• http://www.galdahokejs.lv
  • Mollers
  • Nano.lv
  • mentos
  • IZM
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • Meller
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • 1a.lv
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 1.posms


Amatieru līgas 1.posms notiek 21.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2009 un 01.09.2019 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās). Ar organizatoru lēmumu šajā sezonā AL var piedalīties arī Matejs Zirnītis, Ēriks Zaics, Gustavs Keisters un Rodrigo Iga.

Amatieru Līgas 1.posms notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 1.posma turnīru.

Rezultāti

FOTO

Visas vietas:

1. Matejs Zirnītis
2. Kristens Markus

3. Regnārs Vazoliņš
4. Jānis Lubāns
5. Uldis Grigorjevs
6. Madars Balodis
7. Jānis Dāvis Liepiņš
8. Raivis Rudzītis
9. Artūrs Rinmanis
10. Edgars Putniņš
11. Niks Lācis
12. Deniss Adamovičs
13. Rainers Neija
14. Aivis Veidemanis
15. Toms Jakseboga
16. Rodrigo Iga
17. Kristers Krists Rudzroga
18. Margarita Ābele
19. Krišjānis Kurzemnieks
20. Alekss Skudrītis
21. Aigars Braļs
22. Genadijs Adamovičs

23. Alans Ņikitins
24. Regnārs Šteins
25. Markuss Vitte
26. Elmārs Kaminskis
27. Katrīna Ļihačova
28. Karīna Dzene
29. Jānis Miķelis Bitmanis
30. Evelīna Zabarovska


Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļs
2. Elmārs Kaminskis


Sievietes:
1. Margarita Ābele
2. Katrīna Ļihačova
3. Karīna Dzene
4. Evelīna Zabarovska


Juniori U-14:
1. Matejs Zirnītis
2. Regnārs Vazoliņš
3. Edgars Putniņš
4. Niks Lācis
5. Deniss Adamovičs
6. Rainers Neija
7. Toms Jakseboga
8. Rodrigo Iga
9. Margarita Ābele
10. Krišjānis Kurzemnieks
11. Alekss Skudrītis
12. Alans Ņikitins
13. Markuss Vitte
14. Katrīna Ļihačova
15. Karīna Dzene
16. Jānis Miķelis Bitmanis


Juniori U-19:
1. Kristens Markus
2. Jānis Lubāns
3. Jānis Dāvis Liepiņš
4. Raivis Rudzītis
5. Aivis Veidemanis
6. Kristers Krists Rudzroga
7. Regnārs Šteins
8. Evelīna Zabarovska



Vīri:
1. Uldis Grigorjevs
2. Madars Balodis
3. Artūrs Rinmanis
4. Aigars Braļs
5. Genadijs Adamovičs
6. Elmārs Kaminskis





Sacensību reglaments