• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • Stiga
  • RD IKSD
  • Mollers
  • Meduskoks
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • Bahlsen
  • IZM
  • Fruittella
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • Nano.lv

4.posms Inčukalnā


4. Latvijas Kausa posms notika 11.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).



Latvijas Kausa 4.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 6.posma turnīru.


Rezultāti

FOTO

Kopvērtējumi

Visas vietas:

1. Raivis Miglinieks
2. Artjoms Zaharovs
3. Valts Smagars
4. Edgars Saulītis
5. Sandis Kristaps Lagzdiņš
6. Edgars Mucenieks
7. Rainers Kalniņš
8. Alvis Siliņš
9. Eliāns Ēdelis
10. Jevgēnijs Zaharovs
11. Aleksandrs Žernovojs
12. Salvis Skarainis
13. Kristaps Riekstiņš
14. Rolands Riekstiņš
15. Sergejs Mihejevs
16. Roberts Līvmanis
17. Sandis Kalniņš
18. Matīss Jakseboga
19. Alens Kalniņš
20. Krista Annija Lagzdiņa
21. Mikus Saulītis
22. Silvestrs Bružēvics
23. Laima Kamzola
24. Rinalds Siņicins
25. Intars Garančs
26. Kristaps Zarinieks
27. Kristaps Naglis
28. Kristiāns Auziņš
29. Romans Faļkenšteins
30. Patriks Strods
31. Ralfs Paeglis
32. Egīls Belševics
33. Toms Baumanis
34. Mārcis Radelis
35. Guntis Ernšteins
36. Reinis Rihards Liepiņš
37. Elēna Rācenāja
38. Sandis Krasts
39. Rūdolfs Valainis
40. Edgars Naglis
41. Ģirts Grigorjevs
42. Railends Kuhaļskis
43. Rūdolfs Pilāns
44. Gustavs Keisters
45. Roberts Suharevs Sr.
46. Madars Balodis
47. Renars Zabarovskis
48. Alekss Ernšteins

Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Rainers Kalniņš
3. Kristaps Riekstiņš
4. Rolands Riekstiņš
5. Roberts Līvmanis
6. Matīss Jakseboga
7. Krista Annija Lagzdiņa
8. Silvestrs Bružēvics
9. Rinalds Siņicins
10. Intars Garančs
11. Kristiāns Auziņš
12. Patriks Strods
13. Ralfs Paeglis
14. Toms Baumanis
15. Mārcis Radelis
16. Reinis Rihards Liepiņš
17. Edgars Naglis
18. Ģirts Grigorjevs
19. Railends Kuhaļskis
20. Rūdolfs Pilāns
21. Gustavs Keisters
22. Renārs Zabarovskis
23. Alekss Ernšteins


Juniori U13:
1. Roberts Līvmanis
2. Krista Annija Lagzdiņa
3. Toms Baumanis
4. Edgars Naglis
5. Railends Kuhaļskis
6. Rūdolfs Pilāns
7. Gustavs Keisters


Dāmas:
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Laima Kamzola
3. Elēna Rācenāja


Veterāni:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Salvis Skarainis
3. Sergejs Mihejevs
4. Sandis Kalniņš
5. Egīls Belševics
6. Guntis Ernšteins
7. Sandis Krasts
8. Roberts Suharevs Sr.