• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • IZM
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • Nivea
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • evian
  • 1a.lv
  • Stiga
  • Meller
  • mentos
  • Nano.lv
  • TabulaRasa

2008

7. Latvijas komandu čempionāts notika 15.martā Rīgas 3.vidusskolā.

1. BJC Laimīte (Artūrs Verčins, Atis Sīlis, Ivars Viļķens, Edgars Caics)
2. Skrundas GHK 1 (Jevgēņijs Zaharovs, Valts Smagars, Edgars Mucenieks, Raivis Pukinskis)
3. Inčukalna GHK 1 (Jānis Kalnevics, Edgars Saulītis, Sandis Kalniņš, Mikus Saulītis, Matīss Saulītis)

 

Foto

4. Inčukalna GHK 2 (Kārlis Balodis, Didzis Ziemelis, Kaspars Dubavs, Haralds Gals)
5. Rīgas GHK 1 (Jānis Ķirsis, Ilgvars Pavlovskis, Sergejs Mihejevs, Raivis Sternāts, Mārcis Andersons)
6. Skrundas GHK 2 (Arnis Vītols, Sandis Kadakovskis, Artjoms Zaharovs, Deniss Vitkovskis)
7. Inčukalna GHK 4 (Edijs Vāvers, Aivars Vāvers, Roberts Kupčs, Roberts Meijers, Rihards Gals)
8. Igaunijas izlase (Vladislav Trofimov, Igor Saveljev, Jevgeni Zholobovski, Vafa Hamdamov, Valeri Trofimov)
9. Melnie zirdziņi/RGHK (Egīls Belševics, Intars Žubeckis, Rūdolfs Kreicbergs, Vilnis Zoldners)
10. Jēkabpils GHK 1 (Andrejs Kuzņecovs, Rūdolfs Valainis, Artūrs Litvinčuks, Kristaps Zarinieks)
11. Inčukalna GHK 5 (Jānis Karlovskis, Kristiāns Cimers, Vitālijs Gustins, Guntis Karlovskis, Ēriks Kuharjonoks)
12. Skrundas GHK 3 (Endijs Budris, Roberts Emerbergs, Mariss Emerbergs, Edgars Vītols)
13. Ekstrēmisti/IGHK (Gundega Paķe, Eduards Paķis, Edijs Bogdāns, Lauris Ābols, Sergejs Gudzs)
14. Skrundas GHK 4 (Oskars Alhimovičs, Aivis Rudzītis, Edgars Rutkis, Jānis Grundbergs)
15. Latvijas Dāmu izlase (Dārta Ozoliņa, Ilze Zuce-Tenča, Baiba Ozoliņa, Elīna Gala)
16. Ventspils GHK 1 (Aleksandrs Žernovojs, Edgars Garšneks, Guntis Ernšteins, Māris Zariņš)
17. Jēkabpils GHK 2 (Gatis Golonovs, Jānis Jušmanovs, Jānis Bukšs, Ilvars Vaskis)
18. Skrundas GHK 5 (Valdis Kalniņš-Nāckalns, Gints Lasmanis, Kārlis Kauliņš, Kārlis Kliemanis)
19. Inčukalna GHK 6 (Andis Grīnbergs, Viktors Petrovs, Kaspars Kuharjonoks, Artūrs Vītiņš)
20. Skrundas GHK 6 (Sandris Podiņš, Reinis Grīnbergs, Raivo Dabiņš, Jānis Vingris)
21. Viesīte 1 (Edijs Bērziņš, Didzis Pučinskis, Jānis Mežaraups, Aigars Nažinskis)
22. Rīgas GHK 2 (Valts Grīnbergs, Armands Bukovskis, Kaspars Viļums, Kelvins Ņečajevs, Andrejs Pumpurs)
23. Ventspils GHK 2 (Roberto Puķītis, Dainis Zariņš, Rimants Mironovičs, Kaspars Komļevs)
24. Viesīte 2 (Mārtiņš Markizs, Raitis Markizs, Ritvars Tīrumnieks, Kristaps Noviks)

Reglaments

Rezultāti:
1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
2. kārta: 1.līga, 2. līga, 3.līga