• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • TabulaRasa
  • evian
  • Nivea
  • Fruittella
  • RD IKSD
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • 1a.lv
  • Nano.lv
  • IZM
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • Chupachups
  • mentos
  • Meller

2012.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Arnis Vītols 1. Edžus Kaņeps 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Matīss Saulītis 2. Salvis Skarainis 2. Viesturs Lapiņš 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Kārlis Balodis 3. Mārtiņš Zirnis 3. Andris Liepiņš 3. Laima Kamzola

Latvijas čempionāts open klasē notieka Inčukalnā.
Latvijas čempionāts OPEN klasē (pieaugušie/kopējā klase).

Rezultāti

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas (ieskaitot ārpus konkurences startējošos ārzemju spēlētājus):
1. Edgars Caics
2. Matīss Saulītis
3. Kārlis Balodis
4. Valts Smagars
5. Carl Bindekrans
6. Jānis Kalnevics
7. Edgars Saulītis
8. Artjoms Zaharovs
9. Mikus Saulītis
10. Jevgēņijs Zaharovs
11. Andris Liepiņš
12. Sergejs Mihejevs
13. Jevgeni Lvov
14. Gints Lasmanis
15. Sandis Kalniņš
16. Edgars Mucenieks
17. Artūrs Verčins
18. Edžus Kaņeps
19. Raivis Sternāts
20. Edgars Vītols
21. Aleksandrs Žernovojs
22. Viesturs Lapiņš
23. Igor Saveljev
24. Baiba Dace Ozoliņa
25. Sandis Kadakovskis
26. Eliāns Ēdelis
27. Haralds Gals
28. Maria Saveljeva
29. Arnis Vītols
30. Salvis Skarainis
31. Rūdolfs Kamzols
32. Vafa Hamdamov
33. Elvijs Siliņš
34. Filips Buhtujevs
35. Kaspars Viļums
36. Emīls Liepiņš
37. Mārtiņš Zirnis
38. Egīls Belševics
39. Deniss Klokovs
40. Alen Shekarev
41. Sandis Lagzdiņš
42. Ilze Zuce-Tenča
43. Dārta Ozoliņa
44. Guntis Ernšteins
45. Kārlis Ābols
46. Kaspars Kuharjonoks
47. Guntis Karlovskis
48. Kristaps Zarinieks
49. Laima Kamzola
50. Raimonds Īša
51. Elīna Gala
52. Eduards Paķis
53. Gatis Golonovs
54. Audrius Pleikys
55. Mikus Zvejnieks
56. Daniels Stankevičs
57. Simonas Pleikys
58. Vilnis Zoldners
59. Jānis Stūrmanis
60. Gundega Paķe
61. Rainers Kalniņš
62. Dāvis Stepanskis
63. Georgijs Semjonovs
64. Ēriks Kricaks
65. Jānis Markulis
66. Linas Vasilevicius
67. Roberts Bomis
68. Rūdolfs Kreicbergs
69. Aleksandrs Petrovskis
70. Monika Džigure
71. Kristers Igors Bolsunovskis
72. Ingus Danenbergs
73. Toms Stupele
74. Dainis Zariņš
75. Gunārs Buls
76. Rūdis Kadakovskis
77. Rolands Folkheims
78. Igo Radžabovs
79. Paula Bože
80. Elēna Rācenāja
81. Giedrius Pavalkis
82. Kārlis Dureika
83. Sandra Komaraite
84. Orlands Andže
85. Elvis Arhinovics
86. Dāniels Buhtujevs
87. Paula Upeniece


Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām
un Latvijas čempionāts veterāniem notika 3.martā Inčukalna Sporta kompleksā (Inčukalns, Zvaigžņu 2a).


Latvijas čempions junioru klasē nodrošina sev vietu junioru izlasē, neatkarīgi no Latvijas reitinga kopvērtējuma.
Latvijas čempione dāmām nodrošina sev vietu dāmu izlasē, neatkarīgi no Latvijas reitinga kopvērtējuma.
Veterānu klasē 2 vietas veterānu izlasē noteiktas balstoties uz Latvijas reitingu. Pārējās 3 vietas iegūs labākie Latvijas čempionātā veterānu klasē neatkarīgi no reitinga kopvērtējuma (ja starp 3 labākajiem LČ Veterānu klasē būs reitinga līderi, tad attiecīgi izlasē tiks LČ Veterānu klasē 4. un/vai 5. vietas ieguvēji).

Foto

Rezultāti Juniori

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Juniori:
1. Edžus KAŅEPS
2. Viesturs LAPIŅŠ
3. Andris LIEPIŅŠ
4. Rūdolfs KAMZOLS
5. Edgars VĪTOLS
6. Gints LASMANIS
7. Elvijs SILIŅŠ
8. Ēriks KUHARJONOKS
9. Eliāns ĒDELIS
10. Ilze ZUCE-TENČA
11. Rihards GALS
12. Filips BUHTUJEVS
13. Emīls LIEPIŅŠ
14. Jānis ZĀLĪTE
15. Baiba Dace OZOLIŅA
16. Henriks REKTIŅŠ
17. Sandis LAGZDIŅŠ
18. Jānis MARKULIS
19. Laima KAMZOLA
20. Kārlis ĀBOLS
21. Alens KALNIŅŠ
22. Rainers KALNIŅŠ
23. Emīls KRASTS
24. Daniels STANKEVIČS
25. Kristers Igors BOLSUNOVSKIS
26. Roberts GURECKIS
27. Nauris ADATA
28. Rūdis KADAKOVSKIS
29. Toms DENOVS 
30. Rinalds STRAZDIŅŠ
31. Elēna RĀCENĀJA
32. Monika DŽIGURE
33. Ingus DANENBERGS
34. Henrijs LĒRME
35. Dāvis KRASTS
36. Paula BOŽE
37. Kārlis DUREIKA
38. Jurģis ZINOVJEVS 
39. Sendijs Lauris BARAKS
40. Orlands ANDŽE
41. Niks FREIBERGS
42. Kristians GERDENS


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off), 2.līga, 3.līga

Visas vietas Dāmas:
1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Laima Kamzola
4. Dārta Ozoliņa
5. Elīna Gala
6. Gundega Paķe
7. Monika Džigure
8. Elīna Rācenāja
9. Paula Bože
10. Paula Upeniece
11. Anete Zepa
12. Keita Konstantinoviča
13. Lana Lazareva
14. Stefānija Lasmane
15. Undīne Lezdiņa
16. Linda Zepa


Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa,
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off), 2.līga

Visas vietas Seniori:

1. Arnis Vītols
2. Salvis Skarainis
3. Mārtiņš Zirnis
4. Raimonds Īša
5. Egīls Belševics
6. Jānis Ķirsis
7. Ilgvars Pavlovskis
8. Sandis Krasts
9. Vilnis Zoldners
10. Dainis Zariņš
11. Aivars Vāvers
12. Georgijs Semjonovs
13. Jānis Rektiņš
14. Jānis Ozols



Reglaments nominācijām (juniori, dāmas, veterāni)
LČ reglaments

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com