• http://www.galdahokejs.lv
  • Valsts sportam
  • Chupachups
  • Meduskoks
  • http://www.nano.lv/
  • RD IKSD
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • Stiga
  • 1a.lv
  • mentos

2011.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Jevgēnijs Zaharovs 1. Salvis Skarainis 1. Roberts Kupčs 1. Ilze Zuce-Tenča
2. Edgars Saulītis 2. Arnis Vītols 2. Viesturs Lapiņš 2. Gundega Paķe
3. Matīss Saulītis 3. Vilnis Zoldners 3. Elvijs Siliņš 3. Elīna Gala

 
Latvijas čempionāts open klasē notika 7.maijā Inčukalna Tautas namā.


Latvijas čempionāts OPEN klasē (pieaugušie/kopējā klase).

Apskats par sacensībām.


Rezultāti

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas:
1. Jevgēņijs Zaharovs
2. Edgars Saulītis
3. Matīss Saulītis
4. Jānis Kalnevics
5. Raivis Sternāts
6. Sergejs Mihejevs
7. Sandis Kalniņš
8. Gints Lasmanis
9. Valts Smagars
10. Kārlis Balodis
11. Salvis Skarainis
12. Artūrs Verčins
13. Edgars Mucenieks
14. Artjoms Zaharovs
15. Jevgeni Lvov
16. Haralds Gals
17. Viesturs Lapiņš
18. Ēriks Kuharjonoks
19. Edžus Kaņeps
20. Sandis Lagzdiņš
21. Arnis Vītols
22. Rihards Gals
23. Maria Saveljeva
24. Sandis Kadakovskis
25. Vladislav Trofimov
26. Mikus Saulītis
27. Rūdolfs Valainis
28. Valts Grīnbergs
29. Jānis Karlovskis
30. Ilze Zuce-Tenča
31. Mariss Emerbergs
32. Vafa Hamdamov
33. Elvijs Siliņš
34. Aleksandrs Žernovojs
35. Laima Kamzola
36. Andris Liepiņš
37. Roberts Kupčs
38. Eduards Paķis
39. Baiba Dace Ozoliņa
40. Deniss Klokovs
41. Daniels Laizāns
42. Elīna Gala
43. Emīls Liepiņš
44. Dārta Ozoliņa
45. Edgars Vītols
46. Rūdolfs Kamzols
47. Kaspars Viļums
48. Filips Buhtujevs
49. Guntis Ernšteins
50. Kaspars Kuharjonoks
51. Gundega Paķe
52. Jānis Zālīte
53. Kristaps Zarinieks
54. Intars Žubeckis
55. Eliāns Ēdelis
56. Valeri Trofimov
57. Armands Uiska
58. Kārlis Ābols
59. Dainis Zariņš
60. Aksels Henrihsons
61. Jānis Markulis
62. Gatis Golonovs
63. Kristers Igors Bolsunovskis
64. Ilgvars Pavlovskis
65. Marks Bumbuls
66. Maris Lazdiņš
67. Monika Džigure
68. Ēriks Kricaks
69. Georgijs Semjonovs
70. Kristaps Feldmanis
71. Rainers Kalniņš
72. Alens Kalniņš
73. Jānis Kronbergs
74. Sandis Freimanis
75. Rūdis Kadakovskis
76. Krists Tkačenko


Latvijas čempionāts dāmām, veterāniem un junioriem notika 19.februārī, Ventspils Jaunrades namā (Maiznieku iela 11, Ventspils).
Atbilstoši LGHF valdes pirmssezonas lēmumam Latvijas nomināciju čempionātu uzvarētāji automātiski ieguva vietu Latvijas izlasē attiecīgajā kategorijā.

Foto



Apskats par nomināciju sacensībām.


Rezultāti Juniori

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Juniori:
1. Roberts KUPČS
2. Viesturs LAPIŅŠ
3. Elvijs SILIŅŠ
4. Rihards GALS
5. Edgars VĪTOLS
6. Andris LIEPIŅŠ
7. Daniels LAIZĀNS
8. Valts GRĪNBERGS
9. Ilze ZUCE-TENČA
10. Ēriks KUHARJONOKS
11. Eliāns ĒDELIS
12. Edžus KAŅEPS
13. Gints LASMANIS
14. Jānis ZĀLĪTE
15. Filips BUHTUJEVS
16. Alvis SILIŅŠ
17. Laima KAMZOLA
18. Aivis RUDZĪTIS
19. Emīls LIEPIŅŠ
20. Kaspars KUAHRJONOKS
21. Kārlis ĀBOLS
22. Jānis MARKULIS
23. Gunta LANKOVSKA
24. Aksels HENRIKSONS
25. Marks BUMBULS
26. Edijs LIEPIŅŠ
27. Tomass KEIŠS
28. Monika DŽIGURE
29. Roberts GURECKIS
30. Pauls ALBUŽIS
31. Igors BOLSUNOVSKIS
32. Toms Daniels OŠIŅŠ
33. Kristaps FELDMANIS
34. Alens KALNIŅŠ
35. Ingus KNOPKENS
36. Toms STUPELE
37. Ēriks KRICAKS
38. Romāns ĶUZIS
39. Rūdis KADAKOVSKIS
40. Aivis RUMPIS
41. Igo RADŽABOVS
42. Uģis ŠTĒBELIS
43. Reinis MĒTERS
44. Eduards SVIĶIS


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Dāmas:
1. Ilze Zuce-Tenča
2. Gundega Paķe
3. Elīna Gala
4. Laima Kamzola
5. Gunta LANKOVSKA
6. Monika DŽIGURE
7. Anna SILARĀJA

Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa,
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Seniori:
1. Salvis Skarainis
2. Arnis Vītols
3. Vilnis Zoldners
4. Georgijs Semjonovs
5. Dainis Zariņš

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com