• http://www.galdahokejs.lv
  • IZM
  • 1a.lv
  • RD IKSD
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • Meller
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Chupachups
  • Fruittella
  • Bahlsen
  • evian
  • Nano.lv
  • Nivea

AMATIERU LĪGA, 4.posms


Amatieru līgas 4.posms notika 6. janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7 (karte)).

Īsumā par Amatieru līgu (AL):

Amatieru līgā drīkst piedalīties jebkurš galda hokejists, kurš ir vismaz 7 gadus vecs un laika posmā starp 01.01.2007 un 01.09.2017 nevienās sacensībās ITHF Pasaules reitingā nav ieguvis vairāk par 160 reitinga punktiem (t.i. nevis 160 punkti summā, bet kādās atsevišķās sacensībās).

Amatieru Līgas 4.posms (AL) notiek vienlaicīgi ar Latvijas Komandu čempionātu.


Rezultāti


FOTO

Visas vietas:
1. Ance Ramona Migliniece
2. Jēkabs Zvans
3. Marks Dzenis
4. Aleksandrs Bugo
5. Edgars Naglis
6. Railends Kuhaļskis
7. Mārtiņš Reinis Trops
8. Roberts Suharevs Sr.
9. Krišs Skujenieks
10. Ella Lauma Bērtiņa
11. Raivis Rudzītis
12. Artis Brantiņš
13. Laura Stūrmane
14. Rainers Kreitāls
15. Aigars Krūmiņš
16. Toms Priedītis-Grūbe
17. Kristaps Ponomarovs
18. Inese Više
19. Andrejs Vasiļevs
20. Rihards Mazitāns
21. Matejs Zirnītis
22. Pauls Roberts Baumanis
23. Markuss Lebedevs
24. Kristofers Pimenovs
25. Semjons Fiškiss
26. Marks Rozgons
27. Oskars Škutāns
28. Markuss Ābele
29. Leonards Bruno Niedols
30. Toms Jakseboga
31. Gustavs Keisters
32. Roberts Rozgons
33. Jegors Čujevs
34. Ivars Avgucevičs
35. Viestards Jirgensons
36. Linards Sternāts
37. Arsenijs Zaicevs
38. Reinis Brokāns


Dāmas:
1. Ance Ramona Migliniece
2. Ella Lauma Bērtiņa
3. Laura Stūrmane
4. Inese Više


Bērni (Jaunākie juniori):
1. Jēkabs Zvans
2. Edgars Naglis
3. Railends Kuhaļskis
4. Laura Stūrmane
5. Rainers Kreitāls
6. Kristaps Ponomarovs
7. Matejs Zirnītis
8. Pauls Roberts Baumanis
9. Semjons Fiškiss
10. Marks Rozgons
11. Oskars Škutāns
12. Markuss Ābele
13. Leonards Bruno Niedols
14. Toms Jakseboga
15. Gustavs Keisters
16. Jegors Čujevs
17. Viestards Jirgensons
18. Linards Sternāts
19. Arsenijs Zaicevs
20. Reinis Brokāns


Juniori:
1. Ance Ramona Migliniece
2. Marks Dzenis
3. Mārtiņš Reinis Trops
4. Krišs Skujenieks
5. Ella Lauma Bērtiņa
6. Raivis Rudzītis
7. Artis Brantiņš
8. Toms Priedītis-Grūbe
9. Andrejs Vasiļevs
10. Rihards Mazitāns
11. Markuss Lebedevs
12. Kristofers Pimenovs
13. Roberts Rozgons




Sacensību reglaments