• http://www.galdahokejs.lv
  • Nano.lv
  • Fruittella
  • Stiga
  • TabulaRasa
  • Mollers
  • IZM
  • 1a.lv
  • mentos
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • Meller
  • Bahlsen
  • RD IKSD

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Sezonas kopvērtējums


Kopvērtējumos vērā tiek ņemti visi posmi.

Latvijas Kausa 2015/2016 kopvērtējums:
Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4.  Summa
1 Valts Smagars Skrundas GHK 115 120 112 106 453
2 Raivis Miglinieks BJC Laimīte 108 104 115 110 437
3 Edgars Saulītis Inčukalna GHK 110 112 96 112 430
4 Jevgēnijs Zaharovs Skrundas GHK 112 110 100 104 426
5 Edgars Mucenieks Skrundas GHK 106 108 110 102 426
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC Laimīte 104 90 102 115 411
7 Matīss Saulītis Inčukalna GHK 92 94 106 100 392
8 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 98 106 104 82 390
9 Elvijs Siliņš VJN Ventspils 79 98 92 98 367
10 Edžus Kaņeps VJN Ventspils 94 100 83 86 363
11 Gints Lasmanis Skrundas GHK 80 102 98 78 358
12 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK 96 81 88 77 342
13 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 88 88 84 79 339
14 Mikus Saulītis Inčukalna GHK 84 92 90 71 337
15 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK 90 59 86 96 331
16 Sandis Kadakovskis Skrundas GHK 82 71 77 90 320
17 Arnis Vītols Skrundas GHK 72 73 82 80 307
18 Kristaps Zarinieks Jēkabpils GHK 77 84 75 66 302
19 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 83 80 63 73 299
20 Elēna Rācenāja VJN Ventspils 86 78 67 67 298
21 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 78 72 70 72 292
22 Alens Kalniņš VJN Ventspils 74 74 65 69 282
23 Kaspars Viļums BJC Laimīte 73 60 71 75 279
24 Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils 100 96 81 -- 277
25 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK -- 86 94 94 274
26 Ingus Danenbergs Skrundas GHK 70 67 62 63 262
27 Jānis Stūrmanis Ventspils GHK -- 83 78 81 242
28 Edgars Caics BJC Laimīte 120 -- -- 120 240
29 Haralds Janvars VJN Ventspils 69 53 46 59 227
30 Aigars Romals Inčukalna GHK 67 52 49 54 222
31 Jevgeni Lvov - (EST) -- -- 108 108 216
32 Alvis Siliņš VJN Ventspils -- 76 72 68 216
33 Valts Janvars VJN Ventspils 65 43 53 51 212
34 Elvis Arhinovičs VJN Ventspils 71 62 -- 74 207
35 Rūdis Kadakovskis Skrundas GHK -- 68 73 65 206
36 Roberts Suharevs jr. Inčukalna GHK 62 32 54 55 203
37 Jānis Kalnevics Inčukalna GHK -- 115 -- 84 199
38 Egīls Belševics Melnie zirdziņi -- 65 68 64 197
39 Gundega Paķe GHK Saulkrasti 68 66 -- 57 191
40 Eduards Paķis GHK Saulkrasti -- 57 74 58 189
41 Hugo Brengulis Inčukalna GHK 76 55 56 -- 187
42 Eduards Blūmentāls Rīgas GHK -- 51 59 62 172
43 Igor Saveljev SK Raua -- -- 79 92 171
44 Elīss Jānis Depše VJN Ventspils 64 41 31 33 169
45 Maria Saveljeva SK Raua -- -- 80 83 163
46 Jānis Karlovskis Inčukalna GHK 81 82 -- -- 163
47 Haralds Gals Inčukalna GHK -- 69 -- 88 157
48 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) -- 50 51 53 154
49 Edvards Drozds Inčukalna GHK 61 38 24 28 151
50 Elvijs Višņevskis - (Jēkabpils) -- 45 52 52 149
51 Rūdolfs Valainis Jēkabpils GHK 75 70 -- -- 145
52 Aldis Gusevs - (Rīga) -- -- 69 70 139
53 Rihards Arājs - (Jēkabpils) -- 40 44 49 133
54 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK -- 75 57 -- 132
55 Markuss Plešs Inčukalna GHK 54 33 45 -- 132
56 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK -- 64 66 -- 130
57 Sarma Vēberga Ventspils GHK 51 35 -- 40 126
58 Sandis Krasts - (Valmiera) -- 63 61 -- 124
59 Rihards Hoņavko Inčukalna GHK 55 29 18 22 124
60 Intars Garančs Inčukalna GHK 60 37 25 -- 122
61 Atis Sīlis BJC Laimīte -- -- 120 -- 120
62 Guntis Karlovskis Inčukalna GHK -- 56 60 -- 116
63 Aldis Ūdris - (Talsi) 66 49 -- -- 115
64 Lauris Ābols GHK Saulkrasti -- 54 58 -- 112
65 Gunārs Buls -(Jūrmala) -- 46 -- 61 107
66 Kaspars Irbe Ventspils GHK 59 47 -- -- 106
67 Lorens Kaužēns - -- -- 47 56 103
68 Rinalds Vītols Inčukalna GHK 56 26 21 -- 103
69 Nikolass Pilinskis Inčukalna GHK 53 30 20 -- 103
70 Andrejs Kuzņecovs Jēkabpils GHK 102 -- -- -- 102
71 Reinars Siliņš Inčukalna GHK 63 39 -- -- 102
72 Kristaps Strupišs - (Rīga) -- -- 48 50 98
73 Alens Kurmēņevs - (Rīga) -- -- 50 48 98
74 Sergejs Bezenkovs Nice Castle -- -- 39 45 84
75 Mārīte Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 36 47 83
76 Mārcis Radelis - (Ventspils) -- -- 42 41 83
77 Aigars Bružēvics - (Rīga) -- -- 38 42 80
78 Raivis Sternāts Rīgas GHK -- 79 -- -- 79
79 Artūrs Aldis Rullis Inčukalna GHK 52 27 -- -- 79
80 Martins Gabrielis - (Rīga) -- -- 34 44 78
81 Raimonds Īša Ventspils GHK -- 77 -- -- 77
82 Salvis Skarainis - (Talsi) -- -- -- 76 76
83 Laima Kamzola VJN Ventspils -- -- 76 -- 76
84 Romans Blūmentāls - (Jūrmala) -- 42 30 -- 72
85 Andžejs Bāriņš - (Skrunda) -- 31 -- 39 70
86 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK -- -- 35 34 69
87 Lauris Pēteris Mazpolis - (Zaube) -- -- 28 38 66
88 Kārlis Dureika Skrundas GHK -- 34 32 -- 66
89 Emīls Krasts - (Valmiera) -- -- 64 -- 64
90 Jānis Konutis - (Jelgava) -- 61 -- -- 61
91 Jānis Zālīte VJN Ventspils -- -- -- 60 60
92 Kaspars Kuharjonoks Inčukalna GHK -- 58 -- -- 58
93 Pēteris Gravāns - (Skrunda) 58 -- -- -- 58
94 Linards Lazdāns - (Rīga) -- -- 29 29 58
95 Kaspars Heislers-Celms - (Rīga) 57 -- -- -- 57
96 Silvestrs Bružēvics - (Ragana) -- -- 26 31 57
97 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- -- 27 30 57
98 Alen Shekarev SK Raua -- -- 55 -- 55
99 Annija Liše - (Rīga) 50 -- -- -- 50
100 Intars Žubeckis Inčukalna GHK -- 48 -- -- 48
101 Valters Buko - (Rīga) -- -- -- 46 46
102 Jānis Rektiņš KŽDC Valmiera -- 44 -- -- 44
103 Olga Ozernaja Nice Castle -- -- -- 43 43
104 Kristaps Naglis - (Rīga) -- -- 43 -- 43
105 Gatis Mencendorfs Jelgava -- -- 41 -- 41
106 Harijs Mencendorfs Sece -- -- 40 -- 40
107 Lelde Paķe - (Rīga) -- 25 14 -- 39
108 Laura Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 16 23 39
109 Artūrs Miglinieks - (Rīga) -- -- -- 37 37
110 Zigmārs Šmits - (Koknese) -- -- 37 -- 37
111 Valters Luka Kleinbergs - (Rīga) -- -- -- 36 36
112 Aivis Rektiņš - (Valmiera) -- 36 -- -- 36
113 Jānis Zaharkēvičs - (Rīga) -- -- -- 35 35
114 Rinalds Siņicins -(Inčukalns) -- -- 33 -- 33
115 Sandis Rosinskis - (Rīga) -- -- -- 32 32
116 Sindija Zimba Inčukalna GHK -- 28 -- -- 28
117 Rūdolfs Nažinskis - (Rīga) -- -- -- 27 27
118 Andrejs Farafonovs - (Rīga) -- -- -- 26 26
119 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) -- -- -- 25 25
120 Ance Migliniece - (Rīga) -- -- -- 24 24
121 Raimonds Zujevs - (Rīga) -- -- 23 -- 23
122 Ēriks Zaics - (Rīga) -- -- 22 -- 22
123 Aleksandrs Rogatko - (Rīga) -- -- -- 21 21
124 Andžejs Barins - (Skrunda) -- -- 19 -- 19
125 Ņikita Mihejevs - (Rīga) -- -- 17 -- 17
126 Artūrs Šēls - (Rīga) -- -- 15 -- 15
127 Iļja Tumaševičs - (Rīga) -- -- 13 -- 13
128 Rūdolfs Zujevs - (Rīga) -- -- 12 -- 12
129 Jēkabs Zujevs - (Rīga) -- -- 11 -- 11


Latvijas Kausa 2015/2016 kopvērtējums dāmām:


Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4.  Summa
1 Elēna Rācenāja VJN Ventspils 30 30 22 25 107
2 Gundega Paķe GHK "Saulkrasti" 25 22 -- 22 69
3 Maria Saveljeva SK Raua -- -- 30 30 60
4 Sarma Vēberga Ventspils GHK 22 20 -- 16 58
5 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK -- 25 20 -- 45
6 Mārīte Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 18 20 38
7 Lelde Paķe - (Rīga) -- 16 14 -- 30
8 Laura Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 16 13 29
9 Laima Kamzola VJN Ventspils -- -- 25 -- 25
10 Annija Liše Rīga 20 -- -- -- 20
11 Olga Ozernaja Nice Castle -- -- -- 18 18
12 Sindija Zimba Inčukalna GHK -- 18 -- -- 18
13 Ance Migliniece - (Rīga) -- -- -- 14 14


Latvijas Kausa 2015/2016 kopvērtējums veterānu klasē:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4.  Summa
1 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 25 30 22 20 97
2 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK 30 22 25 18 95
3 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK -- 25 30 30 85
4 Arnis Vītols Skrundas GHK 20 18 20 22 80
5 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 22 16 14 14 66
6 Igor Saveljev SK Raua -- -- 18 25 43
7 Egīls Belševics Melnie zirdziņi -- 14 13 13 40
8 Eduards Paķis GHK Saulkrasti -- 11 16 11 38
9 Kaspars Irbe Ventspils GHK 18 9 -- -- 27
10 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK -- 13 12 -- 25
11 Sandis Krasts - (Valmiera) -- 12 11 -- 23
12 Raimonds Īša Ventspils GHK -- 20 -- -- 20
13 Gunārs Buls -(Jūrmala) -- 8 -- 12 20
14 Sergejs Bezenkovs Nice Castle -- -- 9 10 19
15 Salvis Skarainis - (Talsi) -- -- -- 16 16
16 Kaspars Heislers-Celms - (Rīga) 16 -- -- -- 16
17 Romans Blūmentāls - (Jūrmala) -- 6 8 -- 14
18 Alen Shekarev SK Raua -- -- 10 -- 10
19 Intars Žubeckis Inčukalna GHK -- 10 -- -- 10
20 Olga Ozernaja Nice Castle -- -- -- 9 9
21 Raimonds Zujevs - (Rīga) -- -- 7 -- 7
22 Jānis Rektiņš KŽDC Valmiera -- 7 -- -- 7


Latvijas Kausa 2015/2016 kopvērtējums junioriem:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4.  Summa
1 Raivis Miglinieks BJC Laimīte 80 75 80 80 315
2 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 75 80 75 72 302
3 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK 72 60 72 75 279
4 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 70 72 60 68 270
5 Alens Kalniņš VJN Ventspils 66 68 64 64 262
6 Ingus Danenbergs Skrundas GHK 62 64 58 58 242
7 Aigars Romals Inčukalna GHK 60 56 44 50 210
8 Alvis Siliņš VJN Ventspils -- 70 68 62 200
9 Rūdis Kadakovskis Skrundas GHK -- 66 70 60 196
10 Elvis Arhinovičs VJN Ventspils 64 62 -- 70 196
11 Roberts Suharevs jr. Inčukalna GHK 54 38 52 52 196
12 Hugo Brengulis Inčukalna GHK 68 58 54 -- 180
13 Elīss Jānis Depše VJN Ventspils 58 48 32 31 169
14 Eduards Blūmentāls Rīgas GHK -- 54 56 56 166
15 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) -- 52 48 48 148
16 Edvards Drozds Inčukalna GHK 52 43 26 26 147
17 Elvijs Višņevskis - (Jēkabpils) -- 50 50 46 146
18 Aldis Gusevs - (Rīga) -- -- 66 66 132
19 Rihards Arājs - (Jēkabpils) -- 46 40 43 129
20 Markuss Plešs Inčukalna GHK 43 39 41 -- 123
21 Rihards Hoņavko Inčukalna GHK 44 35 21 20 120
22 Intars Garančs Inčukalna GHK 50 42 27 -- 119
23 Sarma Vēberga Ventspils GHK 40 41 -- 38 119
24 Rinalds Vītols Inčukalna GHK 46 32 24 -- 102
25 Nikolass Pilinskis Inčukalna GHK 42 36 23 -- 101
26 Reinars Siliņš Inčukalna GHK 56 44 -- -- 100
27 Lorens Kaužēns - -- -- 42 54 96
28 Alens Kurmēņevs - (Rīga) -- -- 46 42 88
29 Kristaps Strupišs - (Rīga) -- -- 43 44 87
30 Mārcis Radelis - (Ventspils) -- -- 38 39 77
31 Martins Gabrielis - (Rīga) -- -- 35 40 75
32 Artūrs Aldis Rullis Inčukalna GHK 41 33 -- -- 74
33 Andžejs Bāriņš - (Skrunda) -- 37 -- 37 74
34 Kārlis Dureika Skrundas GHK -- 40 33 -- 73
35 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK -- -- 36 32 68
36 Lauris Pēteris Mazpolis - (Zaube) -- -- 30 36 66
37 Emīls Krasts - (Valmiera) -- -- 62 -- 62
38 Linards Lazdāns - (Rīga) -- -- 31 27 58
39 Silvestrs Bružēvics - (Ragana) -- -- 28 29 57
40 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- -- 29 28 57
41 Pēteris Gravāns - (Skrunda) 48 -- -- -- 48
42 Lelde Paķe - (Rīga) -- 31 17 -- 48
43 Valters Buko - (Rīga) -- -- -- 41 41
44 Laura Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 19 21 40
45 Kristaps Naglis - (Rīga) -- -- 39 -- 39
46 Harijs Mencendorfs Sece -- -- 37 -- 37
47 Artūrs Miglinieks - (Rīga) -- -- -- 35 35
48 Valters Luka Kleinbergs - (Rīga) -- -- -- 34 34
49 Rinalds Siņicins -(Inčukalns) -- -- 34 -- 34
50 Sindija Zimba Inčukalna GHK -- 34 -- -- 34
51 Jānis Zaharkēvičs - (Rīga) -- -- -- 33 33
52 Sandis Rosinskis - (Rīga) -- -- -- 30 30
53 Rūdolfs Nažinskis - (Rīga) -- -- -- 25 25
54 Ēriks Zaics - (Rīga) -- -- 25 -- 25
55 Andrejs Farafonovs - (Rīga) -- -- -- 24 24
56 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) -- -- -- 23 23
57 Ance Migliniece - (Rīga) -- -- -- 22 22
58 Andžejs Barins - (Skrunda) -- -- 22 -- 22
59 Ņikita Mihejevs - (Rīga) -- -- 20 -- 20
60 Aleksandrs Rogatko - (Rīga) -- -- -- 19 19
61 Artūrs Šēls - (Rīga) -- -- 18 -- 18
62 Iļja Tumaševičs - (Rīga) -- -- 16 -- 16
63 Rūdolfs Zujevs - (Rīga) -- -- 15 -- 15
64 Jēkabs Zujevs - (Rīga) -- -- 14 -- 14


Latvijas Kausa 2015/2016 kopvērtējums jaunākajiem junioriem:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4.  Summa
1 Rūdis Kadakovskis Skrundas GHK -- 30 30 30 90
2 Roberts Suharevs jr. Inčukalna GHK 22 14 25 25 86
3 Elīss Jānis Depše VJN Ventspils 30 22 10 11 73
4 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) -- 25 22 22 69
5 Reinars Siliņš Inčukalna GHK 25 20 -- -- 45
6 Intars Garančs Inčukalna GHK 20 18 7 -- 45
7 Markuss Plešs Inčukalna GHK 13 16 16 -- 45
9 Alens Kurmēņevs - (Rīga) -- -- 20 18 38
8 Kristaps Strupišs - (Rīga) -- -- 18 20 38
10 Rihards Hoņavko Inčukalna GHK 14 13 4 5 36
11 Rinalds Vītols Inčukalna GHK 16 12 5 -- 33
13 Mārcis Radelis - (Ventspils) -- -- 14 14 28
12 Martins Gabrielis - (Rīga) -- -- 12 16 28
14 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK -- -- 13 12 25
15 Pēteris Gravāns - (Skrunda) 18 -- -- -- 18
17 Linards Lazdāns - (Rīga) -- -- 9 9 18
16 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- -- 8 10 18
18 Artūrs Miglinieks - (Rīga) -- -- -- 13 13
20 Lelde Paķe - (Rīga) -- 11 0 -- 11
19 Rinalds Siņicins -(Inčukalns) -- -- 11 -- 11
22 Laura Stūrmane - (Stūnīši) -- -- 2 6 8
21 Andrejs Farafonovs - (Rīga) -- -- -- 8 8
23 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) -- -- -- 7 7
24 Ēriks Zaics - (Rīga) -- -- 6 -- 6
25 Aleksandrs Rogatko - (Rīga) -- -- -- 4 4
26 Ņikita Mihejevs - (Rīga) -- -- 3 -- 3
27 Artūrs Šēls - (Rīga) -- -- 1 -- 1
28 Iļja Tumaševičs - (Rīga) -- -- 0 -- 0
29 Rūdolfs Zujevs - (Rīga) -- -- 0 -- 0
30 Jēkabs Zujevs - (Rīga) -- -- 0 -- 0