• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • IZM
  • Nivea
  • TabulaRasa
  • Nano.lv
  • Meller
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • evian
  • Bahlsen
  • Stiga
  • mentos
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • www.perfettivanmelle.com/

3.posms Rīgā


3. Latvijas Kausa posms notika 4.novembrī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7 (karte)).


Rezultāti

Rezultāti:

1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2.kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3.kārta: play-off top8 ,  1./2.līga , 2./3.līga , 3./4.līga

Visas vietas:

1. Atis Sīlis
2. Valts Smagars
3. Jevgēnijs Zaharovs
4. Sergejs Mihejevs

5. Edgars Mucenieks
6. Aleksandrs Žernovojs
7. Gints Lasmanis
8. Sandis Kristaps Lagzdiņš

9. Kārlis Balodis
10. Edžus Kaņeps
11. Emīls Liepiņš
12. Artjoms Zaharovs
13. Rainers Kalniņš
14. Raivis Miglinieks
15. Edgars Saulītis
16. Elvijs Siliņš

17. Alvis Siliņš
18. Raivis Sternāts
19. Andrejs Kuzņecovs
20. Salvis Skarainis
21. Kristaps Riekstiņš
22. Raimonds Īša
23. Romans Faļkenšteins
24. Elvis Arhinovičs

25. Kaspars Viļums
26. Alens Kalniņš
27. Rinalds Siņicins
28. Elēna Rācenāja
29. Kristaps Zarinieks
30. Leonards Mazūrs
31. Krista Annija Lagzdiņa
32. Egīls Belševics

33. Guntis Ernšteins
34. Sandis Krasts
35. Toms Baumanis
36. Sarma Vēberga
37. Rolands Riekstiņš
38. Roberts Suharevs Jr.
39. Reinis Rihards Liepiņš
40. Silvestrs Bružēvics

41. Intars Garančs
42. Ralfs Paeglis
43. Ilgvars Pavlovskis
44. Mārīte Stūrmane
45. Roberts Pelšs
46. Roberts Līvmanis
47. Mārcis Radelis
48. Valts Janvars

49. Haralds Janvars
50. Hugo Brengulis
51. Aleksandrs Goba
52. Andrejs Farafonovs
53. Zigmārs Šmits
54. Alberts Bērtiņš
55. Nikolass Pilinskis
56. Eduards Blūmentāls

57. Aigars Romals
58. Jānis Rektiņš
59. Toms Stūrmanis
60. Kristaps Naglis
61. Martins Gabrielis
62. Patriks Strods
63. Jānis Markevics
64. Roberts Suharevs Sr.
65. Māris Kronbergs
66. Ella Lauma Bērtiņa
67. Aleksandra Farafonova
68. Edvards Drozds


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Krista Annija Lagzdiņa
3. Sarma Vēberga
4. Mārīte Stūrmane
5. Ella Lauma Bērtiņa
6. Aleksandra Farafonova

Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Aleksandrs Žernovojs
3. Salvis Skarainis
4. Raimonds Īša
5. Egīls Belševics
6. Guntis Ernšteins
7. Sandis Krasts
8. Ilgvars Pavlovskis
9. Zigmārs Šmits
10. Jānis Rektiņš
11. Roberts Suharevs Sr.
12. Māris Kronbergs

Jaunākie juniori (bērni):
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Toms Baumanis
3. Reinis Rihards Liepiņš
4. Roberts Līvmanis
5. Andrejs Farafonovs
6. Alberts Bērtiņš
7. Toms Stūrmanis
8. Martins Gabrielis
9. Patriks Strods
10. Aleksandra Farafonova


Juniori:
1. Rainers Kalniņš
2. Raivis Miglinieks
3. Alvis Siliņš
4. Kristaps Riekstiņš
5. Elvis Arhinovičs
6. Rinalds Siņicins
7. Leonards Mazūrs
8. Krista Annija Lagzdiņa
9. Toms Baumanis
10. Rolands Riekstiņš
11. Roberts Suharevs Jr.
12. Reinis Rihards Liepiņš
13. Silvestrs Bružēvics
14. Intars Garančs
15. Ralfs Paeglis
16. Roberts Pelšs
17. Roberts Līvmanis
18. Mārcis Radelis
19. Hugo Brengulis
20. Andrejs Farafonovs
21. Alberts Bērtiņš
22. Nikolass Pilinskis
23. Aigars Romals
24. Toms Stūrmanis
25. Kristaps Naglis
26. Martins Gabrielis
27. Patriks Strods
28. Ella Lauma Bērtiņa
29. Aleksandra Farafonova
30. Edvards Drozds



Latvijas Kausa 3.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 3.posma turnīru.


Katrs spēlētājs, kurš piedalīsies visos 4 LK posmos, saņems piemiņas balvu - mugursomu ar LGHF logo.

 

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com