• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Fruittella
  • Nano.lv
  • Stiga
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • 1a.lv
  • mentos
  • TabulaRasa
  • Meduskoks
  • Nivea
  • evian
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • Meller
  • IZM

2.posms Inčukalnā


2. Latvijas Kausa posms notika 14.oktobrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).



Rezultāti:

1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2.kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3.kārta: play-off top81./2.līga , 2./3.līga , 3./4.līga

  FOTO
IMG_2882

Kopvērtējumi

Visas vietas posmā:

1. Sandis Kristaps Lagzdiņš
2. Valts Smagars

3. Artjoms Zaharovs
4. Rainers Kalniņš

5. Edgars Mucenieks
6. Edžus Kaņeps
7. Edgars Saulītis
8. Gints Lasmanis

9. Alvis Siliņš
10. Raivis Miglinieks
11. Raivis Sternāts
12. Jevgēnijs Zaharovs

13. Elvijs Siliņš
14. Sergejs Mihejevs
15. Andrejs Kuzņecovs
16. Elvis Arhinovičs
17. Eliāns Ēdelis
18. Aleksandrs Žernovojs
19. Rūdolfs Valainis
20. Elēna Rācenāja

21. Salvis Skarainis
22. Sandis Kalniņš
23. Guntis Ernšteins
24. Rinalds Siņicins
25. Kristaps Zarinieks
26. Kristaps Riekstiņš
27. Kaspars Viļums
28. Romāns Faļkenšteins

29. Egīls Belševics
30. Alens Kalniņš
31. Sandis Krasts
32. Emīls Krasts
33. Roberts Suharevs Jr.
34. Intars Garančs
35. Sarma Vēberga
36. Gundega Paķe

37. Rolands Riekstiņš
38. Haralds Janvars
39. Reinis Rihards Liepiņš
40. Andrejs Farafonovs
41. Toms Stūrmanis
42. Toms Baumanis
43. Krista Annija Lagzdiņa
44. Harijs Mencendorfs

45. Leonards Mazūrs
46. Roberts Līvmanis
47. Kristaps Naglis
48. Nikolass Pilinskis
49. Aigars Romals
50. Mārcis Radelis
51. Aigvars Eglītis
52. Silvestrs Bružēvics

53. Jānis Markevics
54. Roberts Pelšs
55. Alberts Bērtiņš
56. Roberts Suharevs Sr.
57. Olga Ozernaja
58. Mārīte Stūrmane
59. Konstantīns Domeniks Zabello
60. Martins Gabrielis
61. Aleksandra Farafonova
62. Zigmārs Šmits
63. Kristiāns Auziņš
64. Gatis Mencendorfs
65. Viktors Piastro


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Sarma Vēberga
3. Gundega Paķe
4. Krista Annija Lagzdiņa
5. Olga Ozernaja
6. Mārīte Stūrmane
7. Aleksandra Farafonova

Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Aleksandrs Žernovojs
3. Salvis Skarainis
4. Sandis Kalniņš
5. Guntis Ernšteins
6. Egīls Belševics
7. Sandis Krasts
8. Roberts Suharevs Sr.
9. Olga Ozernaja
10. Zigmārs Šmits

Bērni (jaunākie juniori):
1. Reinis Rihards Liepiņš
2. Andrejs Farafonovs
3. Toms Stūrmanis
4. Toms Baumanis
5. Krista Annija Lagzdiņa
6. Roberts Līvmanis
7. Alberts Bērtiņš
8. Martins Gabrielis
9. Aleksandra Farafonova
10. Kristiāns Auziņš

Juniori:
1. Rainers Kalniņš
2. Alvis Siliņš
3. Raivis Miglinieks
4. Elvis Arhinovičs
5. Rinalds Siņicins
6. Kristaps Riekstiņš
7. Emīls Krasts
8. Roberts Suharevs Jr.
9. Intars Garančs
10. Rolands Riekstiņš
11. Reinis Rihards Liepiņš
12. Andrejs Farafonovs
13. Toms Stūrmanis
14. Toms Baumanis
15. Krista Annija Lagzdiņa
16. Leonards Mazūrs
17. Roberts Līvmanis
18. Kristaps Naglis
19. Nikolass Pilinskis
20. Aigars Romals
21. Mārcis Radelis
22. Silvestrs Bružēvics
23. Roberts Pelšs
24. Alberts Bērtiņš
25. Martins Gabrielis
26. Aleksandra Farafonova
27. Kristiāns Auziņš


Latvijas Kausa 2.posms (LK) notika vienlaicīgi ar Amatieru līgas 2.posma turnīru.




INFO PARTNERIS


sportacentrs.com