• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • Meller
  • Meduskoks
  • Bahlsen
  • 1a.lv
  • Stiga
  • mentos
  • Nano.lv
  • IZM
  • RD IKSD
  • Mollers
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2007

Pirmo reizi tas notika Talsu rajona Pastendē.
Uzstādīts dalībnieku rekordskaits! 21 komandā startēja 86 galda hokeja spēlētāji.

Vieta Komanda
1 BJC "Laimīte" (Rīga) ( Atis Sīlis; Edgars Caics; Ivars Viļķens; Artūrs Verčins )
2 Skrunda 1 ( Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Edijs Treigūts )
3 Rīgas GHK ( Raivis Sternāts; Ilgvars Pavlovskis; Sergejs Mihejevs; Jevgēnijs Sprūžs; Kristaps Strazds )
4 Inčukalna GHK 1 ( Sandis Kalniņš; Mikus Saulītis; Matīss Saulītis; Edgars Saulītis; Jānis Kalnevics)
5 Inčukalna GHK 2 ( Roberts Meijers; Didzis Ziemelis; Kārlis Balodis; Edijs Vāvers )
6 Skrunda 2 ( Sandis Kadakovskis; Arnis Vītols; Artjoms Zaharovs; Krists Dēvics )
7 Talsi ( Salvis Skarainis; Pēteris Dadzis; Aldis Ūdris; Oskars Rudovičs )
8 Inčukalna GHK 3 ( Haralds Gals; Rihards Gals; Viesturs Šmits; Ēriks Kuharjonoks )
2.līga
9 Jēkabpils GHK 1 ( Jānis Veide; Kristaps Zarinieks; Rūdolfs Valainis; Jorens Leskovičs )
10 Melnie zirdziņi (Rīga) ( Egīls Belševics; Intars Žubeckis; Andra Ozola; Kaspars Viļums )
11 Rama (Ventspils) ( Matīss Mittenbergs; Ansis Mārtiņjānis; Rihards Ozoliņš; Arno Zaks )
12 Ekstrēmisti (Rīga) ( Eduards Paķis; Gundega Paķe; Edijs Bogdans; Sergejs Gudzs )
13 Jēkabpils GHK 2 ( Andrejs Kuzņecovs; Raimonds Vilcāns; Baiba Ozoliņa; Jānis Bukšs )
14 Vecie (Talsi) ( Agnis Dadzis; Didzis Mertens; Tenis Mertens; Jānis Papēdis )
15 Inčukalna GHK 4 ( Guntis Karlovskis; Jānis Karlovskis; Ilze Zuce-Tenča; Elīna Gala )
16 Skrunda 3 ( Edgars Vītols; Artis Skujnieks; Mariss Emenbergs; Endijs Budris )
3.līga
17 Pārventa (Ventspils) ( Māris Zariņš; Edgars Garšneks; Māris Kārkliņš; Nauris Horsts )
18 Viesīte ( Edijs Bērziņš; Aigars Nažinskis; Vilnis Lesvinčuks; Didzis Pučinskis )
19 Racing Team (Talsi) ( Lienīte Skaraine; Jānis Cerauksts; Rinalds Lubiņš; Ralfs Bikavnieks )
20 Skrunda 4 ( Edgars Belkovskis; Agris Belkovskis; Edgars Rutkis; Aivis Rudzītis )
21 Albatros (Ventspils) ( Dainis Zariņš; Dmitrijs Bažanovs; Sergejs Semeško; Inna Vasiļjeva )

Apraksts

Statistika:
Grupas (individuāli),
līgas (individuāli).

Latvijas spēcīgākā komanda- I.Viļķens, A.Verčins, E.Caics, A.Sīlis

Raksts SportsNews.lv