• http://www.galdahokejs.lv
  • Valsts sportam
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • TabulaRasa
  • http://www.nano.lv/
  • RD IKSD
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • mentos

Latvijas Kauss 2012/2013

Šajā sezonā Latvijas Kausa izcīņa sastāv no 4 posmiem, kuri notiks Inčukalnā, Rīgā (2x), un Jēkabpilī.

 

1. posms Inčukalnā

1. Latvijas Kausa posms notika 15.septembrī Inčukalna Tautas namā.

Lasīt tālāk ...

2.posms Rīgā

2. Latvijas Kausa posms notika 3.novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā.

Lasīt tālāk ...

3.posms Rīgā

3. Latvijas Kausa posms notika 16.februārī Rīgas Kultūru vidusskolā, Ganību dambis 7.

Lasīt tālāk ...

4.posms Jēkabpilī

4. Latvijas Kausa posms notika 6.aprīlī Jēkabpilī, Jēkabpils 3.vidusskolas (Slimnīcas iela 5) sporta manēžā.

Lasīt tālāk ...

Kopvērtējuma punkti

Lasīt tālāk ...

Reglaments

Sacensību reglaments


Sezonas kopvērtējums

Kopvērtējumos vērā tiek ņemti visi posmi.

Latvijas Kausa 2012/2013 kopvērtējums:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Atis Sīlis BJC Laimīte 120 120 120 120 480
2 Jevgēnijs Zaharovs Skrundas GHK 112 110 110 115 447
3 Valts Smagars Skrundas GHK 100 108 115 102 425
4 Edgars Saulītis Inčukalna GHK 104 104 100 112 420
5 Edgars Mucenieks Skrundas GHK 94 106 98 104 402
6 Gints Lasmanis Skrundas GHK 98 115 86 96 395
7 Raivis Sternāts Rīgas GHK 81 98 88 108 375
8 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 90 102 96 86 374
9 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 92 88 94 88 362
10 Andris Liepiņš BJC Laimīte 80 82 84 106 352
11 Edžus Kaņeps VJN Ventspils 88 80 80 100 348
12 Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils 79 78 90 90 337
13 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK 78 77 79 98 332
14 Raimonds Īša Ventspils GHK 84 86 78 81 329
15 Artūrs Verčins BJC Laimīte 83 81 81 82 327
16 Sandis Kadakovskis Skrundas GHK 73 90 74 83 320
17 Artjoms Zaharovs Skrundas GHK 110 96 106 -- 312
18 Matīss Saulītis Inčukalna GHK 106 94 108 -- 308
19 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK 74 71 83 79 307
20 Arnis Vītols Skrundas GHK 77 72 82 73 304
21 Sandis Lagzdiņš BJC Laimīte 63 76 77 80 296
22 Haralds Gals Inčukalna GHK 86 92 104 -- 282
23 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK 96 -- 92 94 282
24 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 68 64 72 76 280
25 Kristaps Zarinieks Jēkabpils GHK 59 67 71 78 275
26 Laima Kamzola VJN Ventspils 64 68 66 75 273
27 Kaspars Viļums BJC Laimīte 66 63 69 72 270
28 Gundega Paķe GHK Saulkrasti 71 58 70 69 268
29 Eduards Paķis GHK Saulkrasti 61 66 68 66 261
30 Kārlis Ābols Skrundas GHK 62 60 64 71 257
31 Edgars Vītols Skrundas GHK 82 83 76 -- 241
32 Rinalds Strazdiņš Skrundas GHK 52 54 67 65 238
33 Baiba Dace Ozoliņa VJN Ventspils 75 84 -- 74 233
34 Carl Bindekrans BJC Laimīte 115 -- 112 -- 227
35 Rūdis Kadakovskis Skrundas GHK 49 47 63 64 223
36 Jānis Stūrmanis Ventspils GHK 70 79 73 -- 222
37 Mikus Saulītis Inčukalna GHK 108 -- -- 110 218
38 Kārlis Balodis Inčukalna GHK -- 112 102 -- 214
39 Georgijs Semjonovs VJN Ventspils 45 48 57 56 206
40 Elēna Rācenāja - (Ventspils) 47 51 51 57 206
41 Paula Bože - (Ventspils) 46 41 55 51 193
42 Alens Kalniņš VJN Ventspils 56 56 75 -- 187
43 Gunārs Buls -(Jūrmala) -- 45 59 61 165
44 Aigars Romals Inčukalna GHK -- 39 54 59 152
45 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK -- 75 -- 77 152
46 Dainis Zariņš Ventspils GHK 44 46 58 -- 148
47 Jānis Zālīte VJN Ventspils 72 73 -- -- 145
48 Regnārs Krēsliņš Inčukalna GHK -- 38 53 54 145
49 Jorens Leskovičs Jēkabpils GHK -- 52 -- 84 136
50 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK 65 65 -- -- 130
51 Elvis Arhinovičs - (Ventspils) 40 34 56 -- 130
52 Dārta Ozoliņa Inčukalna GHK 67 -- 60 -- 127
53 Guntis Karlovskis Inčukalna GHK 57 -- 61 -- 118
54 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 54 59 -- -- 113
55 Dāvis Stepanskis - (Skrunda) 50 57 -- -- 107
56 Raivis Miglenieks -(Rīga) -- -- 48 58 106
57 Ingus Danenbergs Skrundas GHK 51 55 -- -- 106
58 Viesturs Lapiņš VJN Ventspils 102 -- -- -- 102
59 Jānis Kalnevics Inčukalna GHK -- 100 -- -- 100
60 Marisa Gobiņa Inčukalna GHK -- 36 -- 62 98
61 Andrejs Kuzņecovs Jēkabpils GHK -- -- -- 92 92
62 Anete Baltgaile Inčukalna GHK -- 37 -- 55 92
63 Kārlis Dureika Skrundas GHK 42 -- 50 -- 92
64 Rolands Folkheims - (Skrunda) 48 43 -- -- 91
65 Nils Deivids Vilcāns -(Jūrmala) -- 40 -- 50 90
66 Rūdolfs Valainis Jēkabpils GHK 76 -- -- -- 76
67 Roberts Priediņš - (Skrunda) 41 35 -- -- 76
68 Jānis Karlovskis Inčukalna GHK -- 74 -- -- 74
69 Atis Salmins - (Skrunda) 39 33 -- -- 72
70 Deniss Klokovs - (Rīga) -- 70 -- -- 70
70 Simonas Pleikys THC Vilnius -- -- -- 70 70
72 Valts Grīnbergs VJN Ventspils 69 -- -- -- 69
72 Oļegs Kricaks - (Skrunda) -- 69 -- -- 69
74 Linas Vasilevicius THC Vilnius -- -- -- 68 68
75 Gatis Golonovs Jēkabpils GHK -- -- -- 67 67
76 Egīls Belševics Melnie zirdziņi -- -- 65 -- 65
77 Laurynas Orlauskas THC Vilnius -- -- -- 63 63
78 Intars Žubeckis Inčukalna GHK -- 62 -- -- 62
78 Daniels Stankevičs Inčukalna GHK -- -- 62 -- 62
80 Elīna Gala Inčukalna GHK -- 61 -- -- 61
81 Mikus Zvejnieks - (Rīga) 60 -- -- -- 60
81 Sandra Komaraite THC Vilnius -- -- -- 60 60
83 Emīls Liepiņš BJC Laimīte 58 -- -- -- 58
84 Vilnis Zoldners Rīgas GHK 55 -- -- -- 55
85 Egīls Baltcers - (Koknese) 53 -- -- -- 53
85 Laimonis Čerņavskis -(Rīga) -- 53 -- -- 53
85 Sandis Kārklis -(Līvāni) -- -- -- 53 53
88 Kristaps Neimanis Inčukalna GHK -- -- 52 -- 52
88 Salvis Kārklis -(Līvāni) -- -- -- 52 52
90 Aleksandrs Goba -(Rīga) -- 50 -- -- 50
91 Jānis Zalcmanis -(Rīga) -- 49 -- -- 49
91 Sendijs Lauris Baraks - (Skrunda) -- -- 49 -- 49
91 Pēteris Golmeisters -(Pļaviņas) -- -- -- 49 49
94 Ingus Romals -(Inčukalns) -- -- -- 48 48
95 Emīls Egle -(Rīga) -- -- 47 -- 47
96 Artūrs Krišjānis Goba -(Sigulda) -- 44 -- -- 44
97 Maksims Baņko - 43 -- -- -- 43
98 Roberts Veselavskis -(Rīga) -- 42 -- -- 42


Latvijas Kausa 2012/2013 kopvērtējums dāmām:


Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Laima Kamzola VJN Ventspils 8 10 12 12 42
2 Gundega Paķe GHK Saulkrasti 12 6 15 8 41
3 Baiba Dace Ozoliņa VJN Ventspils 15 15 -- 10 40
4 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK -- 12 -- 15 27
5 Elēna Rācenāja - (Ventspils) 6 5 6 4 21
6 Dārta Ozoliņa Inčukalna GHK 10 -- 10 -- 20
7 Paula Bože - (Ventspils) 5 4 8 2 19
8 Elīna Gala Inčukalna GHK -- 8 -- -- 8
9 Marisa Gobiņa -(Inčukalns) -- 2 -- 6 8
10 Anete Baltgaile -(Inčukalns) -- 3 -- 3 6
11 Sandra Komaraite THC Vilnius -- -- -- 5 5


Latvijas Kausa 2012/2013 kopvērtējums veterānu klasē:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 15 15 15 15 60
2 Raimonds Īša Ventspils GHK 12 12 10 12 46
3 Arnis Vītols Skrundas GHK 10 10 12 8 40
4 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 8 6 8 10 32
5 Georgijs Semjonovs VJN Ventspils 4 5 3 5 17
6 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK 6 8 -- -- 14
7 Gunārs Buls -(Jūrmala) -- 3 5 6 14
8 Dainis Zariņš Ventspils GHK 3 4 4 -- 11
9 Egīls Belševics Melnie zirdziņi -- -- 6 -- 6
10 Vilnis Zoldners Rīgas GHK 5 -- -- -- 5


Latvijas Kausa 2012/2013 kopvērtējums junioriem:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Gints Lasmanis Skrundas GHK 75 80 72 70 297
2 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 72 75 80 66 293
3 Andris Liepiņš BJC Laimīte 66 68 70 80 284
4 Edžus Kaņeps VJN Ventspils 70 66 68 75 279
5 Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils 64 64 75 68 271
6 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK 62 62 66 72 262
7 Sandis Lagzdiņš BJC Laimīte 54 60 64 64 242
8 Laima Kamzola VJN Ventspils 56 56 56 62 230
9 Kārlis Ābols Skrundas GHK 52 54 54 58 218
10 Edgars Vītols Skrundas GHK 68 70 62 -- 200
11 Rinalds Strazdiņš Skrundas GHK 44 44 58 54 200
12 Baiba Dace Ozoliņa VJN Ventspils 60 72 -- 60 192
13 Rūdis Kadakovskis Skrundas GHK 41 42 52 52 187
14 Elēna Rācenāja - (Ventspils) 39 43 41 43 166
15 Paula Bože - (Ventspils) 38 40 46 38 162
16 Alens Kalniņš VJN Ventspils 48 48 60 -- 156
17 Aigars Romals Inčukalna GHK -- 38 44 46 128
18 Regnārs Krēsliņš Inčukalna GHK -- 37 43 41 121
19 Jānis Zālīte VJN Ventspils 58 58 -- -- 116
20 Elvis Arhinovičs - (Ventspils) 34 33 48 -- 115
21 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 46 52 -- -- 98
22 Dāvis Stepanskis - (Skrunda) 42 50 -- -- 92
23 Ingus Danenbergs Skrundas GHK 43 46 -- -- 89
24 Marisa Gobiņa Inčukalna GHK -- 35 -- 48 83
25 Raivis Miglenieks -(Rīga) -- -- 38 44 82
26 Rolands Folkheims - (Skrunda) 40 41 -- -- 81
27 Viesturs Lapiņš VJN Ventspils 80 -- -- -- 80
28 Anete Baltgaile Inčukalna GHK -- 36 -- 42 78
29 Kārlis Dureika Skrundas GHK 36 -- 40 -- 76
30 Nils Deivids Vilcāns -(Jūrmala) -- 39 -- 37 76
31 Roberts Priediņš - (Skrunda) 35 34 -- -- 69
32 Atis Salmins - (Skrunda) 33 32 -- -- 65
33 Simonas Pleikys THC Vilnius -- -- -- 56 56
34 Emīls Liepiņš BJC Laimīte 50 -- -- -- 50
34 Daniels Stankevičs Inčukalna GHK -- -- 50 -- 50
34 Laurynas Orlauskas THC Vilnius -- -- -- 50 50
37 Kristaps Neimanis Inčukalna GHK -- -- 42 -- 42
38 Sandis Kārklis -(Līvāni) -- -- -- 40 40
39 Sendijs Lauris Baraks - (Skrunda) -- -- 39 -- 39
39 Salvis Kārklis -(Līvāni) -- -- -- 39 39
41 Maksims Baņko - 37 -- -- -- 37
41 Emīls Egle -(Rīga) -- -- 37 -- 37
43 Pēteris Golmeisters -(Pļaviņas) -- -- -- 36 36
44 Ingus Romals -(Inčukalns) -- -- -- 35 35



INFO PARTNERIS


sportacentrs.com