• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Nano.lv
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • Meduskoks
  • RD IKSD
  • TabulaRasa
  • Bahlsen
  • Fruittella
  • Nivea
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • mentos
  • Meller
  • IZM
  • evian

1. posms Inčukalnā


1. Latvijas Kausa posms notika 23.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


 
FOTO


Rezultāti
:


1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2.kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3.kārta: play-off top8 ,  1./2.līga2./3.līga , 3./4.līga

Visas vietas:

1. Valts Smagars
2. Sandis Kristaps Lagzdiņš

3. Raivis Miglinieks
4. Edgars Mucenieks

5. Elvijs Siliņš
6. Sergejs Mihejevs
7. Alvis Siliņš
8. Edgars Saulītis

9. Rainers Kalniņš
10. Filips Buhtujevs
11. Edžus Kaņeps
12. Jevgēnijs Zaharovs

13. Eliāns Ēdelis
14. Sandis Kalniņš

15. Aleksandrs Žernovojs
16. Romans Faļkenšteins

17. Guntis Ernšteins
18. Kristaps Zarinieks
19. Rūdolfs Valainis
20. Emīls Krasts

21. Elēna Rācenāja
22. Elvis Arhinovičs
23. Salvis Skarainis
24. Raivis Sternāts
25. Egīls Belševics
26. Rolands Riekstiņš
27. Ilze Zuce-Tenča
28. Kristaps Riekstiņš

29. Kaspars Viļums
30. Rinalds Siņicins

31. Ralfs Paeglis
32. Leonards Mazūrs

33. Roberts Pelšs
34. Haralds Janvars
35. Kristaps Naglis
36. Roberts Līvmanis

37. Aldis Ūdris
38. Roberts Suharevs Jr.
39. Sandis Krasts
40. Intars Garančs
41. Gunārs Buls
42. Silvestrs Bružēvics
43. Nikolass Pilinskis
44. Sarma Vēberga

45. Olga Ozernaja
46. Reinis Rihards Liepiņš

47. Alberts Bērtiņš
48. Jānis Markevics

49. Konstantīns Domeniks Zabello
50. Zigmārs Šmits
51. Jānis Rektiņš
52. Mārcis Radelis

53. Dāvis Apfelbaums
54. Ella Lauma Bērtiņa
55. Edvards Drozds
56. Andrejs Farafonovs
57. Roberts Suharevs Sr.
58. Martins Gabrielis
59. Andrejs Solovjovs
60. Kristiāns Auziņš
61. Marks Dzenis
62. Railends Kuhaļskis


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Sarma Vēberga
4. Olga Ozernaja
5. Ella Lauma Bērtiņa

Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Sandis Kalniņš
3. Aleksandrs Žernovojs
4. Guntis Ernšteins
5. Salvis Skarainis
6. Egīls Belševics
7. Sandis Krasts
8. Gunārs Buls
9. Olga Ozernaja
10. Zigmārs Šmits
11. Jānis Rektiņš
12. Roberts Suharevs Sr.

Bērni:
1. Roberts Līvmanis
2. Reinis Rihards Liepiņš
3. Alberts Bērtiņš
4. Andrejs Farafonovs
5. Martins Gabrielis
6. Andrejs Solovjovs
7. Kristiāns Auziņš
8. Railends Kuhaļskis

Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Alvis Siliņš
3. Rainers Kalniņš
4. Emīls Krasts
5. Elvis Arhinovičs
6. Rolands Riekstiņš
7. Kristaps Riekstiņš
8. Rinalds Siņicins
9. Ralfs Paeglis
10. Leonards Mazūrs
11. Roberts Pelšs
12. Kristaps Naglis
13. Roberts Līvmanis
14. Roberts Suharevs Jr.
15. Intars Garančs
16. Silvestrs Bružēvics
17. Nikolass Pilinskis
18. Reinis Rihards Liepiņš
19. Alberts Bērtiņš
20. Mārcis Radelis
21. Dāvis Apfelbaums
22. Ella Lauma Bērtiņa
23. Edvards Drozds
24. Andrejs Farafonovs
25. Martins Gabrielis
26. Andrejs Solovjovs
27. Kristiāns Auziņš
28. Marks Dzenis
29. Railends Kuhaļskis





Latvijas Kausa 1.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 1.posma turnīru.


INFO PARTNERIS


sportacentrs.com