• http://www.galdahokejs.lv
  • RD IKSD
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Valsts sportam
  • Stiga
  • http://www.nano.lv/
  • Chupachups
  • Fruittella
  • 1a.lv

2010.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Igors Saveļjevs (EST) 1. Matīss Saulītis 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Jevgēnijs Zaharovs 2. Salvis Skarainis 2. Rihards Gals 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Raivis Sternāts 3. Jānis Ķirsis 3. Roberts Kupčs 3. Marija Saveļjeva (EST)

 Latvijas čempionāts open klasē notika 8.maijā Inčukalna Tautas namā.

Latvijas čempionāts junioriem, dāmām un senioriem notika 2010.gada 27.februārī Inčukalnā.

Atbilstoši LGHF valdes pirmssezonas lēmumam Latvijas nomināciju čempionātu uzvarētāji automātiski ieguva vietu Latvijas izlasē attiecīgajā kategorijā.

Latvijas čempionāts OPEN klasē (pieaugušie/kopējā klase).


Apskats par sacensībām.

Foto

Rezultāti OPEN

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Latvijas čempionātā:
1. Edgars Caics
2. Jevgēņijs Zaharovs
3. Raivis Sternāts
4. Artūrs Verčins
5. Matīss Saulītis
6. Edgars Saulītis
7. Valts Smagars
8. Kārlis Balodis
9. Raivis Pukinskis
10. Atis Sīlis
11. Jānis Kalnevics
12. Salvis Skarainis
13. Didzis Ziemelis
14. Sandis Kalniņš
15. Jevgeni Zholobovski
16. Artjoms Zaharovs
17. Sergejs Mihejevs
18. Sandis Kadakovskis
19. Haralds Gals
20. Romāns Faļkenšteins
21. Rūdolfs Valainis
22. Aleksandrs Žernovojs
23. Rihards Gals
24. Jānis Karlovskis
25. Ilze Zuce-Tenča
26. Mariss Emerbergs
27. Viesturs Lapiņš
28. Baiba Dace Ozoliņa
29. Roberts Kupčs
30. Rūdolfs Kreicbergs
31. Ēriks Kuharjonoks
32. Kaspars Dubavs
33. Vafa Hamdamov
34. Maria Saveljeva
35. Eduards Paķis
36. Intars Žubeckis
37. Artūrs Balodis
38. Daniels Laizāns
39. Valeri Trofimov
40. Valts Grīnbergs
41. Vilnis Zoldners
42. Guntis Ernšteins
43. Dārta Ozoliņa
44. Arnis Gustins
45. Kristaps Zarinieks
46. Mārtiņš Svitka
47. Kaspars Puikevics
48. Roberts Meijers
49. Roberts Behmanis-Bergmanis
50. Gints Lasmanis
51. Rihards Ozoliņš
52. Kaspars Viļums
53. Guntis Karlovskis
54. Elīna Gala
55. Rūdolfs Kamzols
56. Sergei Sokolov
57. Aigars Nažinskis
58. Alen Shekarev
59. Henriks Rektiņš
60. Rimants Mironovičs
61. Edžus Kaņeps
62. Eliāns Ēdelis
63. Einars Dreimanis
64. Sandis Lagzdiņš
65. Sigita Liepiņa
66. Dainis Zariņš
67. Jānis Rektiņš
68. Laima Kamzola
69. Kaspars Kuharjonoks
70. Andris Liepiņš
71. Kārlis Ābols
72. Marks Bumbuls
73. Artjoms Volinčuks
74. Māris Zariņš
75. Sandis Krasts
76. Niks Puriņš
77. Emīls Krasts
78. Toms Rubenis
79. Emīls Liepiņš
80. Rainers Kalniņš
81. Jānis Markulis
82. Georgijs Semjonovs
83. Aksels Henrihsons
84. Daniels Stankevičs
85. Anna Silarāja
86. Roberts Bomis
87. Kristers Igors Balsunovskis
88. Toms Ošiņš
89. Jeļena Semjonova
90. Paula Kaņepe




Apskats par nomināciju sacensībām.

Rezultāti Juniori

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Juniori:
1. Matīss Saulītis
2. Rihards Gals
3. Roberts Kupčs
4. Ilze Zuce-Tenča
5. Artjoms Zaharovs
6. Mariss Emerbergs
7. Valts Grīnbergs
8. Viesturs Lapiņš
9. Ēriks Kuharjonoks
10. Roberts Behmanis-Bergmanis
11. Jānis Karlovskis
12. Andis Grīnbergs
13. Baiba Dace Ozoliņa
14. Oļegs Kricaks
15. Kristiāns Cimers
16. Kaspars Kuharjonoks
17. Elvijs Siliņš
18. Arnis Gustins
19. Henriks Rektiņš
20. Mārtiņš Svitka
21. Eliāns Ēdelis
22. Artjoms Volinčuks
23. Laima Kamzola
24. Aleksandrs Goba
25. Rūdolfs Kamzols
26. Edžus Kaņeps
27. Emīls Krasts
28. Toms Rubenis
29. Niks Puriņš
30. Pauls Albužis
31. Marks Bumbuls
32. Filips Buhtujevs
33. Klāvs Krieviņš
34. Matīss Dzenis
35. Einars Dreimanis
36. Kārlis Ābols
37. Kristers Ansovskis
38. Agris Rancāns
39. Henrijs Lērme
40. Rainers Kalniņš
41. Alvis Siliņš
42. Gunta Lankovska
43. Edijs Krists Kudors
44. Aivis Rumpis
45. Emīls Rolavs
46. Igors Balsonovskis
47. Jānis Markulis
48. Monika Džigure
49. Ēriks Kricaks
50. Aivis Rektiņš
51. Roberts Gureckis
52. Anna Silarāja
53. Sandis Rektiņš
54. Domeniks Paulausks
55. Emīls Putniņš
56. Benediks Paulausks


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: 2.līga, Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Dāmas:
1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Ilze Zuce-Tenča
3. Marija Saveļjeva (EST)
4. Elīna Gala
5. Laima Kamzola
6. Sigita Liepiņa
7. Gunta Lankovska
8. Anna Silarāja
9. Daniela Ļebedeva
10. Monika Džigure


Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa 1.aplis, 2.aplis
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Seniori:
1. Igors Saveļjevs (EST)
2. Salvis Skarainis
3. Jānis Ķirsis
4. Ilgvars Pavlovskis
5. Aivars Vāvers
6. Andris Goba
7. Andrejs Krilovs
8. Jānis Rektiņš
9. Georgijs Semjonovs
10. Jeļena Semjonova

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com