5. Intars Garančs
6. Markuss Plešs
7. Roberts Suharevs
8. Rihards Hoņavko
9. Rinalds Vītols
10. Lelde Paķe

JUNIORI:
1. Eliāns Ēdelis
2. Raivis Miglinieks
3. Rainers Kalniņš
4. Alvis Siliņš
5. Alens Kalniņš
6. Rūdis Kadakovskis
7. Ingus Danenbergs
8. Elvis Arhinovičs
9. Filips Buhtujevs
10. Hugo Brengulis
11. Aigars Romals
12. Eduards Blūmentāls
13. Reinis Rihards Liepiņš
14. Elvijs Višņevskis
15. Elīss Jānis Depše
16. Rihards Arājs
17. Reinars Siliņš
18. Edvards Drozds
19. Intars Garančs
20. Sarma Vēberga
21. Kārlis Dureika
22. Markuss Plešs
23. Roberts Suharevs
24. Andžejs Bāriņš
25. Nikolass Pilinskis
26. Rihards Hoņavko
27. Sindija Zimba
28. Artūrs Aldis Rullis
29. Rinalds Vītols
30. Lelde Paķe

VECĀKIE VETERĀNI:
1. Arnis Vītols
2. Egīls Belševics
3. Ilgvars Pavlovskis
4. Gunārs Buls
5. Jānis Rektiņš
6. Romans Blūmentāls

VETERĀNI:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Sergejs Mihejevs
3. Sandis Kalniņš
4. Raimonds Īša
5. Arnis Vītols
6. Guntis Ernšteins
7. Egīls Belševics
8. Ilgvars Pavlovskis
9. Sandis Krasts
10. Eduards Paķis
11. Intars Žubeckis
12. Kaspars Irbe
13. Gunārs Buls
14. Jānis Rektiņš
15. Romans Blūmentāls


Kopvērtējums




INFO PARTNERIS


sportacentrs.com