• http://www.galdahokejs.lv
  • Valsts sportam
  • Meduskoks
  • 1a.lv
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • mentos
  • Meller
  • RD IKSD
  • Stiga
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • http://www.nano.lv/

2015.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).



FOTO


 
Rezultāti: 

1.kārta:
A grupa , B grupa , C grupa , D grupa


2.kārta:
1.līga , 2.līga , 3.līga , 4.līga

3.kārta:
Play-off


Visas vietas:

1.  Atis Sīlis
2.  Edgars Caics
3.  Jānis Kalnevics
4.  Raivis Miglinieks
5.  Edgars Saulītis
6.  Artjoms Zaharovs
7.  Sandis Kalniņš
8.  Edgars Vītols
9.  Valts Smagars
10. Mikus Saulītis
11. Elvijs Siliņš
12. Edgars Mucenieks
13. Matīss Saulītis
14. Emīls Liepiņš
15. Eliāns Ēdelis
16. Edžus Kaņeps
17. Raimonds Īša
18. Raivis Sternāts
19. Sergejs Mihejevs
20. Arnis Vītols
21. Aleksandrs Žernovojs
22. Filips Buhtujevs
23. Ilgvars Pavlovskis
24. Rainers Kalniņš
 
25. Jevgēnijs Zaharovs
26. Andrejs Kuzņecovs
27. Igor Saveljev
28. Maria Saveljeva
29. Laima Kamzola
30. Salvis Skarainis
31. Kaspars Viļums
32. Haralds Gals
33. Simonas Pleikys
34. Ilze Zuce-Tenča
35. Jānis Zālīte
36. Sandis Kadakovskis
37. Gundega Paķe
38. Kristaps Zarinieks
39. Audrius Pleikys
40. Guntis Ernšteins
41. Alen Shekarev
42. Rūdolfs Valainis
43. Eduards Paķis
44. Jānis Stūrmanis
45. Alens Kalniņš
46. Emīls Krasts
47. Kaspars Kuharjonoks
48. Sandis Kristaps Lagzdiņš
 
49. Elēna Rācenāja
50. Elvis Arhinovičs
51. Sandis Krasts
52. Guntis Karlovskis
53. Aldis Gusevs
54. Egīls Belševics
55. Sandra Komaraite
56. Aleksandr Tarakanov
57. Jānis Konutis
58. Pauls Albužis
59. Ingus Danenbergs
60. Aldis Ūdris
61. Reinis Rihards Liepiņš
62. Jurgita Arbačiauskaite
63. Matīss Kamzols
64. Lorens Kaužēns
65. Aigars Romals
66. Vladimir Voronov
67. Edijs Lejnieks
68. Eduards Blūmentāls
 
69. Darius Stasiūnas
70. Linas Vasilevičius
71. Jānis Rektiņš
72. Aleksandrs Ozernojs
73. Regnārs Krēsliņš
74. Alens Kurmēņevs
75. Romans Blūmentāls
76. Rihards Arājs
77. Dainis Zariņš
78. Elvijs Višņevskis
79. Konstantīns Domeniks Zabello
80. Savelijs Savenkovs
81. Sergejs Bezenkovs
82. Kaspars Irbe
83. Julius Bogdevičius
84. Olga Ozernaja
85. Klāvs Ekšteins
86. Reinis Krūziņš

 
 




Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notika 11.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Foto

Latvijas čempionāts Junioriem


Rezultāti: 

1.kārta:
A grupa , B grupa , C grupa , D grupa


2.kārta:
1.līga , 2.līga , 3.līga

3.kārta:
Play-off


Visas vietas:


Latvijas čempionāts Dāmām

Rezultāti: 

1.kārta:
Grupa

2.kārta:
Play-off2.līga


Visas vietas:

5. Katrīna Bille
6. Gundega Paķe
7. Antra Anete Zalcmane

Latvijas čempionāts Veterāniem

Rezultāti: 

1.kārta:
Grupa

2.kārta:
Play-off2.līga


Visas vietas:

9. Sandis Krasts
10. Gunārs Buls
11. Jānis Rektiņš
12. Sergejs Bezenkovs
13. Dainis Zariņš
14. Romāns Blūmentāls
15. Kaspars Irbe
16. Reinis Krūziņš




Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com