• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • Stiga
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Nano.lv
  • 1a.lv
  • Fruittella
  • Nivea
  • Meduskoks
  • IZM
  • Bahlsen
  • Chupachups
  • Meller
  • TabulaRasa
  • evian
  • RD IKSD

Latvijas čempionāts

Lai iegūtu vairāk informācijas par kādu no turnīriem, izvēlieties gadu.

 

2018.gads


Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām
un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2018.gada 14.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte). Informācija zemāk.

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2018.gada 28.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts komandām notika 6.janvārī. Skatīt Komandu čempionāta sadaļā.

 

Latvijas čempionāts

(Pieaugušajiem jeb OPEN klase)


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2018.gada 28.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


IMG_8964
FOTO

Visas vietas:
1. Edgars Caics
2. Raivis Miglinieks
3. Sandis Kristaps Lagzdiņš
4. Atis Sīlis
5. Artjoms Zaharovs
6. Edgars Mucenieks
7. Gints Lasmanis
8. Edžus Kaņeps
9. Valts Smagars
10. Elvijs Siliņš
11. Sergejs Mihejevs
12. Rainers Kalniņš
13. Jevgēnijs Zaharovs
14. Andrejs Kuzņecovs
15. Raivis Sternāts
16. Elvis Arhinovičs
17. Edgars Saulītis
18. Kristaps Riekstiņš
19. Sandis Kalniņš
20. Mazvydas Satkus
21. Salvis Skarainis
22. Rolands Riekstiņš
23. Reinis Rihards Liepiņš
24. Guntis Ernšteins
25. Silvestrs Bružēvics
26. Rinalds Siņicins
27. Krista Annija Lagzdiņa
28. Toms Baumanis
29. Sandra Komaraite
30. Aleksandrs Žernovojs
31. Kaspars Viļums
32. Intars Garančs
33. Elēna Rācenāja
34. Leonards Mazūrs
35. Roberts Suharevs Jr.
36. Emīls Krasts
37. Sandis Krasts
38. Romans Faļkenšteins
39. Egīls Belševics
40. Ralfs Paeglis
41. Roberts Līvmanis
42. Kristaps Naglis
43. Gundega Paķe
44. Kristaps Zarinieks
45. Nikolass Pilinskis
46. Kristiāns Auziņš
47. Edvards Drozds
48. Hugo Brengulis
49. Matīss Jakseboga
50. Jēkabs Zvans
51. Gintautas Remeika
52. Konstantīns Domeniks Zabello
53. Sergejs Bezenkovs
54. Edgars Naglis
55. Rihards Mazitāns
56. Roberts Suharevs Sr.
57. Aleksandrs Ozernojs
58. Zigmārs Šmits
59. Tomas Ulis
60. Railends Kuhaļskis
61. Alekss Ernšteins
62. Olga Ozernaja
63. Renārs Zabarovskis
64. Linda Riekstiņa
65. Uldis Grigorjevs
66. Markuss Ābele
67. Ģirts Grigorjevs
68. Inese Više
69. Oksana Korobkina
70. Jānis Lurins
71. Emīls Vīksne






Latvijas čempionāts Dāmām

Rezultāti. Dāmas.

IMG_8175
FOTO

Visas vietas:
1. Elēna Rācenāja
2. Krista Lagzdiņa
3. Elīna Gala
4. Sarma Vēberga
5. Ella Lauma Bērtiņa
6. Linda Riekstiņa
7. Inese Više
8. Aleksandra Farafonova
9. Oksana Korobkina

Juniores:
1. Krista Lagzdiņa
2. Ella Lauma Bērtiņa
3. Linda Riekstiņa
4. Aleksandra Farafonova


Latvijas čempionāts Veterāniem

Rezultāti. Veterāni.

IMG_8184
FOTO

Visas vietas:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Sergejs Mihejevs
3. Sandis Kalniņš
4. Raimonds Īša
5. Salvis Skarainis
6. Sandis Krasts
7. Egīls Belševics
8. Guntis Ernšteins
9. Gunārs Buls
10. Jānis Rektiņš
11. Igor Zamyatin

Seniori 50+:
1. Salvis Skarainis
2. Egīls Belševics
3. Gunārs Buls
4. Jānis Rektiņš

Latvijas čempionāts Junioriem


Rezultāti. Juniori.

IMG_8230
FOTO

Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Raivis Miglinieks
3. Alvis Siliņš
4. Kristaps Riekstiņš
5. Toms Baumanis
6. Rinalds Siņicins
7. Roberts Suharevs Jr.
8. Intars Garančs
9. Elvis Arhinovičs
10. Hugo Brengulis
11. Rolands Riekstiņš
12. Roberts Līvmanis
13. Kristaps Naglis
14. Roberts Pelšs
15. Leonards Mazūrs
16. Mārcis Radelis
17. Ralfs Paeglis
18. Patriks Strods
19. Kristiāns Auziņš
20. Silvestrs Bružēvics
21. Edvards Drozds
22. Edgars Naglis
23. Jēkabs Zvans
24. Marks Dzenis
25. Krišs Skujenieks
26. Andrejs Farafonovs
27. Andrejs Solovjovs
28. Artis Brantiņš
29. Raivis Rudzītis
30. Railends Kuhaļskis
31. Markuss Ābele
32. Renārs Zabarovskis
33. Alekss Ernšteins
34. Rūdolfs Pilāns
35. Gustavs Keisters
36. Ralfs Auziņš
37. Anders Tobiass
38. Kārlis Puriņš
39. Ernests Brūns
40. Jānis Lurins
41. Deniss Veismanis
42. Roberts Tūbelis
43. Lauris Rozentāls


Juniori (U13) vietas:
1. Toms Baumanis  
2. Roberts Līvmanis   
3. Patriks Strods
4. Kristiāns Auziņš  
5. Edgars Naglis  
6. Jēkabs Zvans      
7. Andrejs Farafonovs 
8. Andrejs Solovjovs  
9. Railends Kuhaļskis   
10. Markuss Ābele  
11. Rūdolfs Pilāns  
12. Gustavs Keisters  
13. Ralfs Auziņš 
14. Anders Tobiass  
15. Kārlis Puriņš 
16. Ernests Brūns  
17. Deniss Veismanis  
18. Lauris Rozentāls   
19. Roberts Tūbelis   


Juniori - Debitanti:
1. Edgars Naglis  
2. Jēkabs Zvans      
3. Andrejs Solovjovs  
4. Artis Brantiņš  
5. Raivis Rudzītis  
6. Renārs Zabarovskis   
7. Alekss Ernšteins  
8. Rūdolfs Pilāns   
9. Gustavs Keisters  
10. Ralfs Auziņš  
11. Anders Tobiass  
12. Kārlis Puriņš   
13. Jānis Luriņš  



Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments

2017.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2017.gada 13.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

2016.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2016.gada 14.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

2015.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

2014.gads

 OPEN VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis  1. Sergejs Mihejevs 1. Sandis Lagzdiņš 1. Laima Kamzola
2. Edgars Caics  2. Raimonds Īša 2. Filips Buhtujevs 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Matīss Saulītis  3. Aleksandrs Žernovojs 3. Gints Lasmanis 3. Gundega Paķe

Lasīt tālāk ...

2013.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Aleksandrs Žernovojs 1. Andris Liepiņš 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Matīss Saulītis 2. Raimonds Īša 2. Gints Lasmanis 2. Laima Kamzola
3. Filips Buhtujevs 3. Arnis Vītols 3. Filips Buhtujevs 3. Ilze Zuce-Tenča

Lasīt tālāk ...

2012.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Arnis Vītols 1. Edžus Kaņeps 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Matīss Saulītis 2. Salvis Skarainis 2. Viesturs Lapiņš 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Kārlis Balodis 3. Mārtiņš Zirnis 3. Andris Liepiņš 3. Laima Kamzola

Lasīt tālāk ...

2011.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Jevgēnijs Zaharovs 1. Salvis Skarainis 1. Roberts Kupčs 1. Ilze Zuce-Tenča
2. Edgars Saulītis 2. Arnis Vītols 2. Viesturs Lapiņš 2. Gundega Paķe
3. Matīss Saulītis 3. Vilnis Zoldners 3. Elvijs Siliņš 3. Elīna Gala

Lasīt tālāk ...

2010.gads

OPEN (kopējā klase) Veterāni Juniori Dāmas
1. Edgars Caics 1. Igors Saveļjevs (EST) 1. Matīss Saulītis 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Jevgēnijs Zaharovs 2. Salvis Skarainis 2. Rihards Gals 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Raivis Sternāts 3. Jānis Ķirsis 3. Roberts Kupčs 3. Marija Saveļjeva (EST)

Lasīt tālāk ...

2009.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Jānis Ķirsis 1. Matīss Saulītis 1. Baiba Dace Ozoliņa
2. Edgars Caics 2. Aivars Vāvers 2. Artūrs Verčins 2. Dārta Ozoliņa
3. Valts Smagars 3. Vilnis Zoldners 3. Andrejs Kuzņecovs 3. Gundega Paķe

Lasīt tālāk ...

2008.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Jānis Ķirsis 1. Artūrs Verčins 1. Dārta Ozoliņa
2. Raivis Pukinskis 2. Ilgvars Pavlovskis 2. Didzis Ziemelis 2. Ilze Zuce-Tenča
3. Edgars Caics 3. Arnis Vītols 3. Kārlis Balodis 3. Elīna Gala

Lasīt tālāk ...

2007.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Arnis Vītols 1. Edgars Caics 1. Andra Ozola
2. Atis Sīlis 2. Vilnis Zoldners 2. Atis Sīlis 2. Dārta Ozoliņa
3. Artūrs Verčins 3. Ilgvars Pavlovskis 3. Artūrs Verčins 3. Gundega Paķe

Lasīt tālāk ...

2006.gads

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Jānis Ķirsis 1. Edgars Caics 1. Lienīte Skaraine
2. Sergejs Mihejevs 2. Arnis Vītols 2. Atis Sīlis 2. Andra Ozola
3. Raivis Pukinskis 3. Egīls Belševics 3. Edgars Mucenieks 3. Ilze Zuce-Tenča

Lasīt tālāk ...

2005.gads

OPEN (kopējā klase) SenioriJunioriDāmas
1. Atis Sīlis 1. Salvis Skarainis 1. Atis Sīlis 1. Gundega Bērziņa
2. Raivis Pukinskis 2. Jānis Ķirsis 2. Edijs Treigūts 2. Dārta Ozoliņa
3. Didzis Ozoliņš 3. Arnis Vītols 3. Edgars Caics 3. Ilze Zuce-Tenča

Lasīt tālāk ...

2004.gads

OPEN (kopējā klase) SenioriJunioriDāmas
1. Edgars Caics 1. Salvis Skarainis 1. Valts Smagars 1. Lienīte Skaraine
2. Atis Sīlis 2. Egīls Belševics 2. Jevgēnijs Zaharovs 2. Andra Ozola
3. Raivis Pukinskis 3. Ilgvars Pavlovskis 3. Raivis Pukinskis 3. Dārta Ozoliņa

Lasīt tālāk ...

2003.gads

OPEN (kopējā klase) SenioriJunioriDāmas
1. Mārtiņš Zirnis 1. Salvis Skarainis 1. Edgars Caics 1. Andra Ozola
2. Didzis Ozoliņš 2. Egīls Belševics 2. Deniss Klokovs 2. Inese Rasa
3. Sergejs Mihejevs 3. Aivars Vāvers 3. Atis Sīlis 3. Inga Ruduša

Lasīt tālāk ...

2002.gads

OPEN (kopējā klase) SenioriDāmas
1. Sergejs Mihejevs 1. Jānis Ķirsis 1. Andra Ozola
2. Raivis Sternāts 2. Ilgvars Pavlovskis 2. Inga Ruduša
3. Mārtiņš Zirnis 3. Valts Būmanis 3. Sintija Jefimova

Lasīt tālāk ...

2001.gads

OPEN (kopējā klase)
1. Raivis Sternāts
2. Mārtiņš Zirnis
3. Sergejs Mihejevs

Lasīt tālāk ...