• http://www.galdahokejs.lv
  • Stiga
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • Meller
  • 1a.lv
  • Nano.lv
  • Fruittella
  • Mollers
  • mentos
  • Meduskoks
  • IZM
  • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 5.posms


Amatieru līgas 5.posms notiks 2019.gada 2.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2008 un 01.09.2018 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 200 reitinga punktiem (t.i. nevis 200 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 5.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu OPEN klasē.

Izspēles kārtība

Amatieru Līgas dalībnieki reģistrējas atsevišķi, bet aizvada turnīru kopīgi ar citiem dalībniekiem. Amatieru Līgas dalībnieku vietas tiks noteiktas pēc kopējā (Open) turnīra ieņemtajām vietām (LČ pamatturnīrā vai Cerību kausā).

Kvalifikācijas kārtas labākie (12;20;24, atkarībā no kopējā dalībnieku skaita) iekļūst Latvijas čempionāta pamatgrupu turnīrā, pārējie kvalifikācijas dalībnieki turpina spēlēt Latvijas čempionāta Cerību kausa grupu turnīrā (kas atbilst Latvijas čempionāta 4.,5. vai zemākai līgai).

Rezultāti (LČ kvalifikācija)

Rezultāti (LČ 4.līga - Cerību Kauss)

Rezultāti (LČ pamatturnīrs)


Kopvērtējumi

FOTO

Amatieru Līgas 5.posma vietas:
1. Rūdolfs Pilāns
2. Ritvars Felkers
3. Railends Kuhaļskis
4. Ģirts Grigorjevs
5. Jānis Lurins
6. Rihards Mazitāns
7. Marks Dzenis
8. Matejs Zirnītis
9. Ēriks Zaics
10. Gustavs Keisters
11. Roberto Puķītis
12. Kristers Lubāns
13. Krišs Skujenieks

14. Uldis Grigorjevs
15. Kristens Markus
16. Zigmārs Šmits
17. Markuss Ābele
18. Deniss Adamovičs
19. Regnārs Vazoliņš
20. Kristers Keišs
21. Margarita Ābele
22. Rainers Kreitāls
23. Rodrigo Iga
24. Rainers Neija
25. Toms Jakseboga
26. Edgars Putka
27. Ralfs Auziņš
28. Edgars Putniņš
29. Līva Kreitāle
30. Ļevs Skrickis
31. Artūrs Rinmanis
32. Aigars Braļs
33. Jānis Liepiņš
34. Katrīna Gailīte
35. Marks Strazdiņš
36. Katrīna Ļihačova
37. Jēkabs Svilis
38. Elmārs Kaminskis
39. Daniels Putka
40. Monta Jonaite
41. Patriks Jarahovičs
42. Alberts Zemels


Sievietes:
1. Margarita Ābele
2. Līva Kreitāle
3. Katrīna Gailīte
4. Katrīna Ļihačova
5. Monta Jonaite

Juniori U13:
1. Rūdolfs Pilāns
2. Railends Kuhaļskis
3. Matejs Zirnītis
4. Ēriks Zaics
5. Gustavs Keisters
6. Kristens Markus
7. Markuss Ābele
8. Deniss Adamovičs
9. Regnārs Vazoliņš
10. Kristers Keišs
11. Margarita Ābele
12. Rodrigo Iga
13. Rainers Neija
14. Toms Jakseboga
15. Edgars Putniņš
16. Ļevs Skrickis
17. Katrīna Gailīte
18. Marks Strazdiņš
19. Katrīna Ļihačova
20. Jēkabs Svilis
21. Daniels Putka
22. Patriks Jarahovičs

Juniori U18:
1. Ritvars Felkers
2. Ģirts Grigorjevs
3. Jānis Lurins
4. Kristers Lubāns
5. Krišs Skujenieks
6. Rainers Kreitāls
7. Ralfs Auziņš
8. Līva Kreitāle
9. Artūrs Rinmanis
10. Jānis Liepiņš
11. Alberts Zemels

Vīri:
1. Rihards Mazitāns
2. Marks Dzenis
3. Roberto Puķītis
4. Uldis Grigorjevs
5. Zigmārs Šmits
6. Edgars Putka
7. Aigars Braļs
8. Elmārs Kaminskis


Pielāgotā grupa:
1. Aigars Braļs
2. Elmārs Kaminskis
3. Monta Jonaite