• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Stiga
  • Bahlsen
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • 1a.lv
  • evian
  • mentos
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Nivea
  • Meller
  • Nano.lv
  • IZM
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Fruittella

2007

Pirmo reizi tas notika Talsu rajona Pastendē.
Uzstādīts dalībnieku rekordskaits! 21 komandā startēja 86 galda hokeja spēlētāji.

Vieta Komanda
1 BJC "Laimīte" (Rīga) ( Atis Sīlis; Edgars Caics; Ivars Viļķens; Artūrs Verčins )
2 Skrunda 1 ( Jevgēņijs Zaharovs; Raivis Pukinskis; Edgars Mucenieks; Edijs Treigūts )
3 Rīgas GHK ( Raivis Sternāts; Ilgvars Pavlovskis; Sergejs Mihejevs; Jevgēnijs Sprūžs; Kristaps Strazds )
4 Inčukalna GHK 1 ( Sandis Kalniņš; Mikus Saulītis; Matīss Saulītis; Edgars Saulītis; Jānis Kalnevics)
5 Inčukalna GHK 2 ( Roberts Meijers; Didzis Ziemelis; Kārlis Balodis; Edijs Vāvers )
6 Skrunda 2 ( Sandis Kadakovskis; Arnis Vītols; Artjoms Zaharovs; Krists Dēvics )
7 Talsi ( Salvis Skarainis; Pēteris Dadzis; Aldis Ūdris; Oskars Rudovičs )
8 Inčukalna GHK 3 ( Haralds Gals; Rihards Gals; Viesturs Šmits; Ēriks Kuharjonoks )
2.līga
9 Jēkabpils GHK 1 ( Jānis Veide; Kristaps Zarinieks; Rūdolfs Valainis; Jorens Leskovičs )
10 Melnie zirdziņi (Rīga) ( Egīls Belševics; Intars Žubeckis; Andra Ozola; Kaspars Viļums )
11 Rama (Ventspils) ( Matīss Mittenbergs; Ansis Mārtiņjānis; Rihards Ozoliņš; Arno Zaks )
12 Ekstrēmisti (Rīga) ( Eduards Paķis; Gundega Paķe; Edijs Bogdans; Sergejs Gudzs )
13 Jēkabpils GHK 2 ( Andrejs Kuzņecovs; Raimonds Vilcāns; Baiba Ozoliņa; Jānis Bukšs )
14 Vecie (Talsi) ( Agnis Dadzis; Didzis Mertens; Tenis Mertens; Jānis Papēdis )
15 Inčukalna GHK 4 ( Guntis Karlovskis; Jānis Karlovskis; Ilze Zuce-Tenča; Elīna Gala )
16 Skrunda 3 ( Edgars Vītols; Artis Skujnieks; Mariss Emenbergs; Endijs Budris )
3.līga
17 Pārventa (Ventspils) ( Māris Zariņš; Edgars Garšneks; Māris Kārkliņš; Nauris Horsts )
18 Viesīte ( Edijs Bērziņš; Aigars Nažinskis; Vilnis Lesvinčuks; Didzis Pučinskis )
19 Racing Team (Talsi) ( Lienīte Skaraine; Jānis Cerauksts; Rinalds Lubiņš; Ralfs Bikavnieks )
20 Skrunda 4 ( Edgars Belkovskis; Agris Belkovskis; Edgars Rutkis; Aivis Rudzītis )
21 Albatros (Ventspils) ( Dainis Zariņš; Dmitrijs Bažanovs; Sergejs Semeško; Inna Vasiļjeva )

Apraksts

Statistika:
Grupas (individuāli),
līgas (individuāli).

Latvijas spēcīgākā komanda- I.Viļķens, A.Verčins, E.Caics, A.Sīlis

Raksts SportsNews.lv