• http://www.galdahokejs.lv
  • IZM
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • Nano.lv
  • Mollers
  • Fruittella
  • mentos
  • Chupachups
  • LPK
  • Bahlsen
  • RD IKSD
  • Stiga
  • LSFP
  • Meduskoks
  • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

2023.gads

Latvijas čempionāts OPEN klasē notiek 4.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts sievietēm 
un Latvijas čempionāts veterāniem notiks 2023.gada 22.aprīlī, Inčukalnā.
Latvijas čempionāts komandām notika 2023.gada 14.janvārī, Inčukalnā.

Latvijas čempionāts junioriem
Latvijas čempionāts sievietēm
Latvijas čempionāts senioriem


Šajās sacensībās tiek ņemti vērā sezonas 2022./2023. vecuma ierobežojumi:
juniori un juniores 2005. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2010.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1983. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1968. gadā dzimuši un agrāk.


VISI FOTO


Sievietes:

REZULTĀTI

Visas vietas sievietes:
1. Elēna Rācenāja
2. Katrīna Ļihačova
3. Margarita Ābele
4. Elīna Gala
5. Ilze Ķirse
6. Lāsma Bezdelīga
7. Anete Keita Ziļicka
8. Alise Grīnhofa
9. Dārta Vesele


Juniores:
1. Katrīna Ļihačova
2. Margarita Ābele
3. Ilze Ķirse
4. Lāsma Bezdelīga
5. Anete Keita Ziļicka
6. Alise Grīnhofa
7. Dārta Vesele



Seniori:

REZULTĀTI


Visas vietas seniori:
1. Sergejs Mihejevs
2. Salvis Skarainis
3. Sandis Kalniņš
4. Sandis Krasts
5. Aleksandrs Žernovojs
6. Raivis Sternāts
7. Gunārs Buls
8. Jānis Rektiņš


Seniori O55:

1. Salvis Skarainis
2. Gunārs Buls
3. Jānis Rektiņš




Juniori:

REZULTĀTI

Visas vietas juniori:
1. Regnārs Vazoliņš
2. Krista Annija Lagzdiņa
3. Jēkabs Reķis
4. Toms Baumanis
5. Edgars Naglis
6. Patriks Strods
7. Alekss Skudrītis
8. Rainers Neija
9. Edgars Putniņš
10. Niks Lācis
11. Rūdolfs Logins
12. Niklāvs Pēteris Sviklis
13. Artūrs Zasurcevs
14. Roberts Verbičs
15. Krišjānis Zemņickis
16. Lauris Rozentāls
17. Markuss Ābele
18. Rodrigo Iga
19. Fredijs Platons
20. Reinis Stacēvičs
21. Roberts Kerns
22. Krišjānis Kurzemnieks
23. Alekss Pimenovs
24. Kārlis Puriņš
25. Arnis Salmiņš
26. Ivars Ķirsis
27. Ģirts Vazoliņš
28. Einārs Gūze
29. Kristers Gūtmanis
30. Rainers Martužāns
31. Artūrs Pavlovs
32. Roberts Purmalis
33. Jēkabs Tūns



Juniori U13:
1. Rainers Neija
2. Roberts Verbičs
3. Reinis Stacēvičs
4. Alekss Pimenovs
5. Kārlis Puriņš
6. Arnis Salmiņš
7. Ģirts Vazoliņš
8. Einārs Gūze
9. Kristers Gūtmanis
10. Rainers Martužāns
11. Artūrs Pavlovs
12. Roberts Purmalis






Latvijas čempionāts

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 5.martā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Paralēli Latvijas čempionātam tika sadalītas balvas Latvijas Amatieru Līgas 5.posmā!


REZULTĀTI:

Kvalifikācija

Grupas, līgas un play-off

4.līga

5.līga


6.līga

Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Edgars Caics
3. Atis Sīlis
4. Rolands Riekstiņš
5. Raivis Miglinieks
6. Alvis Siliņš
7. Kristaps Riekstiņš
8. Krista Annija Lagzdiņa
9. Sandis Kristaps Lagzdiņš
10. Elvijs Siliņš
11. Gints Lasmanis
12. Toms Baumanis
13. Emīls Liepiņš
14. Regnārs Vazoliņš
15. Matīss Jakseboga
16. Mikus Saulītis
17. Igor Saveljev
18. Mārcis Radelis
19. Edgars Naglis
20. Sandis Kalniņš
21. Žygimantas Remeika
22. Intars Garančs
23. Elēna Rācenāja
24. Haralds Gals
25. Alekss Skudrītis
26. Dāvis Apfelbaums
27. Lūkass Jurka
28. Sergejs Mihejevs
29. Jēkabs Reķis
30. Salvis Skarainis
31. Kristaps Naglis
32. Romāns Faļkenšteins
33. Simonas Pleikys
34. Darja Hrustaljova
35. Audrius Pleikys
36. Rūdolfs Logins
37. Railends Kuhaļskis
38. Ritvars Felkers
39. Jānis Zālīte
40. Mazvydas Satkus 
41. Patriks Strods
42. Edgars Putniņš
43. Jānis Miķelis Bitmanis
44. Gustavs Keisters
45. Niks Lācis
46. Sandis Krasts
47. Rainers Neija
48. Roberts Verbičs
49. Artūrs Zasurcevs
50. Krišjānis Zemņickis
51. Vladimir Voronov
52. Kaspars Viļums
53. Gintautas Remeika
54. Niklāvs Pēteris Sviklis
55. Elīna Gala
56. Arnis Salmiņš
57. Alekss Pimenovs
58. Margarita Ābele
59. Fredijs Platons
60. Raivis Sternāts
61. Roberts Kerns
62. Reinis Stacēvičs
63. Ričards Kalniņš
64. Krišjānis Kurzemnieks
65. Kristaps Keišs
66. Julius Steisunas
67. Genādijs Adamovičs
68. Ivars Ķirsis
69. Katrīna Ļihačova
70. Einārs Gūze
71. Konstantīns Domeniks Zabello
72. Roberts Aseriņš
73. Ģirts Vazoliņš
74. Daniels Stepanovs
75. Lāsma Bezdelīga
76. Artūrs Pavlovs
77. Dārta Vesele
78. Deniss Adamovičs
79. Jānis Zemņickis
80. Roberts Purmalis
81. Ilze Ķirse
82. Sandis Kalējs
83. Rodrigo Strods
84. Roberts Martinsons
85. Kristers Gūtmanis
86. Renārs Saulītis
87. Ints Jurka
88. Daniels Ruckis
89. Rebeka Rucka







Nolikums (OPEN)

Nolikums (NOMINĀCIJAS)