• http://www.galdahokejs.lv
  • RD IKSD
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • 1a.lv
  • TabulaRasa
  • Meller
  • mentos
  • Valsts sportam
  • http://www.nano.lv/
  • Stiga
  • Chupachups

AMATIERU LĪGA, 3.posms


Amatieru līgas 3.posms notika 14.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

 

Rezultāti

Visas vietas posmā:
1. Silvestrs Bružēvics
2. Toms Stūrmanis
3. Oskars Andersons
4. Alberts Bērtiņš
5. Edijs Umbraško
6. Ance Ramona Migliniece
7. Andrejs Farafonovs
8. Leonards Mazūrs
9. Ella Lauma Bērtiņa
10. Oskars Plučs
11. Lauris Pēteris Mazpolis
12. Aleksandra Farafonova
13. Uldis Sniķeris
14. Roberts Suharevs Sr.
15. Andris Dimze

16. Edijs Bogdans
17. Artūrs Andris Miglinieks
18. Mārtiņš Pukinskis
19. Ēriks Zaics
20. Edgars Naglis
21. Rainers Kaucis
22. Rainers Kreitāls
23. Edvards Sprindžuks-Golubcovs
24. Rihards Berkolts
25. Yan Berzin
26. Tomass Borherts
27. Gustavs Viļums
28. Jānis Saverass
29. Mikus Actiņš
30. Niks Lācis

31. Laura Stūrmane
32. Jakovs Šaldovs
33. Reinis Brokāns
34. Ralfs Rafaels Rossoha-Sadovičs
35. Kristaps Grava
36. Tomass Meclers
37. Mikus Marko Ruža
38. Oskars Skutāns
39. Evelīna Kalve
40. Lelde Paķe


Bērni:
1. Toms Stūrmanis
2. Alberts Bērtiņš
3. Ance Migliniece
4. Andrejs Farafonovs
5. Aleksandra Farafonova
6. Artūrs Miglinieks
7. Ēriks Zaics
8. Edgars Naglis
9. Rainers Kreitāls
10. Edvards Sprindžuks-Golubcovs
11. Yan Berzin
12. Mikus Actiņš
13. Niks Lācis
14. Laura Stūrmane
15. Jakovs Šaldovs
16. Reinis Brokāns
17. Ralfs Rafaels Rossoha-Sadovičs
18. Kristaps Grava
19. Tomass Meclers
20. Mikus Marko Ruža
21. Oskars Skutāns
22. Evelīna Kalve
23. Lelde Paķe


Dāmas:
1. Ance Migliniece
2. Ella Lauma Bērtiņa
3. Aleksandra Farafonova
4. Laura Stūrmane
5. Evelīna Kalve
6. Lelde Paķe


Juniori:
1. Silvestrs Bružēvics
2. Leonards Mazūrs
3. Ella Lauma Bērtiņa
4. Lauris Pēteris Mazpolis
5. Rainers Kaucis
6. Tomass Borherts
7. Gustavs Viļums
8. Jānis Saverass


Vīri:
1. Oskars Andersons
2. Edijs Umbraško
3. Oskars Plučs
4. Uldis Sniķeris
5. Roberts Suharevs Sr.
6. Andris Dimze
7. Edijs Bogdans
8. Mārtiņš Pukinskis
9. Rihards Berkolts


Kopvērtējumi

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2006 un 01.09.2016 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 75 reitinga punktiem (t.i. nevis 75 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).


AL 3.posma turnīrs notika vienlaicīgi ar Latvijas Komandu čempionātu.

Dalībnieku labāko 3 posmu rezultāti veidos AL kopvērtējumu.

 


Sacensību reglaments


INFO PARTNERIS


sportacentrs.com