• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • 1a.lv
  • RD IKSD
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • http://www.nano.lv/
  • Meduskoks
  • Valsts sportam
  • TabulaRasa
  • Chupachups
  • mentos

AMATIERU LĪGA, 2.posms


Amatieru līgas 2.posms notika 5.novembrī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

AL 2.posma turnīrs notika vienlaicīgi ar Latvijas Reitinga turnīru (LRT) - Latvijas Kausa 2.posmu.


Rezultāti:

1.kārta: A, B un C grupas

2.kārta: 1. līga, 2.līga, 3.līga

Kopvērtējums

Visas vietas posmā:

1. Oskars Plučs
2. Toms Baumanis
3. Alberts Bērtiņš

4. Rolands Riekstiņš
5. Toms Stūrmanis
6. Silvestrs Bružēvics
7. Ainārs Rutkis
8. Leonards Mazūrs
9. Roberts Pelšs
10. Ance Migliniece
11. Roberts Suharevs Sr.
12. Alvis Dukāts
13. Aigars Bružēvics
14. Ella Lauma Bērtiņa
15. Andrejs Farafonovs
16. Andris Dimze
17. Ēriks Zaics
18. Jakovs Šaldovs

19. Kristaps Duburs
20. Roberts Līvmanis
21. Edgars Naglis
22. Gundars Vjakse
23. Dmitrijs Šaldovs
24. Laura Stūrmane
25. Mārtiņš Pukinskis
26. Artūrs Miglinieks
27. Jānis Saverass
28. Artūrs Šēls
29. Reinis Beinars
30. Railends Kuhaļskis
31. Oskars Škutāns
32. Mikus Rozītis
33. Toms Bāders

34. Markuss Roziņš
35. Markuss Ābele
36. Toms Andersons
37. Kārlis Veide
38. Yan Berzin
39. Jegors Bogdanovs


Bērni:
1. Toms Baumanis
2. Alberts Bērtiņš
3. Toms Stūrmanis
4. Ance Migliniece
5. Andrejs Farafonovs
6. Ēriks Zaics
7. Jakovs Šaldovs
8. Roberts Līvmanis
9. Edgars Naglis
10. Laura Stūrmane
11. Artūrs Miglinieks
12. Artūrs Šēls
13. Reinis Beinars
14. Railends Kuhaļskis
15. Oskars Škutāns
16. Mikus Rozītis
17. Markuss Roziņš
18. Markuss Ābele
19. Toms Andersons
20. Kārlis Veide
21. Yan Berzin
22. Jegors Bogdanovs


Dāmas:
1. Ance Migliniece
2. Ella Lauma Bērtiņa
3. Laura Stūrmane


Juniori:
1. Rolands Riekstiņš
2. Silvestrs Bružēvics
3. Leonards Mazūrs
4. Roberts Pelšs
5. Ella Lauma Bērtiņa
6. Jānis Saverass
7. Toms Bāders


Vīri:
1. Oskars Plučs
2. Ainārs Rutkis
3. Roberts Suharevs Sr.
4. Alvis Dukāts
5. Aigars Bružēvics
6. Andris Dimze
7. Kristaps Duburs
8. Gundars Vjakse
9. Dmitrijs Šaldovs
10. Mārtiņš Pukinskis





Sacensību reglaments

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com