• http://www.galdahokejs.lv
  • http://www.nano.lv/
  • Meduskoks
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • Meller
  • RD IKSD
  • mentos
  • Valsts sportam
  • 1a.lv
  • Stiga
  • Fruittella

2007.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Arnis Vītols 1. Edgars Caics 1. Andra Ozola
2. Atis Sīlis 2. Vilnis Zoldners 2. Atis Sīlis 2. Dārta Ozoliņa
3. Artūrs Verčins 3. Ilgvars Pavlovskis 3. Artūrs Verčins 3. Gundega Paķe

 

OPEN un juniori
A.Verčins, E.Caics, A.Sīlis
D.Ozoliņa, A.Ozola, G.Paķe
Visi foto
I.Pavlovskis, A.Vītols, V.Zoldners

Latvijas čempionāts notika 2007.gada 12.maijā Inčukalna Tautas namā.



Rezultāti OPEN

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa, E grupa, F grupa
2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga, 5.līga
3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas turnīrā (ar viesiem no Igaunijas)

Visas vietas Latvijas čempionātā:
(bez viesiem no Igaunijas, kuri spēlēja ārpus konkurences)

1. Edgars Caics
2. Atis Sīlis
3. Artūrs Verčins
4. Sergejs Mihejevs
5. Ivars Viļķens
6. Raivis Pukinskis
7. Salvis Skarainis
8. Mikus Saulītis
9. Valts Smagars
10. Edgars Saulītis
11. Edgars Mucenieks
12. Raivis Sternāts
13. Jevgēņijs Sprūžs
14. Didzis Ziemelis
15. Kārlis Balodis
16. Jānis Kalnevics
17. Kristaps Strazds
18. Matīss Saulītis
19. Rihards Kungs
20. Ilgvars Pavlovskis
21. Roberts Kupčs
22. Kaspars Dubavs
23. Jānis Karlovskis
24. Haralds Gals
25. Sandis Kalniņš
26. Edijs Vāvers
27. Kristaps Zarinieks
28. Egīls Belševics
29. Jorens Leskovičs
30. Artis Skujnieks
31. Rūdolfs Valainis
32. Gundega Paķe
33. Rihards Gals
34. Rolands Zariņš
35. Intars Žubeckis
36. Baiba Ozoliņa
37. Rūdolfs Kreicbergs
38. Aivars Vāvers
39. Ēriks Kuharjonoks
40. Sergejs Gudzs
41. Sandis Kadakovskis
42. Edgars Vītols
43. Jevgēņijs Zaharovs
44. Arnis Vītols
45. Raimonds Vilcāns
46. Oskars Smiltiņš
47. Dārta Ozoliņa
48. Mārcis Andersons
49. Andrejs Kuzņecovs
50. Viesturs Šmits
51. Edgars Garšneks
52. Eduards Paķis
53. Vilnis Zoldners
54. Jānis Bukšs
55. Andra Ozola
56. Andis Grīnbergs
57. Elīna Gala
58. Endijs Budris
59. Jānis Jušmanovs
60. Eduards Blūmentāls
61. Lauris Ābols
62. Māris Kārkliņš
63. Kaspars Viļums
64. Daniels Laizāns
65. Vitālijs Froļenkovs
66. Vitālijs Gustins
67. Konstantīns Ruckis
68. Kristiāns Cimers
69. Kaspars Kuharjonoks
70. Vladimirs Dončenko
71. Dainis Zariņš
72. Aivis Rudzītis
73. Elis Šūberts
74. Mariss Emerbergs
75. Jānis Cureinis
76. Artūrs Vītiņš
77. Viktors Petrovs
78. Edgars Skuja
79. Edgars Laubergs
80. Imants Zariņš
81. Nikija Spaliņa
82. Kristaps Sebris
83. Roberto Puķītis
84. Viktors Gustins
85. Sandris Podiņš
86. Igors Tračums
87. Jānis Januškēvičs
88. Jānis Ilziņš
89. Romāns Blūmentāls
90. Rimants Mironovičs
91. Arnis Gustins
92. Norberts Švāns
93. Dmitrijs Bažanovs
94. Edijs Liepiņš
95. Roberts Urga
96. Toms Puķe
97. Artis Putnanovs
98. Agnese Jansone


Rezultāti Dāmas

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas Dāmas:
1. Andra Ozola
2. Dārta Ozoliņa
3. Gundega Paķe
4. Baiba Ozoliņa
5. Elīna Gala
6. Agnese Jansone
7. Nikija Spaliņa
8. Randa Lasmane


Rezultāti Seniori

1. kārta: Grupa
2. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Visas vietas turnīrā (ar viesiem no Igaunijas)

Visas vietas Latvijas čempionātā senioriem:
(bez viesiem no Igaunijas, kuri spēlēja ārpus konkurences)
1. Arnis Vītols
2. Vilnis Zoldners
3. Ilgvars Pavlovskis
4. Salvis Skarainis
5. Egīls Belševics
6. Aivars Vāvers
7. Dainis Zariņš
8. Romāns Blūmentāls

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com