• http://www.galdahokejs.lv
  • Nivea
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Fruittella
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • mentos
  • evian
  • TabulaRasa
  • IZM
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • Meduskoks
  • Meller
  • 1a.lv
  • Stiga

AMATIERU LĪGA, 5.posms


Amatieru līgas 5.posms notiek 3.februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7 (karte)).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2007 un 01.09.2017 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 160 reitinga punktiem (t.i. nevis 160 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 5.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas Kausa 4.posmu.


Rezultāti


FOTO


Visas vietas
:
1. Dāvis Apfelbaums
2. Edgars Naglis
3. Ella Lauma Bērtiņa
4. Matīss Jakseboga
5. Henrijs Lērme

6. Jānis Markevics
7. Ance Ramona Migliniece
8. Jēkabs Zvans
9. Artis Brantiņš
10. Krišs Skujenieks
11. Railends Kuhaļskis
12. Roberts Suharevs Sr.
13. Aleksandra Farafonova
14. Igor Zamyatin
15. Kristiāns Auziņš
16. Marks Dzenis
17. Rihards Mazitāns
18. Alekss Ernšteins
19. Aleksandrs Bugo
20. Markuss Lebedevs

21. Rainers Kreitāls
22. Andrejs Vasiļevs
23. Renārs Zabarovskis
24. Inese Više
25. Pauls Roberts Baumanis
26. Oksana Korobkina
27. Toms Priedītis-Grūbe
28. Linda Riekstiņa
29. Markuss Ābele
30. Gustavs Keisters
31. Marks Rozgons
32. Oskars Škutāns
33. Emīls Vīksna
34. Juris Keisters
35. Toms Bāders

36. Jānis Lurins
37. Reinis Brokāns
38. Zigmārs Grūbe
39. Linards Sternāts
40. Roberts Rozgons
41. Aigars Braļš
42. Zigurds Kristvalds
43. Ivars Avgucevičs
44. Elmārs Kaminskis
45. Gvido Kurakovs
46. Monta Jonaite
47. Jānis Kairišs
48. Kārlis Vilkaušs




Pielāgotā sporta grupa:
1. Aigars Braļš
2. Zigurds Kristvalds
3. Elmārs Kaminskis
4. Gvido Kurakovs
5. Monta Jonaite


Bērni (Jaunākie juniori):
1. Edgars Naglis
2. Jēkabs Zvans
3. Railends Kuhaļskis
4. Aleksandra Farafonova
5. Kristiāns Auziņš
6. Rainers Kreitāls
7. Pauls Roberts Baumanis
8. Markuss Ābele
9. Gustavs Keisters
10. Marks Rozgons
11. Oskars Škutāns
12. Emīls Vīksna
13. Reinis Brokāns
14. Linards Sternāts
15. Kārlis Vilkaušs


Dāmas:
1. Ella Lauma Bērtiņa
2. Ance Ramona Migliniece
3. Aleksandra Farafonova
4. Inese Više
5. Oksana Korobkina
6. Linda Riekstiņa
7. Monta Jonaite


Juniori:
1. Dāvis Apfelbaums
2. Ella Lauma Bērtiņa
3. Matīss Jakseboga
4. Henrijs Lērme
5. Ance Ramona Migliniece
6. Artis Brantiņš
7. Krišs Skujenieks
8. Marks Dzenis
9. Rihards Mazitāns
10. Alekss Ernšteins
11. Markuss Lebedevs
12. Andrejs Vasiļevs
13. Renārs Zabarovskis
14. Toms Priedītis-Grūbe
15. Linda Riekstiņa
16. Toms Bāders
17. Jānis Lurins
18. Roberts Rozgons


Vīri:
1. Jānis Markevics
2. Roberts Suharevs Sr.
3. Igor Zamyatin
4. Aleksandrs Bugo
5. Juris Keisters
6. Zigmārs Grūbe
7. Aigars Braļš
8. Zigurds Kristvalds
9. Ivars Avgucevičs
10. Elmārs Kaminskis
11. Gvido Kurakovs
12. Jānis Kairišs



Sacensību reglaments