• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • evian
  • Meller
  • Nivea
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • 1a.lv
  • Nano.lv
  • IZM
  • Stiga
  • Chupachups
  • RD IKSD

Sezonas kopvērtējums


Kopvērtējumos vērā tiek ņemti visi posmi.

Latvijas Kausa 2017/2018 kopvērtējums:
Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Valts Smagars Skrundas GHK 120 115 115 104 454
2 Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC Laimīte 115 120 102 115 452
3 Edgars Mucenieks Skrundas GHK 110 108 108 98 424
4 Raivis Miglinieks BJC Laimīte 112 98 90 110 410
5 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 100 110 92 106 408
6 Edgars Saulītis Inčukalna GHK 102 104 88 108 402
7 Jevgēnijs Zaharovs Skrundas GHK 94 94 112 100 400
8 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK 106 90 110 94 400
9 Edžus Kaņeps VJN Ventspils 96 106 98 83 383
10 Elvijs Siliņš VJN Ventspils 108 92 86 92 378
11 Alvis Siliņš VJN Ventspils 104 100 84 90 378
12 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 88 83 106 86 363
13 Raivis Sternāts Rīgas GHK 77 96 83 96 352
14 Elvis Arhinovičs VJN Ventspils 79 86 77 79 321
15 Gints Lasmanis Skrundas GHK -- 102 104 112 318
16 Elēna Rācenāja VJN Ventspils 80 81 73 82 316
17 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 84 78 68 84 314
18 Romans Faļkenšteins Rīgas GHK 86 73 78 76 313
19 Salvis Skarainis - (Talsi) 78 80 81 73 312
20 Artjoms Zaharovs Skrundas GHK -- 112 94 102 308
21 Kristaps Riekstiņš - (Burtnieki) 73 75 80 74 302
22 Kristaps Zarinieks Jēkabpils GHK 83 76 72 58 289
23 Rinalds Siņicins - (Inčukalns) 71 77 74 65 287
24 Kaspars Viļums BJC Laimīte 72 74 76 63 285
25 Rolands Riekstiņš - (Burtnieki) 75 64 64 75 278
26 Leonards Mazūrs - (Rīga) 69 56 71 80 276
27 Sandis Krasts - (Valmiera) 62 70 67 72 271
28 Egīls Belševics Melnie zirdziņi 76 72 69 49 266
29 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 92 84 -- 81 257
30 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK 90 79 -- 88 257
31 Roberts Suharevs Jr. Inčukalna GHK 63 68 63 62 256
32 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) 55 62 62 69 248
33 Andrejs Kuzņecovs Jēkabpils GHK -- 88 82 77 247
34 Intars Garančs Inčukalna GHK 61 67 60 59 247
35 Haralds Janvars VJN Ventspils 67 63 52 60 242
36 Atis Sīlis BJC Laimīte -- -- 120 120 240
37 Roberts Līvmanis - (Inčukalns) 65 55 55 61 236
38 Rūdolfs Valainis Jēkabpils GHK 82 82 -- 71 235
39 Silvestrs Bružēvics - (Ragana) 59 49 61 66 235
40 Roberts Pelšs - (Burtnieki) 68 47 56 51 222
41 Kristaps Naglis - (Rīga) 66 54 41 56 217
42 Alens Kalniņš VJN Ventspils -- 71 75 64 210
43 Andrejs Farafonovs - (Rīga) 45 61 49 50 205
44 Mārcis Radelis - (Ventspils) 49 51 54 43 197
45 Krista Annija Lagzdiņa - (Rīga) -- 58 70 68 196
46 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK 70 -- 59 67 196
47 Toms Baumanis - (Inčukalns) -- 59 66 70 195
48 Alberts Bērtiņš - (Rīga) 54 46 47 45 192
49 Sarma Vēberga Ventspils GHK 57 66 65 -- 188
50 Zigmārs Šmits - (Koknese) 51 39 48 41 179
51 Raimonds Īša - (Rīga) -- -- 79 78 157
52 Nikolass Pilinskis Inčukalna GHK 58 53 46 -- 157
53 Konstantīns Domeniks Zabello - (Rīga) 52 42 -- 57 151
54 Emīls Krasts - (Valmiera) 81 69 -- -- 150
55 Jānis Rektiņš KŽDC Valmiera 50 -- 43 47 140
56 Jānis Markevics - (Vaidava) 53 48 38 -- 139
57 Roberts Suharevs Sr. - (Inčukalns) 44 45 37 -- 126
58 Ella Lauma Bērtiņa - (Rīga) 47 -- 35 42 124
59 Martins Gabrielis - (Rīga) 43 41 40 -- 124
60 Valts Janvars VJN Ventspils -- -- 53 52 105
61 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- 60 42 -- 102
62 Kārlis Balodis Inčukalna GHK -- -- 100 -- 100
63 Mārīte Stūrmane - (Stūnīši) -- 43 57 -- 100
64 Olga Ozernaja Nice Castle 56 44 -- -- 100
65 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK 98 -- -- -- 98
66 Emīls Liepiņš BJC Laimīte -- -- 96 -- 96
67 Aigars Romals Inčukalna GHK -- 52 44 -- 96
68 Dāvis Apfelbaums - (Ventspils) 48 -- -- 46 94
69 Edvards Drozds Inčukalna GHK 46 -- 33 -- 79
70 Kristiāns Auziņš - (Burtnieki) 41 38 -- -- 79
71 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK 74 -- -- -- 74
72 Aleksandra Farafonova - (Rīga) -- 40 34 -- 74
73 Gundega Paķe GHK Saulkrasti -- 65 -- -- 65
74 Aldis Ūdris - (Talsi) 64 -- -- -- 64
75 Gunārs Buls - (Jūrmala) 60 -- -- -- 60
76 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK -- -- 58 -- 58
77 Harijs Mencendorfs Sece -- 57 -- -- 57
78 Alexey Balitskiy - (RUS) -- -- -- 55 55
79 Henrijs Lērme - (Valmiera) -- -- -- 54 54
80 Matīss Jakseboga BJC Laimīte -- -- -- 53 53
81 Hugo Brengulis Inčukalna GHK -- -- 51 -- 51
82 Aleksandrs Goba - (Rīga) -- -- 50 -- 50
83 Aigvars Eglītis - (Inčukalns) -- 50 -- -- 50
84 Sergejs Bezenkovs Nice Castle -- -- -- 48 48
85 Eduards Blūmentāls Rīgas GHK -- -- 45 -- 45
86 Edgars Naglis - (Rīga) -- -- -- 44 44
87 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) 42 -- -- -- 42
88 Marks Dzenis - (Rīga) 40 -- -- -- 40
89 Patriks Strods Inčukalna GHK -- -- 39 -- 39
90 Railends Kuhaļskis - (Inčukalns) 39 -- -- -- 39
91 Gatis Mencendorfs - (Jelgava) -- 37 -- -- 37
92 Māris Kronbergs - (Valdlauči) -- -- 36 -- 36
93 Viktors Piastro Nice Castle -- 36 -- -- 36


Latvijas Kausa 2017/2018 kopvērtējums dāmām:


Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Elēna Rācenāja VJN Ventspils 30 30 30 30 120
2 Krista Annija Lagzdiņa - (Rīga) -- 20 25 25 70
3 Sarma Vēberga Ventspils GHK 22 25 22 -- 69
4 Ella Lauma Bērtiņa - (Rīga) 18 -- 18 22 58
5 Olga Ozernaja Nice Castle 20 18 -- -- 38
6 Mārīte Stūrmane - (Stūnīši) -- 16 20 -- 36
7 Aleksandra Farafonova - (Rīga) -- 14 16 -- 30
8 Ilze Zuce-Tenča Inčukalna GHK 25 -- -- -- 25
9 Gundega Paķe GHK Saulkrasti -- 22 -- -- 22


Latvijas Kausa 2017/2018 kopvērtējums veterānu klasē:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK 30 30 30 30 120
2 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 22 25 25 22 94
3 Salvis Skarainis - (Talsi) 18 22 22 16 78
4 Guntis Ernšteins VJN Ventspils 20 18 16 20 74
5 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK 25 20 -- 25 70
6 Egīls Belševics Melnie zirdziņi 16 16 18 13 63
7 Sandis Krasts - (Valmiera) 14 14 14 14 56
8 Zigmārs Šmits - (Koknese) 11 11 12 10 44
9 Raimonds Īša - (Rīga) -- -- 20 18 38
10 Roberts Suharevs Sr. - (Inčukalns) 9 13 10 -- 32
11 Jānis Rektiņš KŽDC Valmiera 10 -- 11 11 32
12 Olga Ozernaja Nice Castle 12 12 -- -- 24
13 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK -- -- 13 -- 13
14 Gunārs Buls - (Jūrmala) 13 -- -- -- 13
15 Sergejs Bezenkovs Nice Castle -- -- -- 12 12
16 Māris Kronbergs - (Valdlauči) -- -- 9 -- 9


Latvijas Kausa 2017/2018 kopvērtējums junioriem:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Raivis Miglinieks BJC Laimīte 80 72 75 80 307
2 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK 72 80 80 75 307
3 Alvis Siliņš VJN Ventspils 75 75 72 72 294
4 Elvis Arhinovičs VJN Ventspils 68 70 68 68 274
5 Kristaps Riekstiņš - (Burtnieki) 64 66 70 64 264
6 Rinalds Siņicins - (Inčukalns) 62 68 66 52 248
7 Rolands Riekstiņš - (Burtnieki) 66 58 58 66 248
8 Leonards Mazūrs - (Rīga) 58 46 64 70 238
9 Roberts Suharevs Jr. Inčukalna GHK 50 62 56 50 218
10 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) 43 56 54 60 213
11 Intars Garančs Inčukalna GHK 48 60 50 46 204
12 Silvestrs Bružēvics - (Ragana) 46 39 52 54 191
13 Roberts Līvmanis - (Inčukalns) 52 44 44 48 188
14 Roberts Pelšs - (Burtnieki) 56 38 46 41 181
15 Kristaps Naglis - (Rīga) 54 43 36 44 177
16 Toms Baumanis - (Inčukalns) -- 50 60 62 172
17 Andrejs Farafonovs - (Rīga) 37 54 41 40 172
18 Krista Annija Lagzdiņa - (Rīga) -- 48 62 58 168
19 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK 60 -- 48 56 164
20 Mārcis Radelis - (Ventspils) 41 40 43 36 160
21 Alberts Bērtiņš - (Rīga) 42 37 40 38 157
22 Emīls Krasts - (Valmiera) 70 64 -- -- 134
23 Nikolass Pilinskis Inčukalna GHK 44 42 39 -- 125
24 Ella Lauma Bērtiņa - (Rīga) 39 -- 33 35 107
25 Martins Gabrielis - (Rīga) 36 36 35 -- 107
26 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- 52 37 -- 89
27 Aigars Romals Inčukalna GHK -- 41 38 -- 79
28 Dāvis Apfelbaums - (Ventspils) 40 -- -- 39 79
29 Edvards Drozds Inčukalna GHK 38 -- 31 -- 69
30 Kristiāns Auziņš - (Burtnieki) 34 34 -- -- 68
31 Aleksandra Farafonova - (Rīga) -- 35 32 -- 67
32 Henrijs Lērme - (Valmiera) -- -- -- 43 43
33 Matīss Jakseboga BJC Laimīte -- -- -- 42 42
34 Hugo Brengulis Inčukalna GHK -- -- 42 -- 42
35 Edgars Naglis - (Rīga) -- -- -- 37 37
36 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) 35 -- -- -- 35
37 Patriks Strods Inčukalna GHK -- -- 34 -- 34
38 Marks Dzenis - (Rīga) 33 -- -- -- 33
39 Railends Kuhaļskis - (Inčukalns) 32 -- -- -- 32


Latvijas Kausa 2017/2018 kopvērtējums jaunākajiem junioriem:

Vieta Vārds Pārstāv. LK1. LK2. LK3. LK4. Summa
1 Reinis Rihards Liepiņš - (Rīga) 25 30 22 25 102
2 Roberts Līvmanis - (Inčukalns) 30 16 20 20 86
3 Andrejs Farafonovs - (Rīga) 20 25 18 18 81
4 Toms Baumanis - (Inčukalns) -- 20 25 30 75
5 Krista Annija Lagzdiņa - (Rīga) -- 18 30 22 70
6 Alberts Bērtiņš - (Rīga) 22 14 16 16 68
7 Martins Gabrielis - (Rīga) 18 13 13 -- 44
8 Toms Stūrmanis - (Stūnīši) -- 22 14 -- 36
9 Kristiāns Auziņš - (Burtnieki) 14 11 -- -- 25
10 Aleksandra Farafonova - (Rīga) -- 12 11 -- 23
11 Andrejs Solovjovs - (Jūrmala) 16 -- -- -- 16
12 Edgars Naglis - (Rīga) -- -- -- 14 14
13 Railends Kuhaļskis - (Inčukalns) 13 -- -- -- 13
14 Patriks Strods Inčukalna GHK -- -- 12 -- 12