• http://www.galdahokejs.lv
  • Nano.lv
  • IZM
  • Mollers
  • Chupachups
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • Meller
  • 1a.lv
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA



Amatieru līgas 5.sezonā (2019/2020) notiks
6 posmi, kuri visi tiks aizvadīti Inčukalnā (2x), Ventspilī, Rīgā (2x) un Jēkabpilī.








AMATIERU LĪGA, 1.posms


Amatieru līgas 1.posms notiek 21.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Lasīt tālāk ...

AMATIERU LĪGA, 2.posms


Amatieru līgas 2.posms notiek 9.novembrī Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11 (karte).

Lasīt tālāk ...

AMATIERU LĪGA, 3.posms


Amatieru līgas 3.posms notiek 18.janvārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

Lasīt tālāk ...

AMATIERU LĪGA, 4.posms


Amatieru līgas 4.posms notiks 15. februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

Lasīt tālāk ...

AMATIERU LĪGA, 5.posms


Amatieru līgas 5.posms notiks 2019.gada 7.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


AMATIERU LĪGA, 6.posms


Amatieru līgas 6.posms notiek 16.maijā Jēkabpilī.


Kopvērtējuma punkti


Lasīt tālāk ...

Sezonas kopvērtējums


Kopvērtējumos vērā tiek ņemti 4 labākie posmi.

Amatieru līgas sezonas 2019/2020 kopvērtējums sievietēm:

Vieta Vārds . AL1 AL2 AL3 AL4 AL5 AL6 Summa Labākie 4
1 Margarita Ābele 30 22 30 82 82
2 Katrīna Ļihačova 25 18 25 68 68
3 Karīna Dzene 22 20 16 58 58
4 Monta Jonaite --- 25 22 47 47
5 Katrīna Gailīte --- 30 -- 30 30
6 Evelīna Zabarovska 20 -- -- 20 20
7 Kellija Liepa -- -- 20 20 20
8 Ance Brūvere -- -- 18 18 18
9 Izabella Buholca -- -- 14 14 14
10 Evija Lakotka -- -- 13 13 13
11 Alma Biltaure -- -- 12 12 12
12 Vita Milova -- -- 11 11 11


Amatieru līgas sezonas 2019/2020 kopvērtējums U19 junioriem:

Vieta Vārds . AL1 AL2 AL3 AL4 AL5 AL6 Summa Labākie 4
1 Kristens Markus 100 100 95 295 295
2 Aivis Veidemanis 88 92 88 268 268
3 Kristers Krists Rudzroga 86 90 90 266 266
4 Jānis Dāvis Liepiņš 92 95 -- 187 187
5 Raivis Rudzītis 90 -- 92 182 182
6 Ralfs Sondars --- 88 82 170 170
7 Alberts Bērtiņš -- -- 100 100 100
8 Jānis Lubāns 95 -- -- 95 95
9 Reinis Salcevičs -- -- 86 86 86
10 Regnārs Šteins 84 -- -- 84 84
11 Alens Kurmēņevs -- -- 84 84 84
12 Evelīna Zabarovska 82 -- -- 82 82
13 Ralfs Auziņš -- -- 80 80 80
14 Dāvis Vaičiulēns -- -- 78 78 78
15 Dairis Kalniņš -- -- 76 76 76
16 Dāniels Vaičiulēns -- -- 74 74 74
17 Izabella Buholca -- -- 72 72 72
18 Aleksejs Lemes -- -- 70 70 70
19 Evija Lakotka -- -- 68 68 68


Amatieru līgas sezonas 2019/2020 kopvērtējums U14 junioriem:

Vieta Vārds . AL1 AL2 AL3 AL4 AL5 AL6 Summa Labākie 4
1 Niks Lācis 70 80 80 0 230 230
2 Rainers Neija 66 75 72 0 213 213
3 Edgars Putniņš 72 72 68 0 212 212
4 Rodrigo Iga 62 68 58 0 188 188
5 Margarita Ābele 60 60 54 0 174 174
6 Katrīna Ļihačova 50 56 42 0 148 148
7 Matejs Zirnītis 80 -- 66 0 146 146
8 Karīna Dzene 48 58 37 0 143 143
9 Deniss Adamovičs 68 -- 75 0 143 143
10 Alekss Skudrītis 56 70 -- 0 126 126
11 Toms Jakseboga 64 -- 62 0 126 126
12 Marks Strazdiņš --- 66 52 0 118 118
13 Emīls Matiass Reinfelds --- 54 56 0 110 110
14 Ļevs Skrickis --- 64 43 0 107 107
15 Alans Ņikitins 54 -- 46 0 100 100
16 Jānis Miķelis Bitmanis 46 -- 44 0 90 90
17 Regnārs Vazoliņš 75 -- -- 0 75 75
18 Lūkass Jurka -- -- 70 0 70 70
19 Mārcis Samolčevs -- -- 64 0 64 64
20 Katrīna Gailīte --- 62 -- 0 62 62
21 Jēkabs Reķis -- -- 60 0 60 60
22 Krišjānis Kurzemnieks 58 -- -- 0 58 58
23 Markuss Vitte 52 -- -- 0 52 52
24 Niklāvs Pēteris Sviklis -- -- 50 0 50 50
25 Krišjānis Timbers -- -- 48 0 48 48
26 Daniels Lemes -- -- 41 0 41 41
27 Gustavs Liekmanis -- -- 40 0 40 40
28 Kellija Liepa -- -- 39 0 39 39
29 Ance Brūvere -- -- 38 0 38 38
30 Mārtiņš Rumpis -- -- 36 0 36 36
31 Arnis Salmiņš -- -- 35 0 35 35
32 Viljams Indārs -- -- 34 0 34 34
33 Alekss Pimenovs -- -- 33 0 33 33
34 Alma Biltaure -- -- 32 0 32 32
35 Emanuels Indārs -- -- 31 0 31 31
36 Vita Milova -- -- 30 0 30 30
37 Andrejs Krūzēns -- -- 29 0 29 29


Amatieru līgas sezonas 2019/2020 kopvērtējums vīriem:

Vieta Vārds . AL1 AL2 AL3 AL4 AL5 AL6 Summa Labākie 4
1 Aigars Braļs 90 95 92 277 277
2 Elmārs Kaminskis 86 90 88 264 264
3 Uldis Grigorjevs 100 -- 100 200 200
4 Artūrs Rinmanis 92 100 -- 192 192
5 Madars Balodis 95 -- 95 190 190
6 Genadijs Adamovičs 88 -- 90 178 178
7 Andžejs Bāriņš --- 92 -- 92 92