• http://www.galdahokejs.lv
  • Stiga
  • Meduskoks
  • Valsts sportam
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Fruittella
  • 1a.lv
  • TabulaRasa
  • mentos
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • http://www.nano.lv/
  • Meller

2014


Latvijas čempionāts komandām
 notika 6.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

 


Rezultāti:

1. kārta
Grupas:
A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2. kārta
Līgas:
1. līga
2. līga


PLAY-OFF:

1/2fināls
Inčukalna GHK 1 - Inčukalna GHK 2
BJC Laimīte 1 - Skrundas GHK 1

Par 3.vietu
Inčukalna GHK 1 - Skrundas GHK 1

Fināls

BJC Laimīte 1 - Inčukalna GHK 2



Visas vietas:
1. BJC Laimīte 1 (Edgars CAICS, Atis SĪLIS, Andris LIEPIŅŠ, Sandis LAGZDIŅŠ)
2. Inčukalna GHK 2 (Kārlis BALODIS, Jānis KALNEVICS, Sandis KALNIŅŠ, Haralds GALS)
3. Skrundas GHK 1 (Gints LASMANIS, Artjoms ZAHAROVS, Valts SMAGARS, Edgars MUCENIEKS)
4. Inčukalna GHK 1 (Matīss SAULĪTIS, Edgars SAULĪTIS, Filips BUHTUJEVS, Didzis ZIEMELIS, Mikus Saulītis)
5. VJN Ventspils 1 (Aleksandrs ŽERNOVOJS, Rūdolfs KAMZOLS, Elvijs SILIŅŠ, Edžus KAŅEPS)
6. BJC Laimīte 2 (Artūrs VERČINS, Emīls LIEPIŅŠ, Kaspars VIĻUMS, Raivis MIGLENIEKS)
7. VJN Ventspils 2 (Alens KALNIŅŠ, Eliāns ĒDELIS, Guntis ERNŠTEINS, Laima KAMZOLA)
8. Inčukalna GHK 3 (Jānis KARLOVSKIS, Ēriks KUAHRJONOKS, Ilze ZUCE-TENČA, Rihards GALS)
9. Ventspils GHK/Melnie zirdziņi (Raimonds ĪŠA, Dainis ZARIŅŠ, Jānis STŪRMANIS, Kaspars IRBE, Egīls BELŠEVICS)
10. THC Vilnius (Darius STASIUNAS, Sandra KOMARAITE, Simonas PLEIKYS, Audrius PLEIKYS)
11. Jēkabpils GHK (Kristaps ZARINIEKS, Jorens LESKOVIČS, Andrejs KUZŅECOVS, Jānis JUŠMANOVS)
12. Inčukalna GHK 4 (Hugo BRENGULIS, Kristaps NEIMANIS, Marisa GOBIŅA, Aigars ROMALS)
13. KŽDC Valmiera (Sandis KRASTS, Jānis REKTIŅŠ, Jānis VIDZIS, Lauris CĪGUZIS)
14. KŽDC Valmiera/VPS (Emīls KRASTS, Nauris ADATA, Henrijs LĒRME, Tomass RAGELIS)
15. VJN Ventspils 3 (Artis KURZEMNIEKS, Matīss KAMZOLS, Elēna RĀCENĀJA, Elvis ARHINOVIČS)
16. Nice Castle (Aleksandrs OZERNOJS, Sergejs BEZENKOVS, Olga OZERNAJA, Andrejsa IŠČENKO)

 

Reglaments