• http://www.galdahokejs.lv
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Stiga
  • Fruittella
  • LSFP
  • Nano.lv
  • LPK
  • Mollers
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • RD IKSD
  • mentos
  • Chupachups
  • IZM
  • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2022


Latvijas čempionāts komandām
 notika 15.janvārī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Tika izspēlēti 2 medaļu komplekti - kopējā konkurencē (Open klase) un junioru komandu konkurencē.

Komandā var būt
līdz sešiem spēlētājiem. Spēles notiek 4 pret 4. (Informāciju kapteiņiem skatīt zemāk)

Nolikums

 

Balvas:
Kausi, medaļas, diplomi 1.-3.vietu ieguvējiem abās nominācijās.

Vietas:

 Nosaukums                               Valsts      Pilsēta     
1   Rīdzinieki 1                        Latvija     Rīga        
2   VJN Ventspils 1                     Latvija     Ventspils   
3   Burtnieku MJIC                      Latvija     Burtnieki   
4   Rīdzinieki 2                        Latvija     Rīga        
5   Rīgas GHK                           Latvija     Rīga        
6   Inčukalna GHK                       Latvija     Inčukalns   
7   VJN Ventspils 2                     Latvija     Rīga        
8   Inčukalna GHK JUN 2                 Latvija     Inčukalns   
9   Inčukalna GHK JUN 1                 Latvija     Inčukalns   
10  VJN Ventspils/Rīdzinieki - JUN      Latvija     Ventspils   
11  Inčukalna GHK JUN 3/Rīgas 69.vsk.   Latvija     Inčukalns   
12  Inčukalna GHK JUN 4                 Latvija     Inčukalns   
13  Inčukalna GHK JUN 5                 Latvija     Inčukalns   

Vietas junioru komandām:
1.v. Inčukalna GHK Juniori 2 (Patriks Strods, Rinalds Siņicins, Ralfs Paeglis, Kristens Markus)
2.v. Inčukalna GHK Juniori 1 (Toms Baumanis, Intars Garančs, Roberts Līvmanis, Railends Kuhaļskis)
3.v. VJN Ventspils/Rīdzinieki Juniori (Dāvis Apfelbaums, Mārcis Radelis, Lauris Rozentāls, Toms Jakseboga)
4.v. Inčukalna GHK Juniori 3/Rīgas 69.vsk. (Rainers Neija, Rodrigo Iga, Markuss Ābele, Margarita Ābele, Jēkabs Reķis)
5.v. Inčukalna GHK Juniori 4 (Jurģis Tihomirovs, Katrīna Gailīte, Roberts Kerns, Rūdolfs Logins)
6.v. Inčukalna GHK Juniori 5 (Jēkabs Svilis, Kārlis Puriņš, Kristaps Keišs, Gustavs Mālnieks)

Rezultāti